Agnieszka Świtalska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Warszawa (Ochota)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką studiów doktoranckich w Instytucie Filozofii UW oraz nauczycielką filozofii i etyki w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Warszawie. Od 10 lat mam przyjemność przygotowywać młodzież do udziału w Konkursie Filozoficznym dla szkół podstawowych/dawniej gimnazjów (4 laureatów i  14 finalistów) oraz w licealnej Olimpiadzie Filozoficznej (11 laureatów i 27 finalistów). Dwoje moich uczniów reprezentowało Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie Filozoficznej. Ponadto przygotowuję uczniów do matury z filozofii, jak również pomagam w przygotowaniach do egzaminów z filozofii na studiach wyższych. Jako członek komisji konkursowych i maturalnych znam doskonale wymagania egzaminacyjne oraz dysponuję licznymi materiałami pomocniczymi i zestawami testów. Filozofia i przekazywanie wiedzy to moje dwie wielkie pasje – na swoich zajęciach dokładam wszelkich starań, aby moi uczniowie nie mieli nigdy co do tego wątpliwości.

Zajęcia odbywają się na Ochocie, ul. Nowowiejska. Przy większej liczbie uczniów bądź częstotliwości zajęć koszt lekcji ustalany jest indywidualnie.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 18:00
Wtorek
Środa16:00 - 18:00
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel mianowany
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
XIV LO im. S. Staszica w Warszawie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.