Artur Wszołek

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Rzeszów
Alwernia
Krzeszowice

Artur Wszołek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Artur Wszołek

O mnie

Pochodzę z niewielkiej miejscowości w okolicy Krakowa. Jestem absolwentem VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie. Szkołę ukończyłem z bardzo dobrymi wynikami z przedmiotów ścisłych. W 2015 roku zacząłem studia na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka na specjalności Pilotaż.Sekret mojej skuteczności tkwi w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień w jasny do zrozumienia sposób. Wyjaśniam niezrozumiałe zjawiska na trywialnych i z życia wziętych przykładach. Ponadto łatwo nawiązuję kontakt z uczniem, co znacząco ułatwia współpracę. Jestem cierpliwym, aczkolwiek wymagającym nauczycielem, który skutecznie pomoże uczniowi osiągnąć upragnione rezultaty.Prywatnie jestem aktywnym pilotem samolotowym i szybowcowym. Przygotowuję się do uzyskania licencji pilota liniowego ATPL. Jestem również instruktorem wiedzy teoretycznej (TKI) w Aeroklubie. W wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem oraz budową modeli latających. Oprócz lotnictwa interesuje mnie fotografia lotnicza, meteorologia, aerodynamika i wiele innych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2019
Politechnika Rzeszowska
Inżynier
Lotnictwo i Kosmonautyka - Pilotaż
10.2019 - aktualnie
Politechnika Rzeszowska
Magister inżynier
Lotnictwo i Kosmonautyka - Pilotaż
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Polecam w 100%. Korepetytor prowadzi zajęcia w sposób jasny i przejrzysty. Po pierwszych zajęciach można dostrzec ze matematyka jest dla niego zabawą. Chłopak bardzo cierpliwy i sumienny. Polecam z czystym sumieniem

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Świetny korepetytor, bardzo cierpliwy, z dużym zapałem tłumaczy materiał. Potrafi zaciekawić tematem. Serdecznie polecam każdemu kto ma problemy z fizyką.

avatar
Remigiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Świetny korepetytor!
Materiał szybko i jasno wytłumaczony. Bez problemu zdawałem potem testy z matematyki i fizyki. Gorąco polecam :D

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Serdecznie polecam ! Materiał wytłumaczony w bardzo prosty sposób, dzięki tym korepetycjom bez problemu zdałam kolokwium z mechaniki ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Szybko i zrozumiale wytłumaczony materiał z mechaniki. Jak najbardziej polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.