Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia (Grabówek)

Asia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Asia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z panią Asią - na każde zajęcia jest przygotowana, program zajęć jest niesamowicie przemyślany. Dzięki prostemu tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień, udało mi się w końcu zrozumieć cały materiał.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Bardzo polecam lekcje z Panią Joanną. Wyciągnęła syna z niezłych tarapatów. Zrozumiał materiał i poprawił oceny! Bardzo dziękujemy!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Naprawdę bardzo polecam lekcje z Panią Asią. Dzięki przemyślanej i dobrze przygotowanej formie zajęć każda godzina była pożyteczna, motywująca do nauki i przede wszystkim upływała w miłej i swobodnej atmosferze (+ uroczy chomik). Pani Asia jest osobą cierpliwą i wymagającą, co sprawia że naprawdę dużo się z lekcji wynosi. Z całego serca polecam :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Bardzo polecam wszystkim maturzystom zajęcia z Panią Asią. W łatwy i przystępny sposób potrafi przedstawić nawet najtrudniejsze zagadnienia. Duża dawka materiałów dodatkowych, a także zadań wyjętych prosto z matur CKE i nie tylko :) Pani Asia jest wymagająca, cierpliwa i bardzo zaangażowana, co dodatkowo motywuje do pracy. Atmosfera na zajęciach jest świetna, a dzięki progarmowi skupiającemu się głównie na rozwiązywaniu różnorodnych arkuszy można oswoić się tym, co czeka nas - maturzystów w maju.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy są ambitni i chcą jak najlepiej zdać maturę z chemii :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Szczerze polecam Panią Asię, bardzo szybko i przystępnie wytłumaczyła mi najbardziej skomplikowane zagadnienia. Otrzymałam też dodatkowe materialy, które pozwoliły sprawdzić wiedzę i określić, które zagadnienia są dla mnie problematyczne. Bardzo dziękuję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.