Joanna Jabłońska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Hallo!
Jestem absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim i udzielam korepetycji na każdym poziomie językowym (również nauka od podstaw), w szczególności dzieciom i młodzieży :)
Wcześniej mieszkałam i studiowałam w Niemczech, posiadam certyfikat językowy.Przyjemna i skuteczna nauka gwarantowane :)
Zapraszam!
Bis bald!:D
Asia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.