Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Gdynia
Wejherowo
Reda
Rumia
Sopot
Gdańsk
Puck

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia, które pomogą znaleźć i wydobyć naturalny, prawdziwy głos, a przede wszystkim, jak robić to w sposób ZDROWY, PRZYJEMNY i ŚWIADOMY, bo to jest dla mnie najważniejsze.

Jestem doświadczonym pedagogiem, wciąż się szkolę, by wiedzieć więcej. Od prawie 8 lat pracuję nad głosem z osobami zarówno zaczynającymi od zupełnych podstaw, jak i z aktywnymi wokalistami. Pracowałam także jako korepetytor emisji głosu dla chórzystów. Przygotowuję kandydatów na studia muzyczne, udzielam także korepetycji z zasad muzyki czy kształcenia słuchu. Zajęcia są dla mnie wielką przyjemnością i pasją, po prostu uwielbiam moją pracę, co sprzyja bezstresowej atmosferze podczas zajęć :)

Kilka słów o mnie - ukończyłam wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także studia pedagogiczne na kierunku edukacja muzyczna, na co dzień jestem zatrudniona jako nauczyciel śpiewu oraz innych przedmiotów muzycznych w prywatnych placówkach muzycznych. Do doświadczenia pedagogicznego dorzucam jeszcze sceniczne i studyjne - tworzę projekty bluesowe i jazzowe, od wielu lat aktywnie działając na scenie muzycznej. Występowałam na najważniejszych festiwalach bluesowych i koncertowałam w klubach muzycznych w całej Polsce.

Na moich zajęciach skupiamy się przede wszystkim na prawidłowej emisji głosu - czyli prawidłowym jego wydobyciu i prowadzeniu. Podczas pracy nad repertuarem pracujemy także nad interpretacją piosenek, frazowaniem, rozwijamy słuch i poczucie rytmu. Ćwiczenia i repertuar dopasowuję indywidualnie do bieżących potrzeb i możliwości ucznia, zapewniam materiały do pracy w domu. Uczymy się pracy z mikrofonem na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym, a także pracy z akompaniatorem. Nie jesteśmy niewolnikami podkładów i oryginalnych tonacji (za wysoko/ za nisko) - możemy pracować nad dowolną piosenką przy akompaniamencie fortepianu. Istnieje także możliwość przygotowania podkładu dla ucznia. 

Jeśli zatem uwielbiasz śpiewanie, ale nie wiesz jak się za nie zabrać/ jesteś wokalistą i chcesz poprawić swój warsztat/ jesteś kandydatem na studia muzyczne lub aktorskie/ chcesz na szybko przygotować piosenkę (konkurs/casting/specjalna okazja)/ jesteś chórzystą i marzysz o indywidualnych zajęciach z emisji lub masz milion innych powodów, żeby uwolnić swój głos i pięknie zabrzmieć - zapraszam. 

[*Zajęcia stacjonarne odbywają się w GDYNI DĄBROWIE.
Pracuję również w trybie online.*]

tel. 604 143 566

Długość i koszt lekcji - 80 zł/ 60 min., 120zł/ 90 min.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Elena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Zajęcia wokalowe z Martą - to są moje ulubione godziny w tygodniu. Zawsze jak wychodzę z zajęcia odczuwam poprostu moc do wszystkiego i pewność w tym, że niedługo będę śpiewała jako prawdziwa wokalistka. Marta potrafi nie tylko nauczyć wszystkiemu, co wie i umie sama (a tego jest baaaaardzo dużo), a jeszcze zrobić to lekko, przyjemnie i pozytywnie. Polecam serdecznie!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Pani Marta to świetna nauczycielka śpiewu. Cudowne jest to, że oprócz wzorowej edukacji dostaniecie ogrom motywacji i siły do działania.
Naprawdę polecam, zajęcia zawsze przebiegały w przemiłej atmosferze.
Co więcej, lekcje były przystosowane do moich potrzeb, czyli przygotowanie do muzycznej szkoły wyższej.
Nie będzie problemu z dostosowaniem godzin, nawet jeśli dojeżdżacie z daleka tak jak ja. Otrzymacie wszystko czego potrzebujecie i bonus wyrozumiałości wraz z uśmiechem.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Lekcje z Martą dają ogromny progres. Uczy różnymi metodami tak, by osiągnąć cel z jakim się przyszło. Bardzo skrupulatnie wyłapuje braki i je koryguje pokazując w jaki sposób należy się poprawić. Sama stale się dokształca i przemyca nowe techniki i porady aby emisja głosu była na wysokim, jak nie najwyższym poziomie. Bardzo polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Nie moglem sobue wyobrazic lepszego nauczyciela spiewu. Nie dosc, ze Pani Marta ma obszerna wiedze o tym jak spiewac, to rowniez dobrze wie jak tego uczyc, co w polaczeniu ze szczerym zaangazowaniem w zajecia powoduje szybkie postepy i motywacje do dalszej nauki, co jest wazne szczegolnie dla poczatkujacych. Zaliczam sie do tej wlasnie grupy i musze przyznac, ze mile zaskakuje mnie to, ile wiem i umiem po raptem 10 zajeciach, startujac kompletnie od zera.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Polecam osobom w każdym wieku, które tak jak ja zawsze marzyły o tym, by rozwijać swoje umiejętności wokalne (ale jak to bywa, nie było czasu/ okazji...) i przy okazji poprawić emisję głosu. Na zajęciach łączyłyśmy przyjemne z pożytecznym - już po dwóch miesiącach czuję postęp i jestem bardziej świadoma swojego głosu i tego co i jak z nim mogę robić. ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Dziękuje pani Marcie za wprowadzenie mnie w świat muzyki.
Zajęcia u pani Marty, odbywają się w spokojnej i bezstresowej atmosferze,
o czym wielokrotnie się przekonałam. Dobór repertuaru czy ćwiczenia
z emisji głosu, dykcji, dobiera do możliwości uczniów – dla każdego znajdzie coś odpowiedniego. Doceniam za cierpliwość, profesjonalizm i pasję, z którą dzieli się z innymi.
Polecam, bo warto!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Bardzo fajne , dobrze poprowadzone zajęcia . Miła atmosfera podczas lekcji i pełen prfosjonalizm. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Pełna profeska - Pani Marta robi kawał dobrej roboty a praca z nią to czysta przyjemność. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Serdecznie polecam Panią Martę! To rzetelna, elastyczna i otwarta dla ucznia nauczycielka śpiewu. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a ćwiczenia na zajęciach dostosowywane są indywidualnie w zależności od umiejętności ucznia. Profesjonalizm w 100 procentach!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Bardzo kompetentna nauczycielka śpiewu, potrafiąca przekazać wiedzę. Podczas spotkań z nią wiele zyskałam za niewielką cenę. Gorąco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Pani Marta do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, dostosowuje ćwiczenia do umiejętności i problemów. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, aż chce sie śpiewać. Nie ma lepszej nauczycielki, polecam zarówno dla tych co juz śpiewają jak i tych co chcieliby zacząć - nie ma na co czekać!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Polecam w 100%, lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Świetna atmosfera na lekcjach.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Pani Marta bardzo sympatyczna, prowadzi zajęcia w przyjemnej i miłej atmosferze.

avatar
Ireneusz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2012

Miła przyjemna atmosfera nauki

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Doskonała

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.