Ashutosh Kumar

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Language is not merely a means of communication as it is generally supposed. All our experiences, knowledge, memories, emotions are shaped through language; in short, language makes up the world we live in. It is, therefore, incumbent upon a teacher to impart the language skills to the students in a way that provide them with the utmost benefits in their personal and professional lives.

I am a Native Speaker of English. My area of expertise includes teaching general English, communication skills (speaking and writing), business English, creative writing and English literature. Keeping in view that learning language is primarily an interactive process, my attempt is help students play an active role in the class instead of being just passive recipients.

I have taught in various companies high and middle management and executive level staff. Among them include reputed names like Amica , Solaris Bus and Coach , and Hama .

I Offer:

Courses in Business English - Emphasis is laid on helping students gain competence in work-related language skills in the contemporary, international business environment. Students are familiarised with expressions pertaining to different areas of business; marketing, sales, production, service, hr. They are taught how to handle themselves with ease in business meetings and presentations.

Courses in General English - I teach students of intermediate and advanced levels. We make use of articles published in standard newspapers, magazines on various socio-economic, political, cultural, art etc. issues. The aim of the course is help the students express themselves easily and fluently in their personal and professional lives .

Apart from these, I also offer Courses in Medical, Technical, Legal English etc. The courses are designed keeping in mind the needs and expectations of the students so that they can get maximum benefits out of them.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ashutosh Kumar
Śródmieście
00-232 Warszawa
NIP: 7811932445

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2003 - aktualnie
University of Delhi
Magister
M. A. and M. Phil. in English
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2004 - aktualnie
More than ten years of experience in teaching General and Business English, English Literature, Communication and writing skills.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Niesamowity człowiek, świetny nauczyciel. Potrafi zachęcić do dyskusji na różne tematy. Pomógł mi przełamać blokadę w mówieniu. Długo myślałem, że nie zna polskiego - świetnie się ukrywał : ) Uczy języka a nie o języku.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ashu to naprawdę świetny nauczyciel. Zajęcia są bardzo ciekawe i prowadzone tak, że czas mija niepostrzeżenie. Uczy mówienia po angielsku poprzez naturalną dyskusję na rozmaite tematy (ich zakres jest bardzo różny, a Jego wiedza na większość z nich wzbudza prawdziwy respekt :). Umie słuchać i koryguje błędy w wypowiedziach. Każdą wątpliwość językową w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy. Zajęcia z Ashu to nie jest zmarnowany czas. Naprawdę polecam! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ashu jest jednym z lepszych nauczycieli języka angielskiego jakiego miałam :) zajęcia przebiegają bardzo szybko, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a co najważniejsze nie jest nudno, jezyka uczysz się z przyjemnością :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Great teacher and great person ;) Lessons oriented on speaking. Possibility to talk to about all topics.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Miewałem już wielu nauczycieli j. angielskiego. Ashu jest w czołówce, taki TOP 5 :)
Zajęcia dopasowane do poziomu kursanta. Cas na lekcji przelatuje bardzo szybko, chciało by się kolejnej godziny... a to w uczeniu się jest rzadkość.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Na zajęcia chodzi się z przyjemnością. Tematy rozmów są ciekawe i przemyślane. Ashu wymaga pracy z językiem a nie tylko uczenia się na zajęciach. Polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Bardzo ciekawy człowiek z humanistycznymi zainteresowaniami, z dużą wiedzą historyczną i przemyśleniami na temat kondycji współczesnego człowieka. Jego niekonwencjonalny sposób myślenia pobudzał mnie często do refleksji i uruchamiał uśpione obszary mojego mózgu :) Przy tym byłem w stanie bez większego problemu go zrozumieć będąc na poziomie średnio-zaawansowanym (z naciskiem na "średnio" :)
Ashu potrafi ciekawie objaśniać pochodzenie wielu słów. Umie też uważnie słuchać, jest ciekawy drugiego człowieka. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Ashu jest świetnym nauczycielem. Nie tylko doskonale zna i włada językiem angielskim, ale też wspaniale prowadzi zajęcia. Chodziłam na kurs dla grupy zaawansowanej prowadzony w firmie, w której pracowałam i przyznaję, że zajęcia z nim to była jedna z ulubionych części tygodnia pracy. Ashu zna rewelacyjne techniki na wprowadzanie nowego słownictwa czy co bardziej zaawansowanych zagadnień gramatycznych, nie trzyma się sztywno książki, przynosi ciekawe artykuły, porusza intrygujące tematy w dyskusji i generalnie jest człowiekiem, który inspiruje i nie boi się porozmawiać o czymś więcej niż nakazuje podręcznik. Potrafi przy tym doskonale moderować dyskusję i zachować neutralność oraz życzliwą atmosferę na zajęciach. Ma bogaty zasób słownictwa, jest oczytany i inteligentny, co bardzo pozytywnie wpływa na poziom nauczania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.