Anastazja Bondar

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Anastazja. Jestem native speakerem języka rosyjskiego i białoruskiego.  Chętnie podzielę się całą swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomogę opanować język od podstaw i również na poziomach zaawansowanych.
Jeśli potrzebujesz korepetycji, lub po prostu chciałbyś nauczyć się języka rosyjskiego lub białoruskiego to zapraszam do kontaktu :)

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Politechnika Białoruska
Inżynier
09.2017 - aktualnie
Szkoła policealna we Wrocławiu
Kursy i szkolenia
07.2015
Kursy języka polskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.