Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Mam 24 lata, na flecie gram od 12 roku zycia. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach muzycznych, projektach orkiestrowych, wymianach polsko - niemieckich, polsko - belgijskich, konkursach, koncertach, m.in. jako solistka z Orkiestrą Filharmonii Częstochowskiej. Mam ukonczone dwuletnie studium pedagogiczne.Oferuję naukę gry na flecie dla osób w każdym wieku z dojazdem do domu we Wrocławiu oraz Częstochowie. Lekcja godzinna raz / dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i zainteresowania.Nie mam możliwości wypożyczenia instrumentu. Uczeń winien posiadać flet we własnym zakresie. Chętnie pomogę w zakupie odpowiedniego instrumentu..Posiadam wiele materiałów pedagogicznych i nutowych. Zróżnicowany repertuar dobierany indywidualnie pod możliwości i preferencje flecisty. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Serdecznie zapraszam do współpracy. Kontakt telefoniczny.Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.