Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Stargard Szczeciński
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szycie na maszynie30 - 50 / 50 min

Ewelina

Opis ogłoszenia

Hej, 

Chciałabyś/chciałbyś nauczyć się szyć na maszynie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy tą naukę wspólnie. Krok po kroku wprowadze Cię w tajniki szycia na maszynie domowej orez overlocku.

Korzystasz z gotowych wykrojów np. z Burdy, ale ciężko Ci dopasować je do swojej figury? To nie problem, podpowiem, co zrobić, aby wykroje leżały na Tobie idealnie.

Chciał(a)byś uszyć np. spódnice, ale nie możesz znaleźć żadnego gotowego wykroju, który pozwoliłby uszyć Ci Twój projekt? Nauczę Cię podstaw konstrukcji i modelowania.

Masz już maszynę, ale chcesz ją wykorzystać tylko do poprawek krawieckich? Pokaże, jak skrócić jeansy z zachowaniem oryginalnego podwinięcia, jak wymienic zamek orak jak zwęcić odzieć, a także jak przerobić gotowe ubrania na inne (np sukienka na spódnicę). Nie trzeba wymieniać całej garderoby, a mieć nowy strój :) 

****
Zajęcie mogę odbywać się u mnie lub u Ciebie. W zaleźności od odległości dojazdu cena może się róźnić. Różnica w cenie może tez wystąpić w zaleźności czy to będa lekcje szycia, konstrukcji czy szycia i konstrukcji 
Lekcje odbywają się w godzinach popołudniowych lub w weekendy.

PS. Jesli nie masz maszyny to nie problem, moge nauczyć Cię szyc na mojej. 

Masz jakieś pytania? Pisz, dzwoń! Czekam na konakt! :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela10:00 - 14:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.