Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Poddębice
Aleksandrów Łódzki
Konstantynów Łódzki
Zgierz
Pabianice
Łęczyca
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem magistrem sztuki , ukończyłam PWSFTv i T im. Leona Schillera oraz ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Posiadam uprawnienia pedagogiczne . Prowadzę zajęcia z malarstwa, rysunku i podstaw animacji . Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach do trzech osób.
Jeśli chcesz rozwinąć się twórczo przy wymagającym ale nie wrednym nauczycielu to zapraszam. Lekcje prowadzonę stacjonarnie w pracowni lub u ucznia.
Grupa docelowa: dzieci, młodzież szkolna, zdający do szkół plastycznych. Dzieciom w wieku szkolnym pomagam przy konkursach (wygrane w konkursach ogólnoposkich). 100% zdawalności.

W tym roku kolejny sukces, wszyscy moi uczniowie zdający do Liceum Plastycznego osiągnęli bardzo dobre wyniki i znależli się na liście przyjętych do szkoły. Uczniom gratuluję a rodzicom dziękuję za zaufanie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 09.2009
Akademia Sztuk Pięknych , PWSFTvi T - Łódź
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.