Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz pomocy w przygotowaniu prezentacji na zadany temat do szkoły? A może pracujesz jako nauczyciel i potrzebujesz konspektu lekcji online lub też jesteś menadżerem projektu i chcesz zaprezentować wyniki swojego zespołu lub zaraportować status projektu na półrocznym spotkaniu dla swojego szefa? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że dobrze trafiłeś!

Oferuję pomoc w przygotowywaniu wystąpień publicznych, prezentacji, a także sporządzania dokumentów takich jak: raporty, oferty, zestawienia. Pomagam w szczególności:

*przygotować prezentacje PowerPoint - uczniom, studentom nauczycielom, pracownikom i firmom zarówno na poziomie średniozaawansowanym jak i przy użyciu profesjonalnych technik,

*przygotować do wystąpień publicznych, układać konspekty i programy,

*tworzyć materiały pomocnicze - raporty, zestawienia, oferty etc.

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską. Jestem osobą kreatywną, mam duże zdolności w jasnym i klarownym przekazywaniu informacji, a także przedstawianiu złożonych rzeczy w prosty sposób. Sprawnie posługuje się językiem polskim i angielskim, potrafię dostosować swoją pracę i usługi do wymagań klienta.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
Politechnika Wrocławska
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo Serdecznie polecam zajęcia z Panią Anią! Korepetycje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Ania tłumaczy w jasny i prosty sposób, pokazuje wszystko na przykładach.Najlepszy nauczyciel na tej stronie!! Polecam z całego serca!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Zajęcia z Ania:
- kontakt: 15/10. Ania cierpliwie tłumaczy zagadnienia, odpowiada na pytania - nawet wydawałoby się najprostsze. Jest osobą cierpliwą i czuć że chce kogoś nauczyć. Ma także bardzo przyjemny głos co w moim odczuciu dodaje "uroku" lekcji. Po prostu chce się Ani słuchać.
Przekazywana wiedza: najprościej mówiąc : dzięki lekcjom z Ania czuje że się uczę. To chyba najprostsza ale i najlepsza "opinia" sposobu uczenia Ani.
- podejście do ucznia - perfecto.
Podsumowując: Ania jest jasna gwiazdą na ciemnym tle innych korepetytorów.
Daje 150/10

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Pani Anna świetnie tłumaczy potrzebne zagadnienia nawet takiemu laikowi jak ja. Do tego szybko odpowiada na wiadomości więc kontakt jest bardzo na plus. Wiele rzeczy rozjaśniło mi się po tych lekcjach, bardzo polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo polecam tę Panią
Projekt wykonała szybko, starannie i rzetelnie. Cena również nie była wygórowana, więc uważam że to uczciwe.
Bardzo dobry kontakt, odpowiedź dostawałam tego samego dnia.
Myślę że naprawdę warto korzystać z pomocy tej Pani, bo ma profesjonalne podejście do tego co robi (a przecież każdy szuka rzetelnej pomocy).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.