Joanna Kacperek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ozorków
Aleksandrów Łódzki

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką studiów inżynierskich na Politechnice Łódzkiej. Mój kierunek prowadzony był w języku angielskim, stąd moja dobra znajomość języka.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Ozorkowa i okolic. Proszę o kontakt zainteresowanych zajęciami z zakresu szkoły podstawowej.

Z chęcią pomogę opanować nowy materiał, jak i nadrobić zaległości :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.