Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski35 - 120 / 60 min

Avalon

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka od podstaw? Może już kiedyś uczyłeś się i chcesz ruszyć dalej? Borykasz się z brakiem odwagi, aby zacząć mówić? Przed Tobą egzaminy, chcesz przystąpić do olimpiad językowych, dostać się na studia lingwistyczne lub zdać certyfikat? A może chcesz poznać lepiej język lub fachowe słownictwo, aby zmienić pracę?
Dobrze trafiłeś! Jesteśmy szkołą z kilkunastoletnią tradycją i doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Oferujemy korepetycje indywidualne i grupowe m.in. z języka włoskiego w naszej siedzibie, jak też w miejscu dogodnym dla Słuchacza.
Nasi lektorzy to absolwenci filologii z doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach, otwarci i przyjaźnie nastawieni, potrafiący stworzyć atmosferę sprzyjającą skutecznej komunikacji i płynnej konwersacji.
Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej: 695 930 847.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Avalon
Krakowskie Przedmieście 39
20-076 Lublin
NIP: 7151906222

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.