Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

Pawel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Pawel

O mnie

Doktor literatury francuskiej Uniwersytety Paris-Nord, stypendysta naukowy, wykładowca, korepetytor, tłumacz, autor artykułów literackich w specjalistycznej prasie naukowej we Francji i w Europie (zob. listę poniżej), autor dwujęzycznej strony internetowej poświęconej najnowszej literaturze francuskiej i polskiej: www.pawel-hladki.comJestem dynamicznym, pełnym motywacji nauczycielem z wieloletnim stażem, wzbogaconym pracą w polskim liceum i na paryskiej uczelni, gdzie przez 3 lata uczyłem języka francuskiego obcokrajowców z czterech stron świata, a także przedmiotów teoretycznych (Historia Teatru, Teoria powieści, Synthèse de documents) francuskich studentów wydziału literatury. Od ponad 7 lat mieszkam w Paryżu.

Więcej informacji o mnie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 12.2014
Université Paris-Nord
Doktor
littérature française et comparée
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Greta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Nauczyciel naprawdę godny polecenia. Zaczynaliśmy naukę od podstaw, wykazał dużo cierpliwości i jakimś cudem jako pierwszy mnie nie zniechęcał :) Bardzo serdecznie polecam, gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy na pewno ponownie zwróciłabym się do Pawła !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Zdecydowanie polecam lekcje z Pawłem. Moim celem były konwersacje , poprawienie zasobu słownictwa i swoboda wypowiedzi. Mimo, że gramatyka mnie nie interesowała Paweł zawsze zwracał uwagę na poprawność gramatyczną moim wypowiedzi, dzięki czemu wyeliminowałam proste błędy. Punktualny, wesoły, ciekawy - lekcje z Pawłem były dla mnie świetnie spędzonym czasem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2014

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z zajęć! Paweł jest urodzonym nauczycielem, z niecierpliwością czekam na każde kolejne zajęcia :D

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Świetny nauczyciel. Cierpliwy, wyrozumiały, zawsze dobrze przygotowany. Każda lekcja urozmaicona jest anegdotami o Francuzach i codziennym życiu w Paryżu, dzieki czemu milej jest uczyć się tego języka :) Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Profesjonalista, widac ze francuski oraz nauczanie jest jego pasja, ktora potrafi sie dzielic. Kopalnia wiedzy na temat Francji, Francuzow i ich kultury. Lekcje przez Skype w pelni dopasowane do ucznia, dzieki czemu mozna sie uczyc znacznie szybciej niz na tradycyjnym kursie. Goraco polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2012

Pan Paweł jest profesjonalistą, świetnie zna się na rzeczy, już kilka zajęć pomogło mi w lepszym rozumieniu gramatyki i swobodniejszym mówieniu po francusku. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.