Aleksandra Szymańczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

G’day Mate!

Mogłabym zaprezentować Wam slogany reklamowe mówiące o tym, że gramatyka sama wskoczy do głowy, a do nauki słownictwa wystarczy jedno spojrzenie na tekst. Do efektywnej nauki nie wystarczy magiczny ruch różdżką, zatem bez ścisłej współpracy nie osiągniemy oczekiwanych efektów.

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego ze spacjelizacją nauczycielską. Mieszkałam i uczyłam się przez dłuższy czas w Australii–Melbourne, także możesz być pewien, że będziemy się uczyć języka nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Podczas pobytu poza granicami Polski uzyskałam liczne certyfikaty ze znajomości języka i nie tylko.

Nauczę Cię mówić, czytać, pisać i myśleć w języku angielskim. Podczas naszych zajęć nie zabraknie możliwości pracy nad osiągnieciem jak najlepszych wyników z egzaminów ósmoklasisty jak i maturalnych.

Oferuję zajęcia z elementami konwersacji jak i zajęcia podczas których przygotujemy się wspólnie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY oraz MATRUALNEGO.

Jestem osobą otwartą, która z łatwością nawiązuje relacje. Zajęcia przeprowadzam w miłej i bezstresowej atmosferze oraz tak by skupić jak najbardziej uwagę ucznia. Materiały dopasowuje indywidualnie do każdego z uczestników moich zajęć.

Do zobaczenia! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską
Kursy i szkolenia
08.2013
Kurs Języka Angielskiego w Oxfordzie, Anglia.
12.2014
Kurs IELTS Preparation w Cambridge International Collage, Melbourne, Australia.
04.2015
Kurs General English w Cambridge International Collage, Melbourne, Australia..
05.2020
Konferencja online 'I love teaching'
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Pani Ola jest profesjonalna, bardzo zaangażowana, potrafi doskonale motywować, jest osobą otwartą i serdeczną.
Z Panią Olą angielski jest pasjonujący.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

nieziemskie pokłady cierpliwości:) nareszcie ktoś nauczy moje dziecko angielskiego.bardzo fajne pomysły na prace domowe, na to żeby zapamiętać słówka.zaangazowanie. elastyczność -nie ma problemu jesli chodzi o przełożenie lekcji.punktualność.
naprawdę polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Najlepsza nauczycielka na jaką mogłam trafić. Zawsze przygotowana do lekcji i profesjonalna. Do tego wspaniały człowiek o wielkim sercu. Każdemu gorąco polecam. Nauka z Olą to prawdziwa przyjemność.

avatar
D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Bardzo długo szukałam odpowiedniej nauczycielki, ale w końcu się udało! Syn bardzo szybko złapał z nią super kontakt i teraz uwielbia zajecia języka angielskiego! Nauczycielka z duzą wiedzą i świetnym podejściem do uczniów. Polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.