Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Inowrocław

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Wojtek Nowak
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 lutego 2011

  Pani Asia ma bardzo profesjonalne podejście do przedmiotu i naprawdę wielkie umiejętności jeżeli chodzi o tłumaczenie tematów. Ma super podejście i lekkość mowy, dzięki czemu moje przygotowanie do matury jest przyjemne i właściwie nie muszę się uczy, bo przekazana przez Panią Asię wiedza sama zostaje mi w pamięci:)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.