Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem studentką kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Zdaję sobie sprawę, że w obecnej sytuacji, dzieci mają utrudniony proces edukacji spowodowany natłokiem pracy wynikającej z nauczania zdalnego. Oferuję pomoc zarówno w odrabianiu prac domowych jak i w wyrównywaniu braków wynikających z trudności w nauczaniu online. Program obejmuje zajęcia zintegrowane lub korepetycje języka angielskiego. Studiuję w okresie pandemii, z tego powodu jestem przygotowana pod względem metodycznym do nauczania za pośrednictwem Internetu. Ze względów bezpieczeństwa, swoje zajęcia prowadzę tylko online. Pomoce dydaktyczne dobieram do potrzeb i zainteresowań ucznia, bardzo często wykonuję je samodzielnie. Staram się by były one jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od poziomu braków w wiedzy ucznia, dostępności materiałów na dany temat oraz ilości pracy włożonej w uzyskanie pożądanych efektów. Więcej informacji udzielę w wiadomościach prywatnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
Licencjat
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego
Kursy i szkolenia
.
Podstawy integracji sensorycznej
12.2020
MAŁA MOTORYKA – zabawy manipulacyjne w Terapii Ręki
01.2021
Podstawy czytania sylabowego z dziećmi
01.2021
Zabawy logopedyczne w żłobku i przedszkolu
Doświadczenie
10.2019 - 12.2019
Publiczne Przedszkole w Ryglicach
Odbywałam 90 godzinne praktyki w przedszkolu, w grupie maluchów. Do moich zadań należało prowadzenie zajęć tematycznych oraz opieka nad dziećmi.
03.2020 - 06.2020
Szkoła Podstawowa w Ryglicach
Odbywałam 90 godzinne praktyki w szkole podstawowej, w klasie I. Do moich zadań należało prowadzenie lekcji, pomoc nauczycielowi prowadzącemu oraz wspomaganie uczniów z indywidualnymi potrzebami.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.