Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom
Język niemiecki35 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Chętnie pomogę zarówno w nadrobieniu zaległości z języka niemieckiego, jak również podejmę się przygotowania do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego czy państwowego. Mogę również pomóc w korespondencji niemieckojęzycznej np. w formie elektronicznej oraz w tłumaczeniu z języka niemieckiego na polski lub odwrotnie.
Jestem mgr filologii germańskiej UW z 17-letnim doświadczeniem pracy w szkole (obecnie pracuję w jednej z radomskich szkół średnich).Jestem egzaminatorem maturalnym i nauczycielem dyplomowanym.
Mam dobry kontakt z uczniem i zdaniem wielu osób tłumaczę w sposób przystępny o czym świadczą dobrze zdane egzaminy lub poprawione oceny. Nabyłem wiele ciekawych i aktualnych materiałów do nauki języka niemieckiego, np. do nowej matury 2015, które oferuję w cenie lekcji w formie kserokopii.
Zajęcia w centrum miasta lub dojazd do osób zamieszkałych w Radomiu albo okolicach (wtedy cena do uzgodnienia). Terminy lekcji do ustalenia. Cena 35zł / 60 min.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Dziękuję za wskazówki i porady. Osoba kompetentna, oferująca szeroki zakres materiału z przeróżnych książek, proponująca elastyczny grafik dopasowujący się do ucznia. Mnie /osoba dorosła/ przygotowywał do egzaminu B1 - zdany :) POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.