Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Olsztyn

Nima Yaridiz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Nima Yaridiz

O mnie

Italiano! Non c’e’ problema :)))) Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą podszkolić język włoski, przygotować się do egzaminów lub po prostu zacząć się uczyć.

Jestem rodowitym Irańczykiem, języka włoskiego uczę się już od ponad 10 lat, jestem magistrem filologii włoskiej o specjalności: nauczanie obcokrajowców języka i kultury włoskiej - Universita’ per Stranieri di Perugia (Włochy). Na pierwszym, bezpłatnym spotkaniu decyduję z uczniem w jaki sposób będę uczył, jaka metoda interesuje ucznia itp. Oferuję konwersacje, korepetycje, przy min. 2-3 osobach istnieje możliwość nauki metodą bezpośrednią (metodo ditetto - coś jak angielska metoda Callana).

Cennik:

- lekcja u mnie: 40/60 min,

- lekcja u ucznia:45zł/60 min,

- lekcja u mnie dla 2 osób: 30 zł/60 min od osoby,

- lekcja dla 2 uczniów w miejscu przez nich wskazanym: 35 zł/60 min od osoby,

- lekcje dla większej ilości osób: cena i miejsce do uzgodnienia,

Przy stałej współpracy zniżki:)!!!!!!

ZAPRASZAM:)))))))))

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Bardzo ambitny i sumienny nauczyciel, a poza tym, otwarty i przyjazny człowiek. Uczy z pasją, zaangażowaniem, dając możliwość poznania języka, elementów kultury, historii Iranu. Doskonale mówi po polsku co bardzo ułatwia naukę perskiego od podstaw. Polecam tego nauczyciela! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.