Joanna Gontarczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź (śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę i oferuję zainteresowanym nauką  indywidualne korepetycje i konwersacje - z gwarancją szybkiego postępu : przeważnie dość szybko, osiągam dużą komunikatywność u moich uczniów. Intensywność dostosowuję oczywiście indywidualnie do możliwości uczącej się osoby; Stosuję rzetelną i skuteczną naukę, jak i również i innowacyjne metody, zawsze w konstruktywnej i miłej - bezstresowej formie dla: młodzieży szkolnej i akademickiej, dorosłych, a także dzieci - są to wszystkie poziomy zaawansowania, w zakresie od A1 – Beginner, do C2 – Proficient .
Uzyskuje najczęściej szybko, dobry kontakt niemal z każdym uczniem, posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne - filologia na Uniwersytecie Łódzkim.
Przygotowuję dla swoich uczniów materiały do lekcji.
Proponuję Państwu do wyboru: albo lekcje u ucznia - z moim dojazdem, albo na miejscu - u siebie w lokalu, położonym w centrum Łodzi.
Angielskiego uczę systematycznie od lat, profesjonalnie, w bezstresowej atmosferze, dzięki czemu mam, bardzo dobre rezultaty - efekty są zauważalne już po kilku lekcjach, a postępy mojej nauki satysfakcjonują oczekiwania większości moich podopiecznych.
Prowadzę do egzaminów (m.in. do matury), przygotowuję do wyjazdów, pomagam również w nauce szkolnej, lekcjach, sprawdzianach, testach i wszystkich innych podobnych zagadnieniach z języka angielskiego.
W krótkim czasie osiągam znaczące postępy, także w nauce od zera. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani to bardzo proszę o kontakt i od razu na mój telefon: 530 336 137 . Oczywiście, zachęcam wszystkich zainteresowanych nauką do podjęcia ze mną współpracy:)

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 09.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
Wydział Filologiczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Bardzo dobry nauczyciel, przemiła i skuteczna anglistka. Można na jej lekcjach łączyć korepetycje z konwersacjami, w mojej ocenie - perfekcyjna pedagog z powołaniem - faktycznie nauka u niej szybko dała efekty!!!

avatar
Maya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Super!!! Najlepsza jaką znam nauczycielka angielskiego w Lodzi! Pani Joanna i lekcje to zdecydowanie przyslowiowy "strzał w 10"...
Należy stwierdzić że jest to zarazem szalenie miła i kompetentna osoba - polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Joanna prowadzi także intensywne kursy wakacyjne - są to skondensowane konwersacje i korepetycje, jak dla mnie bajka!!! Bardzo skuteczne, w super atmosferze - jeden taki miesiąc nauki u Pani Asi - dał mi więcej niż cały semestr u innego korepetytora. Przychodziłem cały czerwiec, 2x w tygoniu po 2h - 120minut i powiem to szczerze: warto! REWELACJA !!!
Polecam innym i daje 5 ***** gdyż więcej niestety nie da się tu wpisać :)

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Fantastycznie szybkie efekty już po kilku tygodniach lekcji u najlepszej jaką poznałem korepetytorki angielskiego w Łodzi :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Super prowadzi uczniów i szybko można się u niej nauczyć, a konwersacje na wysokim poziomie. Znakomita korepetytorka i przemiła, no i ma duże obeznanie z językiem, fajne i sympatyczne lekcje - dobrze się przyswaja na jej korepetycjach dotychczasowy jak i nowy materiał, to na prawdę skuteczna nauczycielka!!!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Pani Asia jest najlepszą nauczycielką angielskiego jaką miałam w całym moim życiu, to dzięki niej zdałam maturę najlepiej w moim liceum - dowód to moje wyniki:
angielski ustny 99%
podstawowy 98%
rozszerzony 95%
Idę na anglistykę i na pewno będę przychodziła też do Pani na pierwszym roku studiów, tak jak chodziłam przez cały rok od września - co tydzień na 2h, a czasem i 4h – tzn. 2 x w tygodniu.
Pani Asiu dziękuję :)

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Daję najwyższe noty, gdyż okazało się, że to jednak nie ja - jak mi sugerowali przez lata inni korepetytorzy: "nie mam zdolności językowych", a to właśnie (teraz to widzę i oceniam) oni nie mieli umiejętności dydaktycznych i zdolności pedagogicznych a może woli by mnie nauczyć?
Pani Asia od września do czerwca br. ucząc mnie dokonała cudu - po prostu, nauczyła mnie języka:) To fantastyczna przemiła osoba i najlepsza nauczycielka angielskiego jaką miałem w moim życiu, 2 x w tygodniu po 2h u niej na Brzeżnej to była prawdziwa uczta intelektualna i majstersztyk pedagogiczny. Pani Joanno maksymalna ocena dla Pani za najwyższe kwalifikacje, za Pani profesjonalizm, przesympatyczną atmosferę i nauczycielskie kompetencje:)
Polecam i rekomenduje: na100% warto!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Pani Asiu, prosiła mnie Pani o opinie:)
Sama nie wiem co mogę dodać do tych już tu umieszczonych?
...mogę wypowiedzieć się o Pani w samych superlatywach:
- jest Pani fantastycznym nauczycielem
- wspaniałą pogodną osobą z intuicyjnym talentem pedagogicznym
- lekcje prowadzi Pani tak że aż chce się uczyć i polubiłam angielski
- nauka z Panią jest efektywna, przyjemna i bezstresowa
- mój angielski stał się moim ulubionym językiem
- dzięki Pani już nie tylko mówię ale i niemal myślę po angielsku:)
Nauczyła mnie Pani (w przeciwieństwie do wcześniejszych korepetytorów) szybko przyswajać sobie nowe zwroty i słowa i jak je zapamiętywać, rozmowa po angielsku dzięki naszym półrocznym korepetycjom jest tak biegła, iż nikt nie chce uwierzyć iż przez 6 miesięcy można się tyle nauczyć...
Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do tego byście przekonali się jak dobrym jest Pani Joanna nauczycielem. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam w swoim życiu a było ich wielu!

avatar
Ivo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Bardzo dobra korepetytorka i w konwersacji, i w gramatyce, zgadzam się z innymi wcześniejszymi opiniami jest fenomenalnie skuteczna i na prawdę przemiła, polecam:)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

Po 6 miesiacach indywidualnej nauki, bardzo wysoko oceniam korepetytorke, jej kompetencje, wiedze i umiejetnosc nauczania.
Jej lekcje - 2h raz w tygodniu, daly mi duzo wiecej niz 3 lata na kursie i rok u innego korepetytora... Stosunek ceny do jakosci przekazywania wiedzy super!
Smialo polecam!!!

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Super skuteczna nauczycielka i bardzo szybkie rezultaty. Jest miła i kompetentna - polecam, miałem wiele korepetytora i w porównaniu do innych, jest jak dzien do nocy, skuteczność nauczania to 100%. Na prawde warto!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Nie sądziłam, iż lekcje mogą być tak sympatycznie i skutecznie prowadzone, oraz, że nauka tak szybko może być przyswajana.
Jak chcecie się przekonać, jak pozytywny wpływ na efekty nauczania języka może mieć dobry i skuteczny nauczyciel, to dobrze trafiliście. Pani Asia to znakomita nauczycielka a korepetycje z nią to strzał w 10!!! Najlepsza lektor-ka angielskiego jaką spotkałam, fantastyczna i przemiła korepetytorka, bardzo gorąco ją polecam! Daje 5*****

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Bardzo dobra korepetytyorka, znakomicie prowadzi i lekcje, i konwersacje ma duze doświadczenie i obycie językowe.
Z czystym sumieniem ją polecam i daje zasłużone 5 *****

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Pani Asia jest znakomitym korepetytorem, udziela korepetycji nie tylko z języka angielskiego, ale i z języka polskiego. Miła, kompetentna, sympatyczna profesjonalistka, ma niesamowity dar zachęcania uczniów do nauki, robi to bezstresowo, a mój syn - uczeń liceum, po prostu polubił naukę języka angielskiego i sam z siebie zaczął się go bardzo chętnie uczyć... Już po kilku tygodniach były ogromne postępy, a po 3 miesiącach, nie ma żadnych problemów z angielskim w szkole, zostało to szybko dostrzeżone przez jego nauczycielkę w liceum i ma teraz dużo lepsze stopnie. Pragnę szczerze zarekomendować panią Joannę, jako przemiłego pedagoga i zarazem bardzo skuteczną w nauczaniu korepetytorkę.

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Moja opinia jak najbardziej pozytywna - rewelacja: mój syn w drugiej klasie gimnazjum miał na półrocze 2-ję z angielskiego, a groziła mu 1-ka na koniec roku i nie znosił tego języka. Pani Joanna po półrocznych korepetycjach: gramatyka, konwersacje (przyjeżdżała do nas do domu na dwie godziny co tydzień), wyciągnęła go na 4-kę, w trzeciej klasie, była 5-ka, a trafiały się już 6-tki... Teraz od września jest w liceum i wybrał klasę z roszerzonym angielskim i jest jednym z lepszych, a to świadczy o korepetytorce. Pani Asia umie dotrzec do młodziezy, mimo, iż jest wymagająca, syn ją bardzo lubi. Byliśmy podczas wakcji w Angli - rozmawiał swobodnie i chętnie, nie chce innej nauczycielki...

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2013

Po prostu super, polecam bo warto!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Szczerze polecam. Pani Asia jest fantastycznie skuteczną nauczycielką, profesjonalna i jednocześnie miła - moje dzieci ją uwielbiają i nie mogą się doczekać kolejnych lekcji. Angielski stał się ich ulubionym przedmiotem, a oceny w szkole to potwierdzają.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.