Joanna Całkosińska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam !
Udzielam korepetycji z jezyka niemieckiego.
Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona. Efektywna i szybka pomoc w nauce języka niemieckiego na poziomie od podstawowego do zaawansowanego. Oferuję idealne przygotowanie do nowej matury oraz egzaminu ósmoklasisty ponadto dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich: konwersacje wszelkiego rodzaju, prosto bez niepotrzebnych komplikacji wytłumaczona gramatyka, nauka pisania.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek16:00 - 19:00
Środa11:00 - 13:00
Czwartek09:00 - 13:00
Piątek16:00 - 19:00
Sobota10:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.