Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język niemiecki45 - 60 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii germańskiej oferuję skuteczną i profesjonalną naukę j. niemieckiego. Mój system nauczania bazuje na dobrze sprawdzonych metodach oraz szybkim uzyskiwaniu pożądanych efektów w miłej atmosferze. Pracowałam w Niemczech, mając do czynienie z żywym językiem na codzień. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a postępy uczniów to dla mnie największa motywacja do dalszej pracy.
Oferuję:
-pomoc w zadaniach domowych i pracach pisemnych;
-pomoc w nadrobieniu zaległości;
-wyjaśnienie zagadnień gramatycznych;
-naukę praktycznego użycia języka poprzez konwersacje;
-tłumaczenia zwykłe;
Warto podkreślić, że nauka języków obcych poszerza nasze horyzonty i jest świetną inwestycją na przyszłość.Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.