Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Warszawa (Wola +4)
Toruń
Bydgoszcz

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Absolwentka SGH w Warszawie oraz UE w Poznaniu. 9 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z /analizy finansowej/rachunkowości/finansów przedsiębiorstw. Wszelka pomoc przy referatach, prezentacjach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2016

Cierpliwa, wyrozumiała korepetytorka, o wysokiej kulturze osobistej godna polecenia. Przerabiany materiał był dopasowany do moich potrzeb i możliwości. Jasne i klarowne tłumaczenie zagadnień

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2011

Profesjonalna pomoc serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.