Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Będzin
Katowice
Ożarowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Tąpkowice
Tarnowskie Góry

Aneta Lubas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii
Dla użytkownika Aneta Lubas

O mnie

Tel: +48 501 650 712e-mail: uwaznosc.w.jezykach@gmail.comTrener języka angielskiego i rosyjskiego, filolog z ponad 11 letnim stażemCześć jestem Aneta uczę angielskiego i rosyjskiego już od 11 lat.Języki to nie tylko moja praca ale przede wszystkim pasja.Pomogłam wielu uczniom zdać egzaminy z bezbłędnym, 100% wynikiem.Oferuję pomoc przy zdawaniu różnego rodzaju egzaminów, m.in. maturach podstawowych, rozszerzonych, dwujęzycznych, egzaminach ósmoklasisty, testach PET, FCE i CAE.Współpracuję z klientami biznesowymi oraz osobami indywidualnymi.

Uczę od ponad 11 lat i mam doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.Podczas zajęć z moimi uczniami:ustalamy ich cele językowe

opracowujemy szczegółowy plan nauki

uczymy się stosując najbardziej efektywne techniki zapamiętywania

eksperymentujemy z najnowszymi metodami uczenia się

budujemy nawyk regularnej nauki

poznajemy techniki radzenia sobie ze stresem.

Oczywiście podczas zajęć szlifujemy najważniejsze umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.W aktywny sposób wdrażamy nowe słownictwo i konstrukcje gramatyczne.Podczas zajęć ze mną nie doświadczysz nudy!Jeżeli chcesz przekonać się, że nauka języka to niesamowita przygoda zapraszam Cię na zajęcia ze mną!Już od ponad 10 lat prowadzę zajęcia dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz grup w różnym wieku.Prowadzone przeze mnie zajęcia obejmują zarówno ćwiczenia:- gramatyczne

- leksykalne

- słuchanie

- jak i pisaniePodczas lekcji korzystam z materiałów wideo, audio a także gier edukacyjnych. Staram się aby zajęcia były ciekawe i różnorodne.

Podczas lekcji postaram się Państwu udowodnić, że nauka języka obcego to przyjemność!Na naszych zajęciach będziecie Państwo mieli możliwość poznania nie tylko języka ale także nowej kultury i zwyczajów panujących w danym kraju!Gwarantuję pełną kompetencję, wykorzystywanie ciekawych i różnorodnych materiałów podczas zajęć oraz możliwość dopasowania sposobu nauczania do indywidualnych potrzeb.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego zarówno dla uczniów jak i osób dorosłych.Dodatkowo: DARMOWY DOSTĘP DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia rosyjska
09.2019 - 06.2020
Instytut studiów podyplomowych
Nauczyciel stażysta
Studia podyplomowe - Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
.
Egzamin C1 Advanced (CAE) Certificate in Advanced English (CAE)
06.2015
Certyfikat B2 UŚ
Doświadczenie
02.2018 - 06.2019
Lektor języka angielskiego
Szkoła językowa „Oxford” - Lektor języka
06.2019 - aktualnie
Lektor języka rosyjskiego
Szkoła językowa „ProfiLingua”

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Super lektor, świetne i ciekawe zajęcia. Pełen profesjobalizm i zaangażowanie. Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2024

Nie spotkałem jeszcze tak dobrej nauczycielki/la języka.
Rzeczowa, profesjonalna i skuteczna. Bardzo intensywne i różnorodne zajęcia dostosowane do poziomu i możliwości ucznia :-)
Pani Aneta wykorzystuje wiele materiałów i pomocy edukacyjnych aby nawet w wolnych chwilach mieć szansę być bliżej języka.
Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Naprawdę świetna nauczycielka, zaangażowana, zawsze pełna optymizmu i pomysłów na lekcje, które są dalekie od nudy - zawsze uatrakcyjnione filmami, ciekawymi grami i nieszablonowymi pomysłami na naukę angielskiego. Aneta wsłuchuje się w Twoje potrzeby i preferencje i podsuwa mnóstwo ciekawych alternatywnych metod nauki – przeróżne aplikacje, gry, filmiki, podcasty. Naprawdę polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2024

Aneta to świetna profesjonalistka, która szybko przełamuje lody i buduje bezpieczną atmosferę na zajęciach. To pozwala się zrelaksować i chłonąć angielski całym ciałem. Techniki relaksacyjne i mnemotechniczne, jakimi dzieli się Aneta to ogromna pomoc w nauce języków. Polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2024

Jeżeli miałabym wybierać nauczycielkę języka angielskiego to zdecydowanie ponownie wybrałabym P. Anetę. Jej ciepłe i pełne zrozumienia podejście do ucznia jest nieocenione przy nauce języka, a zaangażowanie w rozwój naszych nowych umiejętności kompleksowe. Zajęcia dopasowane są do poziomu i oczekiwań ucznia, a nawet wychodzą poza ramy. Pani Aneta jest zawsze dostępna w razie jakichkolwiek pytań i chętnie dzieli się swoją wiedzą nie tylko z zakresu nauki języka, ale także w jaki sposób odblokować się przed mówieniem i opanować stres z tym związany.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2023

Bardzo polecam! Najlepsza nauczycielka jaką miałam. Bardzo profesjonalne podejście, zajęcia zawsze są ciekawe i interesujące. Oprócz tego, że wspaniałe nauczą to jeszcze wskazuje metody przyswajania języka i gdzie czerpać darmowe materiały. Ma niestandardowe podejście (inne niż w szkole) i tym wygrywa. Polecam raz jeszcze!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2023

Bardzo polecam Anetę! Jest bardzo kreatywna, szuka wielu różnych metod, żeby dotrzeć do ucznia i zaciekawić go nauką języka. Umie również zachęcić i zmobilizować do regularnej nauki języka:) Uśmiechnięta, kompetentna, cierpliwa i zaangażowana.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2023

Bardzo profesjonalne, a za razem otwarte podejście do uczniów. Świetne dopasowanie do każdego poziomu umiejętności języka.
Polecam bardzo serdecznie każdemu kto planuje zacząć przygodę z językiem, jak i tym, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2023

Pełen profesjonalizm! Zajęcia są bardzo zróżnicowane, co jest dużym plusem. Aneta proponuje rozmaite metody nauki, wskazując w jaki sposób uczyć się efektywnie i jednocześnie czerpać z tego radość. Na każdym spotkaniu widać duże zaangażowanie i wzorowe przygotowanie do prowadzenia zajęć. Polecam! :)

avatar
Ania G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2023

Pani Aneta prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny. Dostosowuje zakres nauki odpowiednio do potrzeb. Swoim pozytywnym nastawieniem sprawia, że znika opór przed mówieniem. Przekazuje pomysły w jaki sposób można uczyć się języka angielskiego. Przesyła dodatkowe materiały. Polecam Panią Anetę jako korepetytora:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2023

Aneta podchodzi do lekcji bardzo profesjonalnie, jest uważna na potrzeby kursanta, dostosowuje materiał do potrzeb, lekcje prowadzi bardzo ciekawie. Bardzo polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2023

Pani Aneta prowadzi zajęcia z języka angielskiego bardzo profesjonalnie, szkoda tylko, że nie miałem tak wspaniałych nauczycieli w liceum. Jestem bardzo zadowolony z tego lektoratu. Z czystym sumieniem mogę polecić takiego lektora jak Pani Aneta!

avatar
Renia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2023

Aneta odczarowala w moje glowie mit, ze nie wszyscy moga sie uczyć języków. Wszyscy moga:)
Profesjonalne podchodzi do zajęć, jest zawsze przygotowana, zajęcia nie sa nudne, sa dostosowane do potrzeb kursanta. Aneta potrafi utrzymać mnie w koncentracji przez cały kurs, potrafi też wskazać, jaka forma nauki jest dla mnie najlepsza. Jest empatyczna,slucha i potrafi rozładować stres związany z językiem obcym :)
Posiada cechy zarówno do pracy z dziećmi jak i dorosłymi.
Jeśli chcecie się uczyć i czerpać z tej nauki przyjemność - polecam Anetę.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Bardzo profesjonalne podejście Pani Anety do indywidualnego szkolenia. Na początku , podczas rozmowy informuje o sposobie szkolenia - oczywiście materiały szkoleniowe sa , ale jest jeszcze nauka z filmików ,quizów itp. Sposób szkolenia jest dostosowany do szkolonego aby nauka języka nie zniechęcała :-) Gorąco polecam !

Aneta Lubas

Drogi Marcinie!

Bardzo dziękuję za opinię i Twoje solidne przygotowanie do każdych zajęć :).

avatar
Viktoriia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Pani Aneta jest , naprawdę , wyjątkową lektorką! Zajęcia byli bardzo zmysłowe , różnorodne oraz było widać dobre przygotowanie ! Dziękuje i polecam wszystkim !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo zachęcam wszystkich do uczestnictwa w lekcjach Pani Anety.
Zajęcia w których uczestniczyłem były bardzo ciekawe i bezstresowe.
Dla mnie jako osoby dawno poooolicealnej było to bardzo ważne.
Pani Aneta motywuje kursantów (nie zrażając się oporem) i zachęca do pracy nad językiem nie tylko na lekcjach ale także w czasie wolnym.
Wykorzystuje do tego ciekawe, dopasowane do poziomu ucznia materiały internetowe.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Pani Anetka pracowała z naszą córką kilka lat. Jest osobą w pełni zaangażowaną w prowadzone zajęcia. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Gorąco polecamy.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Pani Aneta jest wyjątkową lektorką, zaraża pasją poznawania języka i kultury krajów anglojęzycznych. Zajęcia są prowadzone ciekawie , są quizy, zagadki i zabawy angażujące nawet zmęczonych pracą pracowników..Pani Aneta motywuje do nauki , jej dowcip i urok osobisty sprawiają, że zawsze są chęci do pracy na zajęciach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Bardzo ciekawe zajęcia z języka angielskiego, prowadzone z pomysłem i dużym zaangażowaniem ze strony Pani Anety.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Pani Aneta zdecydowanie jest osobą godną polecenia, nie tylko dzięki jej pomocy udało mi się osiągnąć bezbłędny wynik z matury ustnej z języka angielskiego, lecz także zapewne podobny wynik z matury rozszerzonej. Zajęcia nie tylko obejmowały tematy gramatyczne, lecz także skupiały się na pogłębieniu wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. Lekcje te nie były żmudnym obowiązkiem, lecz ciekawym sposobem na spędzanie czasu, a Pani Aneta nie była jedynie nauczycielką, była ona także mentorką która szczerze dba o swoich wychowanków (:

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2023

Zdecydownie polecam. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy. Zróżnicowane metody nauczania, takie jak słuchanie czy interaktywne gry sprawiają, że chce się uczyć, nie zmusza się do tego. Pani Aneta uczy z ogromnym zaangażowaniem. Lekcje są bardzo miłe, przynoszące rezultaty i w żadnym stopniu nie są stresujące :)

Aneta Lubas

Szanowna Zuzanno, bardzo dziękuję za opinię oraz zaangażowanie podczas naszych zajęć z języka rosyjskiego, współpraca z Tobą była czysta przyjemnością :).

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Polecam zajęcia z Anetą z całego serca! Lekcje prowadzone są bardzo prostym językiem z dużą energią oraz zaangażowaniem :) nie ma miejsca na nudę. Aneta prowadzi zajęcia w inny-wyszukany sposób! ;) uczyłem się przez rok i na pewno od września wracam! Najlepsza nauczycielka! POLECAM!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Kurs jezyka rosyjskiego online prowadzony przez pania Anete byl niezwykle ciekawy, tematy zajec nie tylko sprowadzaly sie do samego podrecznika, lecz wielu dodatkowych, interesujacych materialow, jak filmiki, linki do interesujacych stron internetowych, gry online, ciekawostki z roznych dziedzin, przez co z przyjemnoscia czekalam na kolejce zajecia. Pani Aneta umie zdopingowac do nauki i pokazala w czasie zajec wiele metod, technik i materialow ulatwiajacych nauke jezyka rosyjskiego. Serdecznie polecam zajecia z pania Aneta.

avatar
Elwi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Serdecznie polecam !
Kompleksowe podejście do nauki języka rosyjskiego .
Wykorzystanie w trakcie lekcji nie tylko podręcznika , ale również materiałów wideo, audio a także gier edukacyjnych . Zajęcia bardzo różnorodne i angażujące uwagę . Monitorowanie postępów nauki u ucznia i motywowanie do systematycznej pracy . Inicjowanie ciekawych dyskusjI na współczesne tematy .
Wiele rekomendacji co do narzędzi on-line pozwalających samodzielnie utrwalać przyswojony materiał i słownictwo .

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Polecam. Świetne podejście do młodego człowieka. Zajęcia zmobilizowały mojego syna do pracy!!!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Pani Aneta udziela korepetycji od roku mojej córce ( 6 klasa podstawówki). Jest bardzo zadowolona z tych lekcji a co najważniejsze widać różnicę w nauce. Zawsze bardzo dobrze przygotowana, cierpliwa i ze zrozumieniem potrafi wszystko wytłumaczyć. Serdecznie polecam.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Pani Aneta jest bardzo profesjonalnym lektorem. Zajęcia prowadzi w sposób zindywidualizowany.
Dostosowuje poziom do możliwości a także potrzeb słuchacza. Swoją energią i zaangażowaniem potrafi zmotywować do efektywnej nauki. Różnorodność dostarczonych materiałów a także a sposób przekazywania wiedzy z języka rosyjskiego spełnił wszystkie moje oczekiwania. Polecam Panią Anetę!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Kreatywnie prowadzone zajęcia zachęcą nawet opornych. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze z bardzo dobrym podejściem do syna.Polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Miałem okazję współpracować z Panią Anetą kilka razy w formie lektora języka angielskiego w celu odświeżenia jezyka. Bardzo kompleksowe podejście do tematu można podyskotować na wiele tematów, każdy błąd z mojej strony był kompleksowo wytłumaczony. Polecam gorąco.

avatar
Wanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Świetna nauczycielka z bardzo dobrym podejściem do każdego ucznia. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiał przekazywany jest w sposób dopasowany do danej osoby. Pani Aneta ma dużo kreatywnych pomysłów na wytłumaczenie
nawet najcięższych tematów.
Duży plus za możliwość zajęć online.
Polecam każdemu komu zależy na kompetentnej i w pełni zaangażowanej osobie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Pani Aneta jest lektorem godnym polecenia. Wiedza przekazywana jest w sposób bardzo ciekawy i dynamiczny. Pełne zaangażowanie oraz dopasowanie się do indywidualnych umiejętności kursanta. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. POLECAM

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Nauczyciel o bardzo dobrym kontakcie z uczniem. Wymagająca i stanowcza. Posiada bardzo dużą wiedzę którą chce sie podzielić z uczniem. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Pani Aneta jest rewelacyjna uczy mojego syna już 2 rok z ucznia bardzo słabego wyciągnęła go na ocenę bardzo dobrą. Jest wymagająca ale z mega super podejściem co bardzo sobie cenimy s

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Pani Aneta uczy moją córkę angielskiego, jestem zadowolona. Jest wymagająca, ale też z dobrym podejściem do uczniów.

avatar
Valeria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Kiedy szukałam nauczyciela obawiałam się, że nie uda mi się spotkać na tyle kompetentnego, empatycznego i ciekawego nauczyciela. Jestem bardzo wymagająca, więc obawiałam się że będzie to niemożliwe. Z Panią Anetą uwierzyłam, że nie tylko istnieje nauczyciel na takim poziomie ale również uwierzyłam, że potrafię nauczyć się każdego języka obcego, a nie jestem poliglotką. Aby nauczyć się języka wystarczy przyjść na zajęcia z energiczną, kompetentną, bardzo inteligentną i miłą Panią Anetą.
Żadne ze spotkań nie było nudne, a przygotowane materiały były przejrzyste i zrozumiałe. Pani Aneta potrafi wytłumaczyć zagadnienia na tyle różnych sposobów, że jeśli masz trudności ze zrozumieniem wystarczy po prostu słuchać.
Jestem bardzo wdzięczna za każde spotkanie!
Gorąco polecam!
Jeśli szukacie gwarantowanej jakości, oczekujecie rezultatów i dobrego nastroju po spotkaniu z nauczycielem - na 100% potrzebujecie zajęć z Panią Anetą.

Mam nadzieję, że Pani Anecie wystarczy czasu dla wszystkich, którzy potrzebują takiego nauczyciela!:)
Powodzenia!:)
Pani Aneto, bardzo dziękuję!:)

Aneta Lubas

Bardzo dziękuję Valeria za tę opinię.
Współpraca z Tobą to sama przyjemność :)

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
22 czerwca 2018

Kiepska nauczycielka z mizernymi wynikami

Aneta Lubas

Drogi Marku, czy mógłbyś sprecyzować z czego konkretnie byłeś niezadowolony oraz przypomnieć mi kiedy mieliśmy wspólnie lekcje, bo niestety nie pamiętam żadnego ucznia o imieniu Marek.

Pozdrawiam,
Aneta :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Dziękuję za pomoc w zaliczeniu pierwszego semestru na filologii rosyjskiej. Aneta w bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć gramatykę oraz co najważniejsze, pokazała jak się uczyć języków obcych.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2016

Pani Aneta jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Moja Ola w czasie zajęć uczyła się o wiele więcej niż na kursach w szkole językowej i nie miała problemów w szkole po przeprowadzce do Anglii. Pozdrawiamy z Norwich :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.