Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Bochnia
Zabrze
Bytom

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Jestem już po tegorocznej maturze z biologii i jestem bardzo zadowolona. Udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania, sprawdzialam sobie odpowiedzi i liczę na wysoki wynik :) chciałabym polecić korepetycje u Pani Asi, naprawdę warto! Bardzo motywowała mnie do działaniania, głównie przez odpytywanie i sprawdzanie zadań, sama bym nie dała rady! Jest super nauczycielem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Polecam Panią Asie uczy mnie drugi rok biologii. Teraz pisałam maturę próbną i uzyskałam najwyższy wynik w szkole 90%, a do matury jeszcze mam prawie 4 miesiące, dzięki tym korepetycją jestem spokojna, że dam rade. Robimy bardzo dużo zadań, na które nie ma czasu w szkole. Jestem zachwycona Pani Asia zna się na rzeczy. Polecam każdemu!

Joanna

Dziękuję i pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.