Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Warszawa (Centrum)
Kraków (Centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

BEZSTRESOWO ALE INTENSYWNIE :)

Dla zaawansowanych – lekcje 100% po angielsku.

Jestem magistrem filologii angielskiej (UMCS w Lublinie) i prowadzę własną szkołę językową. Mimo to, cały czas pracuję jako lektorka języka angielskiego i tłumacz. Uczę już blisko 10 lat. Lubię to co robię, a to przekłada się na dobre wyniki moich uczniów. Pracowałam w szkołach na różnych poziomach (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum), a także ukończyłam kursy doszkalające z zakresu nauczania małych dzieci.
Mimo wszystko najlepiej odnajduję się w nauczaniu osób dorosłych, prowadzeniu konwersacji oraz zajęć typu Business English. Prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne dla przedsiębiorstw (IT, międzynarodowe korporacje, firmy budowlane, handel, obsługa klienta, produkcja, i inne), pracowników korporacji oraz osób prywatnych, a także zajęcia z osobami 50+. Ponadto zajmuję się kursami przygotowującymi do egzaminów gimnazjalnych i matur, głównie na poziomie rozszerzonym. Przygotowuję również do egzaminów FCE, CAE oraz TOEIC. Prowadziłam m.in. szkolenia podnoszące kwalifikacje językowe funkcjonariuszy Policji, kursy unijne dla firm logistycznych, szkolenia z uwzględnieniem tematyki medycznej, a także wiele innych, ciekawych przedsięwzięć.
Moją dodatkową specjalnością są konwersacje, które pozwalają się rozwinąć w zakresie swobody mówienia, a przy okazji nie nudzą :)

Zajęcia dwuosobowe w tej samej cenie. Zainteresowanych lekcjami na każdym poziomie proszę o kontakt mailowy: awasyluk@interia. pl (bez spacji po kropce), lub pod nr telefonu 693 984 232

Zajęcia TYLKO przez Skype, ponieważ obecnie mieszkam w Białymstoku.
Niestety nie prowadzę zajęć po 16.00, popołudnia mam zarezerwowane tylko swojej firmie.
WYSTAWIAM FAKTURY NA ŻYCZENIE.

Pozdrawiam, Anna ;)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 16:00
Wtorek07:00 - 16:00
Środa07:00 - 16:00
Czwartek07:00 - 16:00
Piątek07:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna
Suraska 1 lok.200
15-093 Białystok
NIP: 5372574527

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.