Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kutno
Łódź
Skierniewice
Warszawa
Ostrołęka
Ciechanów
Siedlce
Mława

Mariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Mariusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2024

Bardzo dobre lekcje!!! Super nauczyciel i dobre metody nauki. Jestem mega zadowolony z przygotowania do matury. Polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Dzięki lekcjom znacznie poprawiłam swój język angielski. Z poziomu około 50% matury rozszerzonej obecnie robię około 90%, więc śmiało patrzę na czekający mnie egzamin. Zajęcia są dobrze przemyślane, trafnie dobrane zadania domowe, skupienie się na rzeczach ważnych w kontekście matury - to bardzo silne punkty zajęć. Polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2023

Polecam! Pan Mariusz doskonale przygotuję do egzaminu maturalnego, a lekcje przebiegaja w sposób ciekawy. Zajęcia przynoszą duży progres w ocenach jak i w swobodnym posługiwaniu się języku angielskim;))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2023

Polecam lekcje z Panem Mariuszem - tematy lekcji ukierunkowane na potrzeby - bieżące sprawdziany kartkówki, przygotowanie do egzaminu 8-klasisty czy maturalnego - oraz dostosowane do poziomu wiedzy ucznia, dostępność materiałów, elastyczne godziny zajęć i wszystko to w miłej atmosferze. Polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2022

Polecam zajęcia z angielskiego z Panem Mariuszem. Jest to człowiek o ogromnej wiedzy, pasjonat i profesjonalista w swoim fachu. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, jednocześnie praktyczne, a wszystko wspomagane dużą ilością świetnych przykładów i ćwiczeń co przekłada się na szybki i duży progres.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2022

Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący, dostosowany do potrzeb ucznia. Dzięki wykorzystaniu ogromnej ilości różnorodnych materiałów nauka języka nie jest nudna. Pan Mariusz jest bardzo cierpliwym nauczycielem, pełnym zaangażowania, dającym motywację do dalszej nauki. Bardzo polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Zawsze przygotowany lektor, dużo różnorodnych materiałów. Wszystko dokładnie wytłumaczone, przećwiczone na wielu przykładach, dzięki czemu szybko widać efekty. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.