Atelier Miniatura

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Koszalin (Śródmieście)

Atelier Miniatura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii
Dla użytkownika Atelier Miniatura

O mnie

Koordynatorem programu dydaktycznego jest dr Rafał Podgórski. Tworzy on zespół ludzi wyspecjalizowanych w branży, przygotowanych do świadczenia usług na najwyższym poziomie, a przede wszystkim ludzi z pasją i zaangażowaniem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Szkoła Atelier Miniatura pozwoliła mi spełnić jedno z moich marzeń - studiowanie architektury w Wielkiej Brytanii. Dzięki cierpliwości, konstruktywnej krytyce i dobremu humorowi prowadzącego miałam możliwość przygotować swoje pierwsze portfolio, które zostało w bardzo pozytywny sposób ocenione za granicą. W miłej, kreatywnej atmosferze mogłam rozwijać się i przygotować się na wywiad w uczelni w Belfast. Studio Atelier Miniatura zawsze było dla mnie miejscem inspiracji, tymczasowego oderwania się od rzeczywistości, motywacji do dalszego poszukiwania nowych rozwiązań, zdobywania wiedzy i twórczego myślenia. Polecam Atelier Miniatura każdemu, kto chce udoskonalać swoje artystyczne zdolności, nabywać doświadczenia pracy w studio, nawiązać nowe znajomości, kształcić się, a nawet ćwiczyć swoje umiejętności w prowadzeniu skutecznej dyskusji.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Profesjonalne podejście do ucznia. Dzięki zajęciom nauczyłam się wielu nowych technik jak i rozwinęłam swoje umiejętności. Otrzymałam profesjonalną pomoc, dzięki której udało mi się świetnie przygotować do egzaminu na studia :)
Bardzo polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Atelier Miniatura to prawdziwa szkoła rysunku. Przez słowo "prawdziwa" można rozumieć zarówno profesjonalne podejście Pana Rafała do prowadzenia zajęć, jak i prawdziwe dążenie nauczyciela do rozwoju swoich uczniów. Przez cały czas spędzony w Atelier czułem, że się wszechstronnie rozwijam, otrzymując rzetelną wiedzę z szerokiej gamy dziedzin, równocześnie mając pole do samodzielnego zdobywania doświadczenia. Pan Rafał prowadzi zajęcia w wyjątkowy sposób, zachęcając uczniów do oryginalnego myślenia i kształtowania własnego stylu. Do tego wszystkiego należy wspomnieć o przyjaznej, ciepłej atmosferze panującej na zajęciach oraz wspaniałych ludziach, których można tam poznać. Wszystko to sprawia, że Atelier Miniatura to doświadczenie wyjątkowe i rozwijające na wielu płaszczyznach, którego zwyczajnie nie sposób nie polecić.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i w dodatku panuje na nich bardzo miła i ciepła atmosfera. Program nauczania jest wybierany indywidualnie w zależności od oczekiwań i planów związanych z przyszłością. Przez kilka lat nabyłam cennych umiejętności i wiedzy oraz dostałam się na wymarzone studia. Bardzo serdecznie polecam naukę u Pana Podgórskiego.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Na zajęcia do Pana Rafała chodzilam przez trzy lata. Podczas lekcji była zawsze miła i swobodna atmosfera. Poza rozwijaniem pasji i pogłębianiem wiedzy, poznałam wiele wspaniałych osób. Pan Rafał do każdego podchodził indywidualnie, co daje możliwość rozwijania się w wielu kierunkach. Jeśli ktoś nie wie co chce robić w przyszłości, jednak wie ze ma być to związane ze sztuką, na zajęciach odnajdzie dziedzinę w której czuje się najlepiej. Ja dzięki zajęciom dostałam się na wymarzone studia w wymarzonym mieście.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Uczęszczałam na kurs grafika półtora roku i był to czas miło i porzytecznie spędzony. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście i co najważniejsze zdany egzamin. Serdecznie polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Na zajęcia do Pana Rafała uczęszczałam niecałe półtora roku. Zaczynając od podstaw dziś mogę pochwalić się pozytywnie zdanymi egzaminami z rysunku na Architekturę. Indywidualne podejście do ucznia sprawiło, że każdy z nas odnalazł własny styl. Przyjazna atmosfera w pracowni oraz liczne dyskusje światopoglądowe sprawiały, że na zajęcia przychodziło się z przyjemnością. Serdecznie polecam Atelier Miniatura.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Trzy lata nauki u Pana Rafała śmiało mogę określić, jako najlepiej spożytkowany czas, jeśli chodzi o moją edukację. To co wyróżnia Atelier spośród innych miejsc oferujących tego typu kursy, jest niewątpliwie wspaniała atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Pan Rafał juz od ,,pierwszej kreski" był w stanie ocenić moje mocne i słabe strony, co przyczyniło się do właściwego pokierowania dalszą edukacją. Mimo wielu zwrotów, dzięki jego pomocy w końcu wkroczyłam na właściwą ścieżkę i jestem za to ogromnie wdzięczna. Warto również napomknąć, że oprócz rozwoju manualnego Pan Rafał oferuje również możliwość brania udziału w zajmujących dyskusjach i wykładach (często poruszających tematy nie tylko związane ze sztuką, ale i filozofią, polityką) które dały mi przekonanie, że artysta to człowiek wszechstronny i nie powinien ograniczać się do jednej dziedziny. Zdecydowanie polecam Atelier osobom, chcącym dopiero zacząć swoją przygodę z rysunkiem bądź malarstwem, oraz tym bardziej wprawionym dla doszlifowania umiejętności. Bo pewne jest, że w obu przypadkach nie będzie to czas stracony.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

„Nic nie dzieje się bez przyczyny”.
Moja droga do atelier była bardzo kręta. W worku doświadczeń uzbierałam wiele słów, wiele opinii od różnych lokalnych nauczycieli rysunku, jednak to przeżycie związane z kursem Pana Rafała nie może się równać z żadnym poprzednim. Atelier Miniatura to miejsce, które zmienia człowieka, a zmienia z pewnością na lepsze. W rękach Pana Rafała stajemy się, my uczniowie gliną, która formowana jest przez mądrość, skromność oraz nieograniczoną wiedzę, jak i bogate doświadczenie pedagogiczne. Miejsce to obfituje w rozmaite wykłady,na płaszczyźnie filozoficznej, jak i tej naukowej, tu Pan Rafał przybliży uczniowi świat malarzy, grafików, architektów, tu poprowadzi jego umiejętności artystyczne we właściwą stronę, tak aby mógł odnaleźć własną „kreskę”, lecz na poziomie docenianym przez najwyższe polskie uczelnie.
W Atelier Miniatura zawsze czułam się jak w domu, z którego prędko nie miałam ochoty wychodzić. To wspaniała atmosfera, mili kursanci, ciekawe zadania malarskie i rysunkowe sprawiły, że czas zajęć zawsze upływał szybko i niespodziewanie. Dlatego też szczerze rekomenduje szkołę Atelier Miniatura i z całego serca pragnę podziękować za to, że pomogła mi ona spełnić jedno z dotychczas największych marzeń, jakim było dostanie się do Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie !
Rozdział ten zamykam z przykrością, ale także i z wieloma ciepłymi wspomnieniami.
Atelier miniatura ma tę moc !!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Pana Rafała Podgórskiego. Uczęszczałam na zajęcia w roku szkolnym 2017/18 klasy maturalnej na kurs architekta. Pan Rafał zna się na rzeczy i wie na co zwracać uwagę. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że każdy
ma szansę na świetne przygotowanie do egzaminu. Miła atmosfera panująca na zajęciach sprawiała że spotkania były przyjemnością. Dodatkowo kurs rozwinął nie tylko moje umiejętności, ale i zmienił postrzeganie tematu rysunku. Bardo dziękuję i polecam każdemu kto jest zainteresowany.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Na zajęcia do atelier Pana Rafała Podgórskiego zacząłem chodzić w drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016, a skończyłem w wakacje roku 2018, co daje łącznie 5 semestrów. Mogę śmiało powiedzieć, że żadna godzina tam spędzona, nie była czasem straconym. Umiejętności w dziedzinie rysunku pozwoliły mi z satysfakcjonującym wynikiem zdać egzamin
predyspozycji na wymarzony przeze mnie Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej. Ponadto uczęszczanie na kurs rozwinęło moją wiedzę i wrażliwość na różnych płaszczyznach, czy to w trakcie dyskusji, podczas której mogłem skonfrontować swoje poglądy, czy poprzez przyswajanie sugerowanych pozycji książkowych i filmowych. Zindywidualizowane podejście do każdego ucznia, a także niesamowita pasja jaką wykazuje i którą zaraża Pan Rafał, jawiąc się dla mnie jako prawdziwy autorytet, zobowiązuje mnie do szczerego polecenia Atelier Miniatura. Z dużym smutkiem rozstaję się z pracownią i czuję, że będę ciepło wspominał spędzony tam czas.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Przygodę z rysunkiem zacząłem od września poprzedniego roku, zaczynając tak na prawdę od zera, po 10-miesiecznym kursie mogę śmiało powiedzieć, że nie był to stracony czas, co tygodniowy dojazd po 1 godzinie w jedną strone opłacił się i wynagrodził mi to na wielu płaszczyznach. Pan Rafał prowadzi z zajęcia w jak najbardziej profesjonalny sposób, jest wymagający ale z dystanstem, daję nam wolną rękę a zarazem nas motywuję i lekko popycha do przodu. Szkoła pana Rafała rozwija każdego człowieka nie tylko pod względem plastycznym ale i emocjonalnym z racji jego wykładów które nie zawsze opierały się tylko i wyłącznie na sztuce czy matematyce. Myślę, że lepszej szkoły nie mogłem wybrać dla tego z całego serca polecam to miejsca, życzę panu Rafałowi wielu sukcesów, ponieważ jest to osoba która na to zasługuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

O zajęciach z panem Rafałem Podgórskim dowiedziałam się od znajomych, którzy bardzo chwalili sobie sposób prowadzenia zajęć, atmosferę jak i niepodważalne umiejętności samego prowadzącego. Było to moje pierwsze doświadczenie z rysunkiem i jestem szczęśliwa, że mogłam trafić właśnie pod skrzydła Pana Rafała. Zaszczepił we mnie chęć wychodzenia poza schematy, jak i patrzenie na przedmioty czy ludzi w inny, niecodzienny sposób. Dzięki jego profesjonalizmowi i umiejętności przekazania nad czym powinnam popracować, motywował do doskonalenia swojego warsztatu. Chodziłam na kurs cztery miesiące, mimo krótkiego czasu dostałam się na wzornictwo. Jestem bardzo wdzięczna, bo dzięki panu Rafałowi Podgórskiemu wiem, że jestem na dobrej drodze do rozwijania swoich pasji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Swoją przygodę z Atelier Miniatura rozpoczęłam dwa lata temu. Oprócz tego, że były to wspaniałe zajęcia poszerzające moje umiejętności i wiadomości w dziedzinie rysunku, to przede wszystkim osobowość prowadzącego spowodowała, że są to zajęcia godne polecenia. Jest to człowiek wyjątkowy, nietuzinkowy, z ogromną pasją i chęcią zarażania nią młodych ludzi. Na kursie zawsze panowała twórcza, ale jednocześnie przyjazna atmosfera, z zajęć wychodziło się pełnym wrażeń i chęci do działania. Pan Rafał w sposób idealny przekazywał nam sporą wiedzę dotyczącą rysunku i służył dobrą radą. Moim zdaniem zajęcia w 100% przygotowują do egzaminu praktycznego zarówno na uczelniach technicznych jak i akademiach sztuk pięknych. Dziękuję Panie Rafale.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Kurs Grafika, organizowany przez Atelier Miniatura, pomógł mi rozwinąć swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę, a także skompletować portfolio, złożone z prac wykonanych różnymi technikami rysunkowymi i malarskimi, które bez wątpienia zapunktowało podczas rekrutacji. Bez problemu dostałam się na wymarzone kierunki, uzyskując 3 (Grafika - ASP Wrocław) i 4 (Grafika+Animacja - ASP Gdańsk) miejsce na liście kandydatów do przyjęcia.
Warto wspomnieć też, że na zajęciach panowała bardzo przyjemna atmosfera. Odbywały się regularnie, a w razie nieobecności, była możliwość odrobienia ich w innym terminie. Pan Rafał podchodził do każdego indywidualnie, udzielał cennych rad i korekt, dzielił się swoją wiedzą na najróżniejsze tematy.
Brałam udział również w letnich warsztatach z litografi, które dr Rafał Podgórski organizował wraz z dr Łukaszem Butowskim (wykładowca na wydziale grafiki w ASP w Gdańsku) - był to pracowicie spędzony czas pełen nowych doświadczeń związanych z tą techniką i pracą w grupie.
Atelier Miniatura ma bogatą ofertę edukacyjną zarówno dla hobbystów jak i kandydatów na studia na ASP, serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Atelier Mniatura bez wątpienia godne polecenia. Profesjonalizm prowadzonych zajęć oraz indywidualne podejście Pana Rafała do ucznia sprawiły, że zaczynając od zera naczuczyłem się podstaw z rysunku im.n. wykreslania persepktyw, budowy przestrzennej brył, podstaw budowy człowieka wraz z rysunkiem itp. Zajęcia doskonałe przygotowują na wymarzone studia. Zajęcia u Pana Rafała to nie tylko nauka ale przede wszystkim przyjazna i miła atmosfera. Polecam serdecznie wszystkim.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Dzięki panu Rafałowi mogłem pod profesjonalnym okiem rozwijać swoje umiejętności, usłyszałem wiele cennych rad które pomogły mi stworzyć swój własny styl. Nauczyciel obeznany w wielu kierunkach, rozwinie zarówno grafików, malarzy jak I architektów. Dużym aspektem sa też znajomości które zyskujemy, towarzystwo osób o podobnych zainteresowaniach jest niezastąpiona. Dzięki temu kursowi po półtora rocznej nauce dostałem się na wymierzona uczelnię - ASP we Wrocalwiu, kierunek grafika. Wszystkich zainteresowanych zapraszam właśnie tutaj, nie ma lepszego miejsca I atmosfery do rozwoju artystycznego.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Szkoła rysunku z profesjonalnym podejściem, zajęcia odbywały się regularnie, była również możliwość odrobienia nieobecności. W grupie zawsze była miła atmosfera, pan Rafał pomagał rozwijać zainteresowania swoich uczniów. Polecam atelier miniatura każdemu, kto interesuje się malarstwem, rysunkiem lub architekturą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Na kurs do Atelier Miniatura uczęszczałam ponad rok ucząc się praktycznie od podstaw. Dzięki Panu Rafałowi, który nieustannie motywował mnie do dalszej pracy i zarażał swoją pasją, w ciągu tego czasu uczyniłam bardzo duże postępy. Zajęcia zawsze prowadzone były bardzo rzetelnie, z indywidualnym podejściem do każdego. Był to dla mnie niesamowity czas, spędzony w przyjemnej, inspirującej atmosferze. Z pewnością mogę polecić tę szkołę każdemu miłośnikowi sztuki :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Uczeszczalam ma zajęcia z rysunku co sobote od października. Był to dla mnie czas spędzony na efektywnej pracy, rozwoju własnych umiejętności i dowiadywaniu się nowych, interesujących rzeczy. Pan Rafał potrafił zainteresować wykładami, inspirował do podejmowania własnych, nowych wyzwań. Pod koniec kursu zauważyłam znaczna poprawę swojego warsztatu rysunkowego, a podchodząc do egzaminów wstępnych na uczelniach byłam spokojna i pewna swoich umiejętności. Każdemu zainteresowanemu studiowaniem na kierunku artystycznym serdecznie polecam szkole rysunku pod przewodnictwem pana Rafala. Uczestnictwo w zajęciach było dla mnie przyjemnością

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Na kurs zapisałam się w październiku. Pan Rafał dla każdego ucznia ma indywidualne podejście oraz poświęca dużo uwagi, aby jak najlepiej ukierunkować jego pracę i widać, że wkłada w zajęcia dużo serca.
Zajęcia odbywały się zawsze w miłej atmosferze, były urozmaicone i w razie  nieobecności, można je było z łatwością odrobić.
Na zajęciach oprócz rysunku i projektowania, rozwiązywaliśmy także testy, dzięki czemu przygotowanie było wszechstronne.
Po 8 miesiącach zajęć, przeszłam pozytywnie wstępne egzaminy na studia architektoniczne.
Myślę, że to najlepsza wizytówka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Do szkoły rysunku uczeszczalam ponad dwa lata, po moich doświadczeniach z czystym sumieniem polecam ją znajomym. Zajęcia nie były odwoływane, zawsze można było nadrobić straconą lekcje w dogodnym dla ucznia terminie, cena normalna jak na wysoki standardy nauczania. Pan Rafał jest osobą, która zna się na rysunku, malarstwie, projektowaniu i nie tylko, często w luźnych rozmowach dzieli się swoją wiedzą i poszerza horyzonty studentów, można nazwać go człowiekiem renesansu. Jeśli szukacie dobrego przygotowania do egzaminów lub sztuka jest po prostu Waszą pasją, Atelier Miniatura to idealne miejsce dla Was.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Szkoła na wysokim poziomie z indywidualnym podejściem do każdego. Serdecznie polecam! Miła atmosfera pracy, a zajęcia stanowią ogromną pomoc w dalszym rozwoju artystycznym ;)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Swoja dodałem w 2015 r. teraz edytuje ja w 2016. Dwa lata spędzone w Atelier Miniatura to okres ciaglych wzlotów i upadków. Byl to dla mnie czas kształtowania własnej świadomości rysunkowej,czas poszerzania horyzontów i doskonałej zabawy w wyśmienitym towarzystwie. Pan Rafał zaszczepił we mnie ogromną pasję, pokazał rysunek z zupełnie innej strony, potrafił zaciekawić, pozwolil na odnalezienie prawdziwego JA. Nigdy nie narzucał nam swoich preferencji, wrecz przeciwnie, srogo to potępiał. Zawsze służył pomocą, swiecil przykladem. Ciezka praca przeplatana byla zacietymi dyskusjami na wszelakie tematy(rzecz jasna przy herbatce i ciastku :) ), dzieki czemu w kazdej z grup panowala niesamowita atmosfera, do ktorej zawsze chcialo sie wracac.Wiedza jaka posiada Pan Rafal jest godna podziwu, do tego stopnia ze moge uznac jego osobę za wielki autorytet. Jest to czlowiek z niesamowitym darem nauki, zawsze pogodny, wiecznie poszukujacy nowinek ze swiata, stale poglebiajacy swoja wiedze... naprawde IMPONUJĄCE. Kazdy uczen moze liczyc na indywidualne podejscie, co owocuje ogromnymi efektami w bardzo szybkim czasie. Kiedy jezdzilismy na egzaminy, Pan Rafal byl pierwszym, ktory dzwonil, pytal, motywowal i pocieszal. Bardzo zalezalo mu na naszych sukcesach, co mozna zaobserwowac po ostatecznych wynikach rekrutacji 2016. Warto wspomniec takze o zajeciach z Panem Łukaszem, ktore pozwalaly na poznanie calosci od strony czysto praktycznej. Atmosfera rowniez niesamowita, smiechu co niemiara, ale i ciezka praca z zegarkiem w reku :)
Naprawde super szkola, wszystkim serdecznie dziekuje i mam nadzieje ze dotrze to do duzej liczby odbiorow, bo POLECAM Z CALEGO SERCA, teraz juz jako student architektury na Politechnice Wroclawskiej.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Gorąco polecam szkołę rysunku i malarstwa atelier miniature. Byłem jej uczniem przez rok, naprawdę fachowe podejście do uczniów pod kierownictwem Pana Rafała.

avatar
Michaela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Rysuję od dziecka, można by rzecz, że urodziłam się z ołówkiem w dłoni. Do Pana Rafała zapisałam się na rok przed egzaminami by tylko "doszlifować" swoje umiejętności i czuć się pewniej. Jak się wkrótce okazało, czekało mnie bardzo dużo pracy nad swoim warsztatem. Lepiej trafić też nie mogłam. Przede wszystkim odświeżone lub całkiem nowe spojrzenie na pewne kwestie. Zajęcia u Pana Rafała to nie tylko lekcje poprawiające nasze zdolności manualne, ale i rozwijające myślenie na wielu płaszczyznach. Szukamy różnych rozwiązań, myślimy nad postawionym tematem. Na każdych lekcjach dowiadujemy się coraz to więcej z różnych dziedzin sztuki i architektury. Znajdzie się też czas na ciepłą herbatę i luźne pogaduchy. Świetna atmosfera podczas pracy. Serdecznie polecam każdemu amatorowi oraz profesjonalistom :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Do Atelier Miniatura uczęszczałam dwa lata. Pan Rafał uczył mnie od zupełnych podstaw. Po każdych niedzielnych zajęciach widziałam, że rysuję coraz lepiej i wiem o sztuce więcej. A to bardzo motywowało mnie do dalszego działania ! Teraz, dzięki Jego ciężkiej pracy ze mną mogę studiować na wymarzonej uczelni:) Wszystkim z całego serca polecam tę szkołę.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Do Atelier Miniatura uczęszczałam od września. Uczyłam się tam wszystkiego od podstaw, łącznie z tym jak poprawnie trzymać ołówek ;-). Pan Rafał podchodził do każdego indywidualnie pod kątem zainteresowań i tego jakie ma plany na przyszłość. Tym sposobem w czerwcu zdałam egzaminy i dostałam się na grafikę multumedialną na Akademii Sztuki w Szczecinie. Baaardzo serdecznie polecam naukę u Pana Podgórskiego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Szczerze polecam kurs w Atelier Miniatura! Na zajęcia zaczęłam uczęszczać w kwietniu, natomiast egzaminy odbywały się w czerwcu. Dzięki zangażowaniu i indywidualnemu podejściu Pana Rafała, udało mi się dostać na architekturę wnętrz do Akademii Sztuki w Szczecinie oraz na wzornictwo do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. A to wszystko w ciągu trzech miesięcy! Jeśli chcesz się dostać na wymarzony artystyczny kierunek, to kurs w Atelier Miniatura przygotuje Cię do tego wyśmienicie.

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Prowadzący jest profesjonalistą, przygotowanym pod względem merytorycznym i dydaktycznym. Program kursu dostosowuje do indywidualnych potrzeb uczestników oraz wymagań, jakie stawiają wybrane przez nich uczelnie artystyczne.
Poza tym, ‘Miniatura’ to miejsce, w którym po prostu przyjemnie się pracuje, a każde zajęcia są bardzo wartościowe.

avatar
klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Zachęcam do uczęszczania na kursy do Atelier Miniatura. Pan Podgorski zapewnia edukację artystyczną na najwyższym poziomie.Program zajęć jest przystosowany do indywidualnych potrzeb kursanta a atmosfera jest bardzo przyjemna

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Gorąco polecam Atelier Miniatura. Jedyne w Koszalinie miejsce, w którym edukacja artystyczna jest na tak wysokim poziomie. Pracownia rozwija się bardzo szybko na skalę województwa. Prowadzący to absolwent ASP, który swoim doświadczeniem i zapałem potrafi zaciekawić i zachęcić swoich uczniów do pracy. Bez wątpienia polecam pana Rafała i jego atelier przyszłym studentom Politechnik i ASP!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Na kurs chodzę od roku, już po pierwszych zajęciach czułam, że był to dobry wybór. Niezwykle sympatyczny Pan Rafał zaraził uczestników dążeniem do piękna, poznawaniem i wyrażaniem samego siebie poprzez sztukę. Nasz nauczyciel podchodzi do każdego w sposób indywidualny - pomaga kształcić się w danym kierunku, zależnie od tego z czym konkretnym chcemy wiązać naszą przyszłość albo zainteresowania. Jest to pracowania godna polecenia, ponieważ to miejsce może stać się dla was jak drugi dom.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Na zajęcia uczęszczam od pół roku,mimo tak krótkiego czasu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Podczas kursu panuje bardzo miła atmosfera. Pan Rafał podchodzi do swojej pracy z bardzo dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Serdecznie polecam każdej osobie która chce się podszkolić w rysowaniu!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2015

Na zajecia uczeszczam od roku, efekty mojej pracy sa mocno zauwazane, a wiedza jaka przyswoiłem jest rowniez ogromna. Pan Rafal wykazuje sie duza elokwencja i od razu widac, ze kocha to co robi, potrafi zaciekawic, w kazdej sytuacji pomoc i doradzic. Mila atmosfera pracy i wysoki poziom ksztalcenia sprawiaja , ze moim zdaniem jest to pracownia godna polecenia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Na zajęcia uczęszczam od dwóch lat i nietylko ja zauważam, jak dużo mi one dają i jak, dzięki nim poprawiłam swój rysunek. To nie są jedynie godziny rysowania. Jest to czas podczas którego się rozwijamy, rozmawiamy oraz poznajemy się i dzielimy myślami z ludzi, którzy tak jak my, czynią sztukę taką jaka powinna być, czyli prawdziwą, pełną zapału, energii i co najwazniejsze - pełną nas samych. Atelier Miniatura to miejsce, w którym pozytywnej energii jest więcej niż w jakimkolwiek innym, a to głównie za sprawa naszego nauczyciela. Dlatego jak najbardziej zachęcam, by każdy, kto chce wiązać swoją przyszłość ze sztuką, uczył się rysować właśnie tam, bo to z pewnością nie będzie dla Ciebie zmarnowany czas.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2015

Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób i obejmują nie tylko zajęcia w danej specjalizacji, ale także ćwiczenia mające rozwinąć kreatywność i sprecyzować nasze oczekiwania wobec zawodu wykonywanego w przyszłości. Miła atmosfera sprawia, że praca w studio jest o wiele bardziej przyjemniejsza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.