Joanna Łukasiak-Hołysz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Mokotów +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Błyskawiczny hiszpański od podstaw (dostępny także z elementami języka angielskiego)

W przeciwieństwie do większości korepetytorów, ja nauczyłam się trzech języków, więc potrafię wczuć się w perspektywę ucznia.

Moi uczniowie robią postępy:

Szybko – rozmawiamy w języku obcym już od pierwszych chwil;

Efektywnie – bazujemy na nowoczesnych metodach i materiałach, żebyś zapamiętał/a słówka na dłużej, pozbył/a się blokady językowej, a gramatyki nauczył/a tak, aby można było o niej nie myśleć podczas mówienia.

Przyjemnie – zamiast nudnego słuchania tekstu z podręcznika dobiorę ciekawy wywiad, zamiast listy przykładów gramatycznych wybiorę jeden, który będzie oddziaływał na twoją wyobraźnię. Jednocześnie będę cię zachęcać do tego, by próbować wyrażać wszystko w języku obcym, pokazując, jak wiele już potrafisz.

W sposób spersonalizowany – nie „lecimy” arbitralnym programem, a opieramy się na Twoich potrzebach zarówno językowych, jak i osobistych oraz profesjonalnych. 

Jak wyglądają zajęcia?

Każde zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany do Twoich potrzeb, toteż nie ma jednego schematu, który mogę zacytować. Będziesz jednak wykorzystywać materiały autentyczne, zaczerpnięte z Internetu, przygotowywać się ze słownictwa, którego zabrakło Ci na poprzednich zajęciach, a w domu w razie potrzeby wykonywać interaktywne ćwiczenia gramatyczne. Pokażę Ci darmowe oprogramowanie, którego sama używam do nauki języków i odradzę metody, które według najnowszych badań naukowych są po prostu nieefektywne.

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok. Jeśli termin, który Ci odpowiada, nie jest dostępny, istnieje możliwość dopisania się do listy rezerwowej – skontaktuję się wówczas z Tobą, gdy tylko pojawi się możliwość spotkań w dogodnych dla Ciebie porach.

Na zajęcia zapraszam wszystkie osoby, począwszy od pierwszej klasy szkoły średniej. 

Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych.

Z racji charakteru wykonywanej pracy nie zawsze mogę odebrać telefon lub natychmiast odpisać na wiadomość, ale na pewno skontaktuję się z Tobą.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Tuż przy wejściu do stacji metra Służew.

Skąd wiem, że dobrze mnie nauczysz?

Jestem filologiem ze specjalizacją w zakresie języków specjalistycznych, takich jak język biznesowy, medyczny (dla farmaceutów, lekarzy, dentystów i pielęgniarek) oraz prawniczy.

Mam siedem lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych.

Ustawicznie się kształcę, dodając do życiorysu dyplomy z teorii nauczania języków obcych i innych dziedzin.

Umiejętności potwierdzone kursami na prestiżowych uczelniach na całym świecie:

Teoria nauczania języków obcych:LEARNx Deep Learning through Transformative Pedagogy - The University of Queensland The Science of Learning - What Every Teacher Should Know - Teachers College, Columbia University Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects - University of California, San Diego

#barierajęzykowa #falsebeginners #hiszpański #konwersacje

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna Łukasiak-Hołysz
Kmicica 1 m. 810
02-728 Warszawa
NIP: 797-194-83-66

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 09.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
języki specjalistyczne - język niemiecki i angielski
10.2005 - 02.2006
Universität des Saarlandes
Angewandte Sprachwissenschaft sowie Übersetzen und Dolmetschen
10.2010 - 03.2011
Uniwersytet Warszawski
zarządzanie rozwojem firmy na rynku UE
10.2011 - 03.2012
Uniwersytet Warszawski
zarządzanie sprzedażą
Kursy i szkolenia
06.2016
Clinical Terminology for International and U.S. Students - The University of Pittsburgh
05.2017
AP® Spanish Language and Culture at Boston University
06.2017
English Grammar and Style at The University of Queensland
06.2017
The Science of Learning--What Every Teacher Should Know at Teachers College, Columbia University
06.2017
Welcome to LEARNx: Deep Learning through Transformative Pedagogy at The University of Queensland
06.2017
English Grammar and Style - The University of Queensland
01.2018
ENGLISH IN EARLY CHILDHOOD - BRITISH COUNCIL
05.2018
AP® Spanish Language and Culture at Boston University
Doświadczenie
10.2011 - aktualnie
CORKY Joanna Łukasiak-Hołysz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Pani Joanna to najlepszy nauciel języka angielskiego jakiego znam. Wszystkie zajęcia były doskonale zaplanowane, sprawnie przeprowadzone i wzbogacone ciekawymi materiałami. Nawet najtrudniejsze kwestie zostały wytłumaczone w przystępny sposób. Z każdych zajęć wychodzi się z uśmiechem na twarzy i ogromną dawką nowej wiedzy. Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Pani Joanno!
Jest Pani najlepszym lektorem ever! Każde zajęcia były przygotowane bardzo ciekawie i dopasowane do mojego poziomu. Bardzo dużo się na nich nauczyłam. Zajęcia nie były wypełnianiem nudnych kserówek, ale każde miały temat przewodni z dobrze dobranymi materiałami. Stała praca domowa z czytania i pisania ma bardzo ciekawą formę. Pani bardzo uważnie słucha i odnosi się do popełnianych błędów. Serdecznie polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Bardzo miła atmosfera, pani lektor świetnie przygotowana. Same zajęcia prowadzone w przystępny i łatwy do przyswojenia wiedzy sposób. Duży plus za sprawne i dobre tempo. Najlepszy nauczyciel jakiego miałem okazję spotkać.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchacza. Pełne zaangażowanie. Miła atmosfera. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Bardzo polecam zajęcia z Asią! Idealnie dostosowuje się do potrzeb ucznia. Lekcje zawsze są perfekcyjnie przygotowane i odbywają się w przyjaznej atmosferze. Asia jest osoba niezwykle cierpliwą, chętnie tłumaczy problematyczne kwestie nawet kilkakrotnie. A przede wszystkim doskonale przełamuje barierę w mówieniu co dla mnie jest najważniejszą sprawą. Polecam każdemu! :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel, zajęcia zawsze przygotowane w ciekawy i zachęcający do nauki sposób oraz z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań ucznia. Na język angielski do Asi zapisałam się rok temu i nigdy nie żałowałam tej decyzji. Wzbogaciłam swoje słownictwo, zaczęłam swobodnie korzystać z gramatyki i przede wszystkim przestałam się bać mówić. Polecam!

avatar
KAROLINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Chodzę na zajęcia do Pani Asi od grudnia 2016 roku. Jestem bardzo zadowlona. Przesympatyczna osoba z dużą dawka pozytywnej energii. Podejście do ucznia profesjonalne, ale jednocześnie przyacielskie. Gorąco polecam, nie znam lepszego nauczyciela od języków obcych!! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Pani Asia to bardzo profesjonalna i sympatyczna osoba. Różnorodność materiałów daje możliwość szybkiego poszerzenia słownictwa, a także opanowania gramatyki. Dzięki niezwykle pozytywnej osobowości Pani Asi bardzo łatwo można przełamać barierę językową i zwyczajnie przestać się bać mówić w obcym języku. Serdecznie polecam zajęcia u Pani Asi.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Pani Asia to naprawdę świetna nauczycielka! Zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć, które prowadzi bardzo ciekawie. Jasno i zrozumiale przedstawia nowe zagadnienia, a jeśli istnieje taka potrzeba, cierpliwie tłumaczy temat nawet kilkukrotnie, podając przy tym wiele przykładów, które ułatwiają przyswajanie i zapamiętywanie nowych treści. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie i są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam lekcje z Panią Asią każdemu :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Zajęcia u Pani Asi to sama przyjemność- ogromne zaangażowanie, podążanie za potrzebami ucznia, motywacja do nauki. Pani Asia jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną i cierpliwą. Bardzo ciekawe zajęcia, nastawione głównie na konwersacje i osiągnięcie postawionego sobie celu. Polecam!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Na zajęcia do Pani Asi chodzę już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że są to najlepsze zajęcia języka angielskiego jakie do tej pory miałam (wcześniej języka uczyłam się zarówno w szkołach językowych jak i na prywatnych lekcjach). Na zajęciach panuje miła atmosfera, błędy podczas mówienia "wyłapywane" są przez nauczyciela na bieżąco i są komentowane (dzięki temu już po kilku lekcjach zyskałam większą pewność siebie w mówieniu) , zagadnienia gramatyczne omówione są w taki sposób żeby uczeń wiedział jak z nich korzystać, a nie znał tylko suche zasady, każda wątpliwość co do zasad/wymowy/znaczenia zostaje dokładnie wyjaśniona. Pani Asia to osoba bardzo dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do lekcji. Polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Asia jest świetną korepetytorką. Podchodzi do ucznia z dużym wyczuciem i wyrozumiałością. Zajęcia ciekawe, duża różnorodność tematów, gramatyka tłumaczona w przystępny sposób. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.50 minut mija,a ty żałujesz, że to już koniec. Polecam!!!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Angieski z Asia to dobrze zainwestowany czas. Zajecia sa interesujace, roznorodne oraz bardzo profesjonalne zorganizowane. Kazda lekcja jest indywidualnie dopasowana do ucznia, co umozliwia bardzo szybki progres. Mila atmosfera towazyszaca zajecia, sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy, oraz pozawala otworzyc sie w kwestii mowienia, co jest chyba celem kazdego, kto chce sie nauczyc jezyka angielskiego :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

P. Asia to absolutnie lektorska superliga. Stuprocentowa punktualność i świetne przygotowanie do lekcji. Ciekawa tematyka zajęć i efektywne metody nauczania. Bardzo wymagająca i motywująca nauczycielka, a jednocześnie bardzo komunikatywna i sympatyczna osoba. Polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Na korepetycje do Pani Asi chodzę od pół roku i już widzę duży postęp. Dotychczas, nie spotkałam korepetytora, który dorównałby Pani Asi profesjonalizmem i zaangażowaniem.
Zajęcia to czysta przyjemność !

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Asia jest świetną korepetytorką. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Jest profesjonalna, przygotowana i ma dużą wiedzę o języku. Na zajęciach dostawałam coś do picia i czułam się, jak na ploteczkach z koleżanką tylko, że po angielsku. Ja, która praktycznie bałam się odezwać w języku angielskim całkiem chętnie zaczęłam rozmawiać. Asia jest jak bardzo zorganizowana, ma zaplanowanych uczniów w danych godzinach. Jeśli umawiasz się z nią na stałe w piątek na 10 to z jej strony lekcja na pewno się odbędzie. Zajęcia można odwołać, ale z wyprzedzeniem, trzeba się dogadać. Ja chętnie bym kontynuowała naukę, ale niestety nie mam już możliwości brania lekcji przed 16, gdyż pracuję. Pozdrawiam Asię i życzę jej sympatycznych i konkretnych uczniów ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć. Są prowadzone profesjonalnie, z zaangażowaniem i z naciskiem na indywidualne podejście do ucznia. Metody nauczania wydają mi się skuteczne i ciekawe. Atmosfera jest bardzo sprzyjająca. Jeśli chodzi o elastyczność, to nie miałam problemu z umówieniem się na zajęcia z tygodnia na tydzień na dwa dni w jednym tygodniu. Poza tym kontakt drogą mailową i telefoniczną zupełnie bez zarzuty. Na odpowiedz i ustalenia nie trzeba czekać, czego brakowało mi u innych korepetytorów, z którymi próbowałam się umówić. Polecam! :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Na korepetycje do Asi chodzę już od około roku. Jest osobą mega profesjonalną, zawsze bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Świetna atmosfera podczas nauki oraz czas, który przeznaczony jest na lekcję sprawiają, że spotkanie to nie jest męczące a jednocześnie bardzo efektywne. W przeszłości miałem problemy z motywacją na regularne uczęszczanie na zajęcia do innych korepetytorów. Tutaj tego problemu nie ma - zajęcia to czysta przyjemność! Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
14 września 2017

Poziomu nauczania nie oceniam, ale Pani trochę mało elastyczna. Korepetytorka tylko dla ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na sztywne godziny. Jest ewidentny problem jeśli coś nagle spowoduje, ze po prostu nie możemy przyjść. Ja rozumiem, że liczy sie kasa i wypełnione godziny, ale lekki ukłon w stronę klienta przydałby się. Może i dobrze się stało i niech Pani zaprasza do siebie studentów. Proszę mi wierzyć, już korzystałem z usług innych nauczycieli, nigdy większego problemu nie było.

CORKY Joanna Łukasiak-Hołysz

Panie Tomku, umówiliśmy się na zajęcia o stałej godzinie i już pierwsze zajęcia zostały odwołane tego samego dnia rano z komentarzem, że odezwie się Pan w przyszłym tygodniu mimo przystania na stały termin. Rozumiem Pana frustrację, ale z mojego doświadczenia nie wróży to dobrze na przyszłość i mam prawo uprzejmie poprosić Pana o zmianę nauczyciela. Jednocześnie nie zwodziłam Pana do przyszłego tygodnia, a od razu poinformowałam o tym fakcie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że mam małe dzieci i nie mogę sobie pozwolić na swobodne dysponowanie czasem. To powiedziawszy, życzę powodzenia w dalszej nauce pod kuratelą innego korepetytora.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2014

Asia jest fantastyczą lektorką - przede wszystkim ma ogromną wiedzę, jest profesjonalna, wymagająca, inspirująca, pomocna,
a poza tym bardzo sympatyczna. :)
Zajęcia są intensywne, bardzo ciekawe i dają naprawdę dużo satysfakcji.
Moim zdaniem, angielski z Asią to świetna inwestycja we własny rozwój, bardzo dobrze wydane pieniądze i miło spędzony czas. :)

Bardzo gorąco polecam i jak każdy uczeń Asi czekam na Jej powrót!!! :)

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2014

Asia to profesjonalistka, świetnie zorganizowana. Zajęcia rozplanowuje tak, aby na każdym spotkaniu pracować nad poprawą zarówno czynnych jak i biernych umiejętności językowych, z naciskiem na czynne. Nauka gramatyki odbywa się niejako przy okazji, w sposób nieszablonowy, dzięki czemu jej zasady są lepiej przyswajalne.
Czuć, że języki to pasja Asi i to się udziela. Bardzo dużo zyskałam na tych zajęciach. Zdecydowanie polecam!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2014

Podpisuję się pod wszystkimi poniższymi pozytywnymi opiniami. Asia jest profesjonalistką i liderem wśród wszystkich korepetytorów z którymi do tej pory współpracowałam.
Z niecierpliwością czekam na powrót Asi do pracy. Trudno znaleźć korepetytora, który mógłby jej dorównać ;-)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2014

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Asia to osoba, która sprawiła, ze przestałam postrzegać naukę języka angielskiego jako zło konieczne :) Zajęcia przygotowywane są dokładnie z życzeniem słuchacza, Asia oferuje dużo materiałów bezpośrednio powiązanych z zainteresowaniami i oczekiwaniami. Dużo wymaga, ale dzięki temu jeszcze więcej otrzymuje się w zamian :)
Uczę się u Asi już prawie dwa lata, przez taki czas można zauważyć postępy, które się dokonały - przede wszystkim nie boję, i co ważniejsze, nie wstydzę się mówić po angielsku, a to zawsze było moim największym problemem.
Asia jest ciepłą, wyrozumiałą i zawsze uśmiechniętą osobą, co w połączeniu z wysokim poziomem merytorycznym zajęć zapewnia sukces w nauce języka :)
Polecam w 100% :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Dzięki Asi odzyskałam motywacje do nauki języka angielskiego. Zajęcia u Asi to cos więcej niż standardowe lekcje, na których jest sie odpytywanym ze słówek i czasów. Asia stawia na praktykę - w ciagu godziny zajęć jednego można być pewnym...będzie duuuzo mowienia. Po roku zajęć widzę efekty - nie boje sie mowić, a zasób słownictwa jest większy. Asia to wymagający nauczyciel - wymaga wiele, ale w zamian za to otrzymuje sie najwyższa jakość :) z czystym sumieniem poleciałam ja moim znajomym, które podobnie jak ja nie mogą sie juz doczekać powrotu do zajęć. Na koniec, podczas nieobecności Asi związanej ze zwolnieniem lekarskim, miałam okazje korzystać z zajęć z native speakerem, który bardzo dobrze ocenił mój angielski - to w 100% zasługa Asi i zdecydowanie najlepsza rekomendacja :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Polecam. Zajęcia ciekawe, p. Asia jest świetnie zorganizowana, przygotowane materiały są różnorodne, dzięki czemu zajęcia są interesujące.
Zajęcia prowadzone w sposób mobilizujący do nauki w miłej atmosferze :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Gorąco polecam. Do p.Asi chodziłam niecały rok, by przygotować się do matury. Moje wyniki: 98% podstawa i 83% rozszerzenie.
Po raz pierwszy od bardzo dawna nie nudziłam się na lekcjach. P.Asia rozwiała moje odwieczne wątpliwości odnośnie gramatyki. Ciekawe programy do nauki słówek, które p.Asia mi poleciła bardzo rozwinęły mój zasób słownictwa a cotygodniowe konwersacje pozwoliły mi utrwalić wiedzę. Teraz nie mam problemu w porozumiewaniu się z obcokrajowcami ;)
Ale najlepiej wspominam bardzo ciepłą atmosferę i na prawdę ciekawe lekcje, z których wiele wyniosłam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Bardzo Polecam. Dzięki Pani Asi naprawdę nauczyłam się angielskiego. Zawsze miła, uśmiechnięta i otwarta. Zajęcia są w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Asia pomogła mi przełamać bariery językowe i pokazała jak skutecznie się uczyć. W bardzo krótkim czasie nauczyłam się bardzo dużo. Zdecydowanie jest jedną z najlepszych nauczycielek.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Na zajęcia do Asi chodziłem przez 2 lata i czekam aż będzie mogła znów wrócić do pracy po kilkumiesięcznym zwolnieniu lekarskim, gdyż w całym moim życiu nie miałem lepszego nauczyciela od języka. Asia świetnie tłumaczy, zajęcia nie są monotonne, ma bardzo bogate słownictwo, a przy tym ma bardzo dobry kontakt z uczniami, nauka dzięki temu jest przyjemnością, a nie tak jak to u mnie zwykle było, koniecznością. Przez te 2 lata zrobiłem duży postęp, co pomogło mi zdobyć pracę na której mi bardzo zależało. Jako,że w trakcie rozmowy musiałem zdać test z języka, część gramatyczną i odbyć rozmowę w języku angielskim jestem przekonany, że w Asia miała w tym sukcesie duży udział. Gorąco wszystkim polecam zajęcia z Asią.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Nie zgadzam się z Panem, który wypowiedział się negatywnie na temat Pani Joanny. Chodziłam na korepetycje kilka miesięcy i uważam, że jest to bardzo dobra korpetytorka. Wszystko tłumaczy w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały. Zadawała mi słówka do nauki, a na następnej lekcji odpytywała z nich co świadczy o rzetelności. Pokazała mi wiele programów do nauki słówek i słuchania tekstów w języku angielskim.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Joannę!
Natalia

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Zdecydowanie najlepsza nauczycielka angielskiego jaką miałam. Zawsze przygotowana do zajęć, uśmiechnięta, pomocna. Miałam już kilku korepetytorów ale zdecydowanie to pierwsze zajęcia, na których się nie nudzę i na które chodzę z uśmiechem. Przy okazji pozornie luźnych rozmów na wszelkie tematy umie przemycić wiedzę tak, że nawet tego nie zauważamy. Po raz pierwszy ktoś wytłumaczył mi w dwóch zdaniach jak używa się czasu Present Perfect ;) W ciągu roku korepetycji raz w tygodniu nauczyłam się więcej niż przez ostatnich kilka lat u innych korepetytorów i wreszcie nie boję się mówić - sprawdzone w Londynie ;)
Polecam serdecznie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 września 2013

Pani nie raczy nawet porozmawiać przez telefon o ofercie bo ma inne rzeczy na głowie!!! Bardzo niemiła!!!UWAGA ZDECYDOWANIE ODRADZAM, NIE DZWONIĆ

CORKY Joanna Łukasiak-Hołysz

Pan Michał zadzwonił do mnie na mój numer prywatny w okresie, kiedy przebywałam na zwolnieniu chorobowym w zaawansowanej ciąży. Poinformowałam go, że z uwagi na stan zdrowia nie mogę rozmawiać o pracy. Bardzo mi przykro, że odebrał mnie tak negatywnie. Zachęcam do kontaktu, kiedy po urlopie macierzyńskim powrócę do prowadzenia zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.