Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 - 80 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Chętnie pomogę zarówno w nadrobieniu zaległości z języka niemieckiego, jak również podejmę się przygotowania do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty czy innego. 
Jestem mgr filologii germańskiej UW z 22-letnim doświadczeniem pracy w szkole (obecnie pracuję w jednej z radomskich szkół średnich). Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego i stopień nauczyciela dyplomowanego.
Mam dobry kontakt z uczniem i zdaniem wielu osób tłumaczę w sposób przystępny o czym świadczą dobrze zdane egzaminy lub poprawione oceny. Oferuję wiele ciekawych i aktualnych materiałów do nauki języka niemieckiego.
Polecem zajęcia online (jedyny warunek to sprawnie działający internet i mikrofon). Na zajęciach tych możemy praktycznie osiągnąć 100% tego co podczas tradycyjnych lekcji u mnie lub u ucznia. Oszczędzamy przy tym czas i pieniądze na dojazd. Możliwe są również zajęcia u mnie lub u ucznia na terenie Radomia. Cena za 60 min. 60-80 zł (w zależności od liczby godzin i miejsca prowadzenia zajęć).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Dziękuję za wskazówki i porady. Osoba kompetentna, oferująca szeroki zakres materiału z przeróżnych książek, proponująca elastyczny grafik dopasowujący się do ucznia. Mnie /osoba dorosła/ przygotowywał do egzaminu B1 - zdany :) POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.