Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań
Gorzów Wielkopolski
Sulęcin
Witnica
Ośno Lubuskie
Kostrzyn nad Odrą
Skwierzyna

Opis ogłoszenia

Język hiszpański nauka i korepetycje. Gorzów Wielkopolski i północna część województwa lubuskiego. Możliwość faktur. Tel. 601776514

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Czarek zaraził mnie chęcią do uczenia się języka. Gdyby nie fakt, że musiałem wyjechać z miasta na pewno nadal korzystałbym z pomocy. Profesjonalne podejście do zajęć. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.