Joanna Rawińska Jurczuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem absolwentką Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Z wielką chęcią nauczę gry na klarnecie od podstaw bądź pomogę w dotychczasowej nauce, ćwiczeniu, wspólnie z uczniem rozwiążę problemy dotyczące gry. Chętnie współpracuję z dziećmi jak i osobami starszymi, wiek osoby uczącej się nie gra roli. Serdecznie zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
UMFC w Warszawie
Magister
Pedagogika instrumentalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Kompetencja i umiejętności przekazu na wysokim poziomie, uwagi bardzo rzeczowe a wskazówki skuteczne. Trzy jednostki lekcyjne absolutnie warte swej ceny. Polecam , bo warto.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.