Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuskicena do ustalenia

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii

Opis ogłoszenia

Ponad 20 lat doświadczenia
*Wystawiam faktury za zajęcia
*Skuteczna metodyka pracy wypracowana przez 20-letnie doświadczenie! 

Zajęcia przez Skype lub Teams.

  • 50 min. kurs 1:1 Zajęcia prowadzone są w języku francuskim. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy w każdym przedziale wiekowym. Perfekcyjnie opanowana metodyka pracy zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim kładę nacisk na komunikację,  poprawną pod każdym względem: gramatycznym, leksykalnym i fonetycznym.
  • UWAGA! Przedstawiony koszt zajęć dotyczy zajęć standardowych pn-pt 8:00-17:00. Zajęcia weekendowe lub te z elastyczną godziną podlegają indywidualnej wycenie.
  • 50 min. konsultacje językowe  Indywidualne spotkania, pozwalające na przygotowaniu się do konkretnego wydarzenia w życiu zawodowym ( prezentacje biznesowe, rozmowa o pracę, negocjacje, pisanie e-maili),  bądź też na uporaniu się z trudnościami związanymi z nauką języka obcego (np. gramatyka czy wymowa).
  • przygotowanie do egzaminów DELF/DALF

OCZEKUJESZ PROFESJONALNYCH ZAJĘĆ? Jesteś osobą ambitną i wymagającą, Twój poziom językowy Cię nie satysfakcjonuje i potrzebujesz kogoś, kto umiejętnie Cię poprowadzi - gwarantuję profesjonalne podejście wsparte wykształceniem metodycznym i ogromnym doświadczeniem. Wymierne rezultaty współpracy z osobami wymagającymi to dla mnie najlepszy motywator do działania.
DOTYCHCZASOWA NAUKA NIE SPEŁNIŁA TWOICH OCZEKIWAŃ? Każdego z moich uczniów traktuję w sposób indywidualny. Napisz do mnie, jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia, oczekiwania, obawy - odpowiem na każdą wątpliwość. Ponad 20-letnie doświadczenie, w tym praca z tzw. „trudnymi przypadkami” to dla mnie codzienność.
BLOKADA JĘZYKOWA
Rozumiesz, ale boisz się mówić? Gwarantuję, że po 10 lekcjach mówienie stanie się dla Ciebie naturalne i zapomnisz o strachu.
UTKNĄŁEŚ W MIEJSCU
Czujesz, ze dotarłeś do ściany i nie możesz przekroczyć pewnego poziomu? Pomogę Ci przebić ten mur.
FRANCUSKI TO TRUDNY JĘZYK DLA WYBRAŃCÓW- nic bardziej mylnego…
Uważasz, że nauka francuskiego to orka na ugorze, nuda i lata żmudnej pracy z podręcznikiem i mało interesujące „tłuczenie” gramatyki? Zapytaj moich uczniów, jak można dojść do odmiany czasowników w kilku trybach i czasach dobrze się przy tym bawiąc :)  Nie musisz mieć talentu językowego - każdy umiejętnie prowadzony uczeń jest w stanie robić wymierne postępy!
WYKONUJESZ ZAWÓD MEDYCZNY (lekarz, fizjoterapeuta) i planujesz pracę we Francji?
Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania oferty na kurs.

Moi uczniowie
Pracuję przede wszystkim zosobami dorosłymi i młodzieżą , którym zależy na budowaniu siebie i rozwijaniu umiejętności językowych. Moi klienci prowadzą własne biznesy, są częścią kadry zarządzającej, wykonują zawody medyczne (lekarze, fizjoterapeuci), są dwujęzycznymi nastolatkami lub takimi, dla których francuski był pierwszym językiem, uczęszczają do klas dwujęzycznych i potrzebują mocnego wsparcia. To osoby wymagające i ambitne, o szerokich horyzontach i wielu pasjach. Oczekują od zajęć czegoś więcej , niż oklepana praca z podręcznikiem i ćwiczeniami gramatycznymi, szukają usług stale podtrzymywanych na najwyższym poziomie satysfakcji.

Moje zajęcia
Często słyszę od moich uczniów, że zajęcia ze mną to przyjemny element dnia i miła odskocznia od obowiązków, co nie oznacza, że mają lekką formę - o nie! Jest sporo zwrotów akcji, tak, aby stale podtrzymać koncentrację. Mówisz głównie Ty ( lekcje prowadzone są po francusku , chyba, że sytuacja wymaga inaczej), ja zaś jestem Twoim językowym przewodnikiem (poprawiam Twoje błędy, w tym wymowę, wymuszam nowe struktury) i współrozmówcą. Moi uczniowie cenią sobie fakt, że jestem nauczycielem zaangażowanym, czujnym, wymagającym, skrupulatnym i cierpliwym - sama zawsze chciałam takiego mieć jeśli chodzi o naukę języka obcego i mam świadomość, że znalezienie takiego jest wyzwaniem. Możesz mieć pewność, że pracując ze mną będziesz traktowany w sposób indywidualny - dostosuję metodykę nauczania do Twoich potrzeb z uwzględnieniem tego, co sprawia Ci trudności. Gwarantuję, że żadna lekcja nie jest improwizowana , a każdy uczeń ma swój "dossier", w którym skrupulatnie notuję postępy/pomysły na rozwój/cele do osiągnięcia.

Zawsze otrzymasz materiały, na podstawie których przygotujesz się do kolejnych zajęć. 

Trochę o mnie…
Jestem dyplomowaną lektorką-metodykiem języka francuskiego.
Od ponad 20 lat zajmuję się nauczaniem francuskiego i uwielbiam moją pracę. Moi uczniowie to głównie osoby, dla których język francuski jest lub będzie w przyszłości narzędziem pracy. Sama staram się nieprzerwanie rozwijać językowo - uwielbiam francuskie kino i literaturę, co przekłada się na fakt, iż zajęcia mają różnorodną tematykę i nie są oderwane od rzeczywistości. 
Znamangielski i hiszpański- pomogę zatem ułatwić zrozumienie tych sfer językowych, które działają na zasadzie analogii.

Dla zainteresowanych wystawiam fakturę za zajęcia.

Zajęcia zdalnie przez Skype (mam techniczną możliwość korekty zadań i tworzenia notatek widocznych w czasie rzeczywistym - zajęcia w żaden sposób nie odbiegają poziomem od stacjonarnych). Zapraszam!
Tel. 883924521

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Francuski z Panią Karoliną to przede wszystkim JAKOŚĆ przez duże „J”. Najlepsze jakie miałam. Jestem świadoma moich wysokich wymagań, ale szczęśliwie trafiłam na Panią Karolinę, która jest mocno zaangażowana i ma absolutny dar do uczenia języka.
Miałam kilka podejść do nauki francuskiego, z różnymi lektorami i niestety
motywacji starczyło mi na kilka, kilkanaście tygodni. Pani Karolina dała mi wiarę w to, że z odpowiednim podejściem do nauki mogę z chęcią przygotowywać się do zajęć i oczekiwać na lekcję.
Najbardziej cenię w tych zajęciach to, że Pani Karolina jest szczerze zaangażowana i czuję, że zależy jej na rozwijaniu moich umiejętności.
Cierpliwa, uważna i wyczulona na błędy, wie jak uderzać w słabe punkty, aby poprawić jakość mojej komunikacji we francuskim. Widać, że ma pomysł na ucznia, nie chodzi tylko o to, aby tylko „odbębnić” lekcję.

Podsumowując:
1. Idealny nauczyciel dla wymagających uczniów. Dobry pedagog - ma żyłkę do tego, co robi.
2. Ogromna wiedza, którą z chęcią się dzieli.
3. Zajęcia to czysta przyjemność. Czuję się językowo zaopiekowana. Tematy, które dają mi możliwość rozwijania wiedzy, ciekawostek o otaczającym świecie, kulturze życia Francuzów.
4. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę i wspiera to odpowiednimi ćwiczeniami - aż do skutku.
5. Cierpliwość, cierpliwość, jeszcze raz cierpliwość - nigdy nie zdarzyło mi się, żeby była poirytowana błędami, które powtarzam - spokojnie i konsekwentnie je poprawia.
6. Super przejrzyste notatki!
7. PROFESJONALISTKA

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną. Jest osobą świetnie zorganizowaną i zawsze przygotowaną do zajęć. Co więcej, zna się bardzo dobrze na strukturze egzaminu DELF i dysponuje dużym zapleczem niezbędnych materiałów. Potrafi naprawdę zmotywować do pracy i to właśnie dzięki temu udało mi się świetnie zdać i otrzymać certyfikat :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Od zera do bohatera...
Uczestniczę w zajęciach indywidualnych online z Panią Karoliną od ponad 3 lat. Mam tą możliwość, żeby od roku mieć zajęcia 5 godzin w tygodniu (codziennie).
Nie wierzyłam w to, że tak oporna osoba jak ja w końcu się przełamie i zacznie mówić w języku francuskiem, który jest TRUDNY!!!! - to dzięki Pani Karolinie!
Polecam wszystkim, którzy oczekują realnych rezultatów.
Pani Karolina jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, prowadzi mój indywidualny konspekt z postępami.
Ćwiczenia są dopasowane do mojego poziomu oraz różnorodne.
Ćwiczymy mówienie, gramatykę, czytanie, słuchanie i pisanie. Pani Karolina stawia nacisk na poprawną wymowę.
Odmiana czasowników z Panią Karoliną jest bezbolesna i ich nauka przynosi szybkie efekty.
Mogłabym się tu jeszcze rozpisywać o OCHach i ACHach zajęć z Panią Karoliną bo jest ich dużo więcej. Jeśli czyta to ktoś, kto się zastanawia czy warto podjąć naukę z Panią Karoliną, to naprawdę nie warto szukać dalej.
To najlepszy pedagog z jakim pracowałam.
Zajęcia są prowadzone z pasją oraz bardzo mnie motywują do dalszej nauki!
Dziękuję Pani Karolino za niezmierną cierpliwość i to że już tyle mnie Pani nauczyła.
Pozdrawiam, do usłyszenia jutro na zajęciach :-D

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Uczę się z Karoliną już od roku raz w tygodniu i po tym czasie widzę ogromna zmianę w moim języku francuskim, zarówno tym pisanym jak i mówionym.
Pani Karolina to cudowna i niezwykle kompetentna lektorka jakich tylko szukać! Materiały są zawsze przygotowane, a w ciągu tych 60min robimy tyle ile się da z francuskiego!
Karolina nie oszczędza :) Prawidłowo wychwycą każdy mój błąd i kładzie nacisk na moją poprawna pisownię i przede wszystkim - wymowę.
Jak najbardziej polecam panią Karolinę, bo to genialna lektorka która potrafi uczyć języka zupełnie nowym i innowacyjnym sposobem jakich nie ma w szkole. To właśnie dzięki Karolinie zdecydowałam się na pisanie matury z języka francuskiego ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pani Karolina to najlepsza nauczycielka, która stara się rozwinąć wszystkie wasze kompetencje językowe: tylko z nią polubiłam zarówno czytać, jak i pisać; wykonywać zadania z gramatyki ,jak i z odsłuchu. Cały czas Pani Karolina analizuje istniejące problemy i koryguje plany zajęć z uwzględnieniem wszystkich tzw. słabych punktów.To co dziwi mnie najbardziej, to jej rzetelność i skrupulatność podczas przygotowania się do zajęć: każdy uczeń ma swój folder z dokładnym planem, co , kiedy i dlaczego musi być zrobione. Lekcje są unikalne i dopasowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Pani Karolina tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i logiczny, wiedza jest dobrze ułożona i tworzy strukturę, nie da się czegoś pomylić poprzez dużą ilość informacji.
Podczas zajęć czas leci bardzo szybko, nigdy się nie nudzę! Zadania są ciekawe, różnorodne, użyteczne. Uwielbiam czytać teksty kulturowe i komiksy, nawiązujące do kultury i historii Francji ( ta opcja również była zaproponowana przez Pani Karolinę).
Nauka z Pani Karoliną to czysta przyjemność, motywacja i bardzo odczuwalny postęp! Nie spotkałam jeszcze tak nastawionego na współpracę i zaangażowanego wykładowcy( ani na uczelni lingwistycznej, ani wśród innych nauczycieli, z którymi pracowałam), jak Pani Karolina. Polecam z całego serca!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Długo szukałam sposobów na poprawienie, a przede wszystkim dalszy rozwój moich umiejętności językowych. W ciągu ostatnich pięciu lat miałam zajęcia z różnymi osobami, jednak nie przynosiły żadnych efektów.
Potrzebowałam osoby, która mnie zmotywuje, wyjaśni błędy, ustali konkretny plan działania. Po jakimś czasie znalazłam Panią Karolinę - przez cztery miesiące zrobiłam większy progres, niż przez poprzednie pięć lat żmudnej nauki.
Wróciła motywacja i chęć do poznawania języka - z całego serca polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę. Kompetentna korepetytorka z podejściem do młodzieży, super prowadzone zajęcia, córka uwielbia i Panią Karolinę i dzięki niej polubiła francuski. Poza tym duży progres znajomosci języka Francuskiego w stosunkowo krótkim czasie świadczy o skuteczności nauki z Panią Karoliną.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Z Karoliną mam zajęcia około 2 lat . Uczyłam się już wcześniej francuskiego, ale dopiero Karolina zaczęła mi zwracać uwagę na błędy które robię, a których zupełnie nie byłam świadoma. Przede wszystkim Karolina kładzie bardzo duży nacisk na wymowę i na gramatykę. Może się wydawać, że to nie najważniejsze, że ważniejsza jest komunikacja. Niestety nic bardziej mylnego, Francuzi na prawidłową wymowę zwracają kolosalną uwagę. Zdarzało mi się, być ignorowana przez nich jak coś mówiłam, dlatego że mówiłam niedbale. Dopiero praca z Karoliną wprowadziła mój francuski na wyższy poziom. Owszem bardzo daleko mi do doskonałości ale widzę że idę właściwą drogą. Ponad to pracujemy z Karoliną nad moim francuskim zawodowym. Odgrywamy scenki, wcielamy się w klientów, co bardzo mi pomaga w pracy. Ale nie tylko, pracujemy na wielu materiałach które mówią o kulturze francuskiej więc dla mnie zajęcia są bardzo interesujące. Poza tym Karolina jest bardzo konkretna, wymagająca i umie motywować. Dla mnie to jest bardzo ważne. I oczywiście jest bardzo sympatyczna :-) :-)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

W nauce tak trudnego języka jakim jest język francuski wybór dobrego nauczyciela jest sprawą kluczową. A jeśli ma się szczęście znaleźć świetnego, to już po roku nauki można powiedzieć „ hmmm... nie zginęłabym dzisiaj we Francji”:)
Ja mam to szczęście. Uczę się z Panią Karoliną. (To znaczy ja się uczę, Pani Karolina zna język francuski wyśmienicie:)
Równie wyśmienicie potrafi go przekazać. Jest zawsze przygotowana do zajęć i nie ma najmniejszych wątpliwości, ze każdy uczeń jest przez nią traktowany w indywidualny sposób. Pani Karolina prowadzi zajęcia z dużą uważnoscią, z ogromną cierpliwością, z uwzględnieniem tempa, w jakim rozwija się osoba poznająca język. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową wymowę, co jest - jak już zdążyłam się przekonać- niezwykle istotne aby móc być dobrze zrozumianym. Ćwiczenia zadawane do pracy indywidualnej są bardzo urozmaicone, oprócz bieżących tematów uwzględniają również te zagadnienia, z którymi uczeń ma największe problemy ( bo Pani Karolina wszystko sobie notuje i wszystko wie;) No właśnie. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Pani Karolina jest świetna nauczycielka! Po długoletnich poszukiwaniach wreszcie znalazłam odpowiedniego lektora. Pani Karolina posiada bardzo dużo wiedzę w zakresie języka francuskiego, zawsze kompetentna, przygotowana. Dzięki niej pokochałam francuski. Gorąco polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Bardzo fajna nauczycielka. Wymagająca ale i sympatyczna jednocześnie, świetnie prowadzone konwersacje z naciskiem na prawidłową wymowę, Karolina przełamała moją barierę w języku i skutecznie zachęciła do dalszej nauki. Po kilku latach nieudanych prób wreszcie nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Polecam i dalej będę kontynuować współpracę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Do pani Karoliny trafiłam po wieloletnich poszukiwaniach odpowiedniego lektora, czyli takiego, który jest przygotowany do zajęć (niestety nie jest to normą), potrafi przekazywać wiedzę i jest wymagający, a przy tym nie despotyczny :-) Sama przez 10 lat byłam lektorką, a lektorzy są wyjątkowo wybredni w stosunku do osób, u których się uczą, dlatego miałam problemy ze znalezieniem kogoś, kto będzie odpowiadał moim oczekiwaniom. Panią Karolinę wyszukałam na tym portalu i zachęciła mnie duża liczba pozytywnych ocen. Przyznam jednak, że na pierwszą lekcję poszłam bez wielkiego entuzjazmu, ponieważ zdążyłam już „wypróbować” kilku lektorów, z których większość pozostawiała sporo do życzenia i co do których miałam wrażenie, że nie do końca wiedzą, jak skutecznie uczyć języka obcego. Już po pierwszych zajęciach miałam jednak pewność, że wreszcie trafiłam na osobę, której szukałam. Ktoś wspomniał, że pani Karolina jest najlepszą lektorką w Warszawie: poszerzyłabym nieco zakres geograficzny, ponieważ szukałam lektorów j. francuskiego także mieszkając za granicą (tam byli to głównie native speakerzy, nie polecam) i ŻADEN z nich nie prezentował takiego poziomu znajomości języka i takich umiejętności pedagogicznych, jak pani Karolina :-)

Po tym przydługim wstępie teraz konkrety dotyczące samej nauki:

- pani Karolina jest ZAWSZE przygotowana do zajęć, materiały dobiera odpowiednio do poziomu i do celu nauki, ale jest także otwarta na sugestie
- gramatykę i te straszne zawiłości fonetyczne tłumaczy tak, że nie da się nie zrozumieć, a także cierpliwie powtarza do skutku
- lekcje mają określoną strukturę, są uporządkowane i przemyślane, dzięki czemu widać, że wie, co i w jakim celu robi
- rozwijane są wszystkie kompetencje językowe, z dużym naciskiem na konwersację
- pani Karolina zwraca dużą uwagę na poprawność wymowy, co w języku francuskim jest niezwykle ważne
- prace domowe są zadawane regularnie i konsekwentnie egzekwowane, co mobilizuje do regularnej pracy
- każda minuta lekcji jest w pełni wykorzystana i żaden temat nie jest przerabiany pobieżnie
- pani Karolina jest ogromnie cierpliwa i traktuje ucznia z szacunkiem :-) Zdarzył mi się lektor wyśmiewający się z moich potknięć językowych, więc jest to dla mnie plus.
- pani Karolina ma sokole oko do błędów gramatycznych i ortograficznych, więc polecam przygotowanie się u niej do egzaminów
- wisienką na torcie jest przyjemna atmosfera na zajęciach :-)

Właśnie zdałam egzamin DELF B2 i sukces na egzaminie zawdzięczam właśnie pani Karolinie.

Na koniec dodam, że tę opinię piszę niezbyt chętnie: muszę przerwać naukę ze względu na ciążę i późniejszy urlop macierzyński i nieco się obawiam, że jak wrócę może już nie być miejsc w grafiku :-)

Pani Karolino, proszę pamiętać, że przede mną jeszcze C1/C2 i nie ma opcji, że ktokolwiek inny będzie mnie uczył :-)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Profesjonalne przygotowanie i dobra atmosfera podczas zajęć sprawiają ,że nauka z Panią Karoliną jest efektywna i przyjemna. Zdecydowanie polecam !.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Zdecydowanie polecam każdemu zajęcia z Karoliną. Posiada bardzo dużą wiedzę i co równie ważne potrafi ją w sposób zrozumiały przekazać.
Zajęcia są prowadzone w miłej i niekrępującej atmosferze, ale jednocześnie są zawsze przemyślane i starannie przygotowane. Karolina potrafi ocenić słabe i mocne strony ucznia i dostosować program do poziomu i potrzeb konkretnej osoby. Zajęcia nie są monotonne; Karolina korzysta z różnych materiałów, stara się rozwijać jednocześnie wszystkie potrzebne umiejętności - gramatykę, prawidłową wymowę, leksykę, rozumienie ze słuchu. Uczy języka "żywego" - słownictwa i zwrotów używanych zarówno w sytuacjach oficjalnych jak i w sytuacjach nieformalnych, w języku potocznym co jest ważne dla osób planujących wyjazd do Francji.
Karolina zadaje też dużo prac domowych, które ułatwiają przyswojenie nowego materiału, powtórkę zagadnień wcześniej omawianych i mobilizują do samodzielnej pracy w domu.
I ma duuuuuuuużo cierpliwości :-)
Polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Karolina to świetna nauczycielka! Jest kompetentna, dokładna i co najważniejsze cierpliwa i konsekwentna! Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane i usystematyzowane. Karolina jest zawsze świetnie przygotowana i również mobilizuje ucznia do tego samego! Zadaje zadania domowe co jest wielkim plusem gdyż tym sposobem mobilizuje ucznia do spędzania większej ilości czasu "z francuskim". Karolina jest na prawdę dobra w tym co robi!!! Francuski z nią to dobrze zainwestowane pieniażki i świetnie wykorzystany czas!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

Na zajęcia chodziłam w celu przygotowania się do egzaminu ustnego na studiach, który dzięki pomocy Karoliny zdałam na 5. :)
Karolina jest zawsze przygotowana do zajęć, które dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia. Ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę, potrafi wytłumaczyć dosłownie wszystko i do tego w sposób łatwy do zrozumienia. Poprawia każdy najmniejszy błąd i zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę. Ponadto zajęcia prowadzone są w przyjaznej, luźnej atmosferze.
Szczerze polecam!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Najlepszy lektor języka francuskiego w Warszawie. WSPANIAŁA PROFESJONALISTA.
Pani Karolina prowadzi zajęcia z moją córką od 2 lat. W tej chwili córka (dyslektyk 13 lat) zdała egzamin DELF B1 Junior z bardzo dobrym wynikiem. W przyszłym roku planujemy DELF B2 :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Na zajęcia do Karoliny chodziłem przez ponad rok i muszę powiedzieć, że chyba nigdy nie spotkałem tak profesjonalnej lektorki. Karolina ma idealne wyczucie czasu, dzięki czemu każdy zaplanowany temat był przerobiony kompletnie, rzeczowo i na spokojnie, w sposób łatwy do zrozumienia. Cenię to, że jednocześnie zawsze panowała bardzo fajna atmosfera :)
Miałem ogromny problem z wymową, wszystko mi się myliło i robiłem tyle błędów, że przeciętny Francuz by mnie pewnie nie zrozumiał. Karolina świetnie wytłumaczyła mi te wszystkie subtelne różnice między poszczególnymi głoskami i nie wahała się z początku bez przerwy mnie poprawiać, aż w końcu zacząłem mówić poprawnie :)
Miałem też straszne problemy z rozprawkami (dissertations), a jak wiadomo, dla Francuzów to chyba najważniejsza forma pisemna. Dzięki Karolinie nauczyłem się nie tylko schematu, ale też specyficznego sposobu myślenia charakterystycznego dla francuskiej rozprawki i w pewnym momencie zacząłem je pisać naprawdę nieźle, a to nie jest proste.
Jej lekcje bardzo mnie uwrażliwiły na kwestie gramatyczne, a różnorodne zadania pozwoliły spojrzeć na nie szerzej. Miałem wrażenie, że gramatyka szła bardzo szybko, a jednocześnie wszystko było wyjaśnione jak należy, od a do z.
Od razu dało się zauważyć, że Karolina ma naprawdę duże doświadczenie. Dysponuje ogromną wiedzą na każdej płaszczyźnie językowej , od mowy potocznej po specjalistyczne słownictwo, dlatego myślę, że jest godna polecenia dla absolutnie każdego, kto chce podszlifować swój francuski :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Profesjonalizm pełną gębą! :)

Pani Karolina zawsze świetnie przygotowana do zajęć, z odpowiednim pakietem ćwiczeń dla każdego jak również z zadaniami domowymi, dzięki którym człowiek wyrabia w sobie dobre nawyki obcowania z francuskim dzień w dzień :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Jak francuski to tylko z Karoliną :)

Jako nauczyciel posiada bardzo duża wiedzę i ma bardzo dobre i indywidualne podejście do ucznia. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć.W bardzo dobry i jasny sposób przekazuje wiedzę, wyłapuje wszelki braki i błędy podczas wymowy, a dodatkowo dzięki dużej liczbie konwersacji nie ma się lęku przed mówieniem.

Jako osoba jest bardzo pozytywną i sympatyczną osoba.
Lekcje prowadzone są zawsze w miłej atmosferze, w bardzo ciekawy i niemęczący sposób, co powoduje, że zawsze mijają błyskawicznie.

Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić jako kompetentnego i kreatywnego lektora.
Dla mnie nauka francuskiego z Karoliną to czysta przyjemność:) POLECAM !

avatar
EWA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Karolina jest profesjonalną romanistką pod każdym wzgledem. Poza wiedza merytoryczną posiada wszytkie atuty jakie nauczyciel języka obcego miec powinien; jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, punktualna, konsekwentna w egzekwowaniu wiedzy, znajduje sposoby aby wyjaśnić trudności w możliwie najłatwiejszy sposób a jednoczenie otwarta na bieżące potrzeby ucznia. Mieszkam we Francji od ponad 2 lat i to dzieki Karolinie zaczęłam mowić po franckusku, a co za tym idzie znalazłam super pracę w banku w Paryżu. Jest to żywy owoc wspolnej pracy z Karoliną. Jestem Ci bardzo wdzięczna Karolina i dziękuje !!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Do Karoliny trafiłam, ponieważ przygotowywałam się do rozmowy rekrutacyjnej na uczelnię zagraniczną. Wcześniej uczyłam się francuskiego tylko przez kilka tygodni na wymianie zagranicznej, a zaraz po powrocie z Erasmusa miałam zacząć regularne lekcje francuskiego. Oczywiście "zaraz po powrocie" okazało się ponad półroczną przerwą i 2 tyg przed wyjazdem na rozmowy do Paryża uznałam, że może warto byłoby się do nich przygotować. Mój poziom francuskiego był zerowy i bałam się, że nikt w tak krótkim czasie nie weźmie na siebie tej odpowiedzialności i nie zgodzi się mnie do nich przygotować. Karolina była pierwszą (i ostatnią) osobą do której zadzwoniłam i teraz, patrząc z perspektywy czasu, jakbym miała jeszcze raz dokonać wyboru, zawsze byłaby to ona. Jest najlepsza! Podjęła się tego zadania i przyjęła mnie na intensywny kurs francuskiego. Zwraca uwagę na wszystko, jest zawsze przygotowana do zajęć, posiada wiele materiałów i robi fantastyczne notatki w trakcie lekcji. Po tych 2 tyg. z poziomu zerowego byłam w stanie obronić poziom B1/B2 na rozmowach, a już po przyjęciu na uczelnię zakwalifikowano mnie do grupy na poziomie B2 (to tylko dzięki jej zajęciom). Karolina jest perfekcjonistką, w tak krótkim czasie zdziałała cuda, idealnie dostosowała materiał do moich potrzeb i na każdych zajęciach egzekwowała wiedzę (po raz pierwszy odrabianie pracy domowej na takie lekcje było czystą przyjemnością). Jest osobą, która zwraca uwagę na szczegóły, tłumacząc gramatykę lub bardziej skomplikowane zagadnienia językowe tłumaczy je w całości i ze wszystkimi wyjątkami, a nie "po łebkach". Jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam okazję współpracować. Muszę także powiedzieć, że nawet kurs francuskiego zorganizowany przez moją uczelnię paryską na początku roku akademickiego nie dorównuje jej zajęciom - swoich tutejszych nauczycieli-native'ów we Francji bardzo chętnie zamieniłabym na Karolinę. Polecam ją każdemu kto chce się dobrze nauczyć języka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Po 7 latach nauki francuskiego, to Karolina była nauczycielem, dzięki któremu zawiłości tego języka stały się dla mnie jasne. Mogę również śmiało napisać, że nauka znienawidzonej gramatyki ( :o) ) w końcu była w zrozumiała i konsekwentna. Karolina jest osobą potrafiącą zmotywować do nauki, urozmaicającą zajęcia tak aby rozwijać każdy istotny aspekt nauki języka - gramatykę, wypowiedzi pisemne, ustne, rozumienie ze słuchu, fonetykę. Co ważne, Karolina szybko zauważa mocne strony i obszary wymagające poprawy, a późniejsze lekcje prowadzi w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Jest perfekcjonistką dzięki czemu żaden błąd nie przejdzie niezauważony... Co w czasie późniejszym wychodzi na dobre i procentuje. Karolina przygotowała mnie również do egzaminu DELF B2, który zdałam z powodzeniem.

Szczerze polecam tego korepetytora. Rekomenduję również szybko się decydować, bo miejsca na lekcje u Karoliny rozchodzą się jak świeże bułki rano :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Przez kilka miesięcy uczyłem się z Karoliną poprzez Skype, poziom B2/C1 i zdecydowanie polecam taką formę współpracy. Karolina zawsze była dobrze przygotowana do zajęć, miała mnóstwo materiałów do nauki, a każda minuta lekcji była dobrze wykorzystana. Miałem okazję pracować przez Skype z innymi korepetytorami i to były zdecydowanie najlepiej przygotowane lekcje, w jakich uczestniczyłem.

avatar
Kornelia F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Pedagog z prawdziwego zdarzenia. niesamowicie cierpliwa osoba, kompetentna pod każdym względem, z dużą wiedzą i doswiadczeniem językowym. Nauka francuskiego zawsze szła mi opornie, a z Karoliną migiem opanowałam wiele skomplikowanych - w moim mniemamniu - zagadnień. Szczerze polecam!

avatar
Ola Ch.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną :). Super przygotowane, miła atmosfera, bezstresowe traktowanie, wszystko dobrze i jasno wytłumaczone. Dzięki zajęciom zdałam egzamin uczelniany bez problemu, mimo że na początku wydawało mi się to nieosiągalne. Co najważniejsze przełamałam barierę i już nie boję się mówić po francusku. Teraz z chęcią będę kontynuować naukę tego języka.

avatar
Kasia Wilczyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Karolina perfekcyjnie przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej!!!!! Pod względem językowym i merytorycznym - wszystko na najwyższym poziomie. Dodała mi wiary w siebie, dzięki czemu do rekrutacji podeszłam bezstresowo. Zdecydowałam się kontynouwać zajęcia, skoro los sprawił, że trafiłam na tak swietnego pedagoga :) Dziękuję!!!

avatar
Łukasz.G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Polecam zajęcia z Panią Karoliną, oraz życzę wszystkim pozostałym chętnym powodzenia i zwycięstwa w nauce tego pięknego Języja jakim jest Francuski :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2015

Serdecznie polecam zajęcia z Karloliną, zawsze przygotowana, konkretna i motywująca. Zna świetnie francuski i umie dzielić się tą wiedzą nawet z opornymi uczniami, jak ja :) POLECAM!!!!

avatar
Łukasz S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Dzięki za super motywację :) dzięki tym zajęciom jestem dziś w tym miejscu, w którym jestem. W moim przypadku to chyba jakiś cuuud :) no i C1 przede mną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.