Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Katowice
Warszawa

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką sinologii na Uniwersytecie Warszawskim, która ma za sobą także trzyletnie studia na Beijing Culture and Langauge University i półroczne stypendium na Kaohsiung Normal University na Tajwanie.

Oferuję zajęcia z języka chińskiego na każdym poziomie, łącznie z przygotowaniem do certyfikatów językowych (np. HSK) , dostosowane do indywidualnych potrzeb Ucznia, podobnie jak materiały dydaktyczne i miejsce zajęć. By zapewnić kontakt z żywym językiem, staram się używać pomocy audiowizualnych stosownych do poziomu Ucznia. W zależności od preferencji,
zajęcia mogą obejmować naukę znaków uproszczonych lub klasycznych.

Obecnie udzielam głównie lekcji online, ponieważ przebywam za granicą.

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcieliby zgłębić tajniki języka i kultury Państwa Środka w miłej atmosferze!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.