Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Inowrocław

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. Mam na koncie wiele sukcesów zawodowych. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a co za tym idzie są bardzo efektywne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
UMK w Toruniu
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2011

Pani Asia ma bardzo profesjonalne podejście do przedmiotu i naprawdę wielkie umiejętności jeżeli chodzi o tłumaczenie tematów. Ma super podejście i lekkość mowy, dzięki czemu moje przygotowanie do matury jest przyjemne i właściwie nie muszę się uczy, bo przekazana przez Panią Asię wiedza sama zostaje mi w pamięci:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.