Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Pabianice
Łódź
Aleksandrów Łódzki
Warszawa
Piaseczno
Nadarzyn
Konstancin-Jeziorna
Kleszczów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski55 / 45 min

Rafał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam Ciebie serdecznie.

 ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA ONLINE! = )
 PRZYGOTOWANIE DO TESTU GIMNAZJALNEGO,
 MATURY I NIE TYLKO! = )

 Mam 6 lat doświadczenia w korepetycjach i 2 lata w prowadzeniu szkoleń. Prowadzę również trening mentalny pomagający w planowaniu, organizowaniu i realizacji celów.

  Od początku kwarantanny i jeszcze na długo przed nią prowadziłem zajęcia online przez skype lub zoom w taki sposób, że rodzice są zadowoleni z wyników i kontynuują współpracę. Prowadzę zajęcia w taki sposób aby jak najbardziej aktywować pracę ucznia, tak aby nie tylko słuchał i patrzył ale aby w jak największym stopniu samemu myślał i pracował. 

Zapraszam na korepetycje z dużą ilością materiałów w spokojnej, wesołej atmosferze. Mam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w połączeniu z technikami szybkiego zapamiętywania. Prowadzę również coaching i zajęcia grupowe dla przedszkolaków w szkole językowej. Mam doświadczenie w tworzeniu szkoleń dla nowych pracowników. Bardzo lubię wiedzę związaną z motywacją, umiejętnościami miękkimi.

 Moi maturzyści zdają Maturę! ;Daje mi to kolejną dawkę pozytywnej energii na nowy rok szkolny. Dojeżdżam do uczniów. Jestem magistrem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Już od czasów gimnazjum lubiłem pomagać innym w lekcjach. Sam brałem korepetycje i kursy z matematyki i angielskiego. Mam sporo doświadczeń od Taty, który prowadzi kursy przygotowujące do matury, mam wiedzę jak uczyć efektywnie. Jestem pracowity, sumienny i systematyczny, co gwarantuje wysoką jakość w przekazywaniu wiedzy.

Prywatnie ładuje baterie podczas tańca latynoamerykańskiego, grania na perkusji, żeglowaniu i rozwoju osobistym.

PS.  Polecam do skorzystanie z RABATU 20 zł przy korzystaniu również z zajęć z technik zapamiętywania lub szybkiego czytania.

MATERIAŁY NAUKOWE GRATIS!
Rafał Augustyniak
506 916 201

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 07.2010
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Zarządzanie Międzynarodowe
10.2010 - 07.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
Marketing
Kursy i szkolenia
11.2017
Trener Umiejętności Miękkich
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2019

Polecam pana Rafała zaliczyłem egzamin poprawkowy z matematyki

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Świetny korepetytor, super podejście do ucznia luźna atmosfera. Dzięki Panu Rafalowi syn zaliczył egzamin poprawkowy z matematyki.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Świetny korepetytor! Dzięki Panu Rafałowi zaliczyłam egzamin poprawkowy z matematyki z bardzo dobrym wynikiem. Dodam, że wcześniej miałam naprawde wielkie zaległości. Korepetycje były prowadzone w przyjemnej atmosferze, a zagadnienia Pan Rafał tłumaczył bardzo zrozumiale. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Bardzo przyjemna atmosfera na lekcji, Korepetytor dobrze tłumaczy I jest bardzo wyrozumiały, potrafi dostosować się do potrzeb ucznia oraz przejmuje się jego wynikami. Polecam.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Świetnie prowadzone zajęcia, tak na luzie. Miła atmosfera ocena końcowa z matematyki z dwójki skoczyła na 5 a matura poszla super przekonamy się w lipcu jak bardzo super

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Korepetytor bardzo dobrze i umiejętnie tłumaczy. Dzięki Panu udało mi się zaliczyć sprawdzian na 4! :) Nigdy nie trafiłem na lepszego korepetytora. Goraco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2015

Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2014

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Każdy temat tłumaczony jest bardzo dokładnie, dostępnych jest dużo materiałów do nauki, a korepetytor jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.