Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Lublin

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Małgorzata

O mnie

Nauczyciel dyplomowany, studia podyplomowe, ponad 30 lat praktyki zawodowej w liceach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1976 - 05.1980
UMCS
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pani Małgorzata ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Dzięki temu że wymaga od ucznia zrozumienia procesów biologicznych nauka jest o wiele bardziej efektywna a po pewnym czasie staje się przyjemna. Zajęcia są na wysokim poziomie, pozwalają rozwinąć umiejętności analitycznego myślenia co sprawia że zadania maturalne przestają mrozić krew w żyłach ;)
Szczerze polecam, ponad zdobytą wiedzę te zajęcia pozwoliły mi zmienić podejście do nauki i nabrać pewności co poskutkowało spokojem na tegorocznej maturze z biologii.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Na korepetycje do Pani Małgorzaty trafiłam za pośrednictwem tego portalu. Sugerowałam się opiniami, które są moim zdaniem bardzo trafne i wyczerpujące. Tak jak napisane jest w opisie, to zajęcia dla wymagających! Nie zawiodłam się i jestem bardzo zadowolona z wyboru:) Nauczyłam się logicznie myśleć i formułować spójne wypowiedzi, czego wcześniej mi brakowało. Pani Małgorzata to nauczyciel z wielką pasją, doświadczeniem i cierpliwością. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do nauczania i ma bardzo indywidualne podejście. Polecam!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Do Pani Małgosi uczęszczam na korepetycje od września 2019r i nie mogłam wymarzyć sobie lepszych korepetycji! Zajęcia przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze, a trudne dotąd zagadnienia stają się banalnie proste i logiczne. Pani Małgosia doskonale tłumaczy zadania maturalne i słynne ‘odpowiadanie pod klucz’, które spędza sen z powiek maturzystów przestaje być trudne :) Na tegoroczną maturę czuję się przygotowana i wierzę, że tylko i wyłącznie dzięki pomocy pani Małgosi osiągnę wysoki wynik! Serdecznie polecam wszystkim przyszłym maturzystom, którzy szukają korepetytora który pomoże w nauce i będzie wymagający, a także oczekują na maturze wysokiego wyniku!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 sierpnia 2019

Pani Małgorzata przerabia na zajęciach głównie testy Barbary Bukały, pod koniec przygotowań również matury.
Zagadnienia omawiane są szczegółowo, lokalizacja była w miarę dogodna (Czechów ) ale to miało ulec zmianie na okolice Majdanka. Po zajęciach zazwyczaj otrzymywałem testy do samodzielnego uzupełnienia w domu.
Zdarzały się drobne rozbieżności merytoryczne wiedzy zdobytej na zajęciach z podręcznikami, zakres materiału czasem wykraczał poza poziom liceum.

Na zajęcia zapisałem się po uzyskaniu wyniku 63% z rozszerzonej biologii , (nauka zupełnie samodzielne bez korepetycji) na zajęcia chodziłem przez 1 rok x2 w tygodniu po 2h po zajęciach miałem wynik 65%
Po zajęciach mam odczucie dużo większej wiedzy z dziedziny biologii natomiast w moim przypadku nie przełożyło się to znacznie na wynik matury.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Do Pani Małgosi przyszedłem dosyć późno, bo pod koniec jesieni tamtego roku. Ledwo znalazła dla mnie miejsce. Matury próbne z biologii wychodziły mi raczej słabo, bo na 35-40%. Lekcje z panią Małgosią wspominam bardzo dobrze. Była zaangażowana w swoją prace i przygotowywała pomocne materiały dodatkowe. Zawsze mogłem na nią liczyć. Trudne zagadnienia, wyjaśniała mi w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. W zasadzie dzięki tej pomocy udało mi się w krótkim czasie opanować cały materiał i zdać moją maturę z biologii na 85%

Małgorzata

Dziękuję i gratuluję bardzo dobrego wyniku egzaminu maturalnego! Rozwijaj skrzydła na studiach :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Pani Małgosia to osoba z ogromną wiedzą, pasją i doświadczeniem, dzięki której każdy temat jest jasny i zrozumiały. Zajęcia to sama przyjemność. Pani Małgosia wyjaśnia wszystkie wątpliwości i sprawia że nauka biologii to łatwizna. Jestem bardzo zadowolona z wyboru korepetytora i zdecydowanie polecam.

Małgorzata

Dziękuję za miłe słowa i serdecznie gratuluję bardzo dobrego wyniku egzaminu maturalnego z biologii (i nie tylko) :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.