Adriana Oniszk

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką psychologii na UW i posiadaczką certyfikatu DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) C1. Studiowałam też iberystykę, a jeden jej semestr spędziłam w Hiszpanii (A Coruña). Moje doświadczenie dydaktyczne obejmuje zarówno udzielanie prywatnych korepetycji z hiszpańskiego, jak i pracę w szkole językowej, a wcześniej - zajęcia akademickie na Wydziale Psychologii UW (psychologia ogólna i psychologia dla nauczycieli). Zapraszam wszystkich chętnych do rozpoczęcia bądź kontynuowania nauki języka hiszpańskiego. Zapewniam materiały i miłą atmosferę. Korzystam zarówno z podręczników, jak też z najróżniejszych wytworów (pop)kultury krajów hiszpańskojęzycznych - jedne i drugie dobieram, uwzględniając zapotrzebowania ucznia oraz poziom jego znajomości języka.

Zapraszam na lekcje!

Cena:
- 55 zł - zajęcia u mnie w domu (Praga Północ)
- 60 zł - zajęcia z dojazdem do ucznia 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.