Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Biała Podlaska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe20 - 30 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę poszerzyć wiedzę oraz nadrobić zaległości. Jestem nauczycielem języka polskiego i absolwentką studiów magisterskich z filologii polskiej (UMCS w Lublinie). Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Odbyłam praktyki na trzech szczeblach edukacji. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. Oligofrenopedagog i terapeuta dzieci z Zespołem Aspergera oraz z Autyzmem . Doświadczenie w pracy z dziećm niepełnosprawnymi intelektualnie, z dysleksją, dysgrafią oraz z autyzmem. Chętnie pomogę w nauce uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Chętnie poświęcę czas również rodzicom, którzy często potrzebuję konsultacji oraz wsparcia.  Mottem mojej pracy pedagogicznej są słowa M. Kownackiej: „Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza”. Serdecznie zapraszam. Więcej szczegółów w kontacie telefonicznym. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.