Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Świdnik
Zamość
Chełm
Łódź
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Lublin (Wrotków)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Artur

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Artur i zapraszam serdecznie na profesjonalne i bezstresowe zajęcia z chemii. Podczas spotkań staram się nie tylko przekazywać uczniom teoretyczną wiedzę potrzebną do zaliczenia sprawdzianów i kartkówek na satysfakcjonujące oceny ale również zachęcić ich do nauki tego ciekawego przedmiotu. Chemia to nie tylko nudne reakcje zapisane na kartce! Chemia to procesy z którymi mamy do czyniena na codzień, wiec warto by dzieci i młodzież mogły to dostrzec. 

obecnie zajęcia prowadzę  głównie w trybie on-line  ( online, przez internet ) za pośrednictwem Skype z użyciem tabletu graficznego. W razie obaw o jakość lekcji zapraszam na 10 minutowe darmowe zajęcia próbne.

zajęcia stacjonarne w Lublinie dzielnica Wrotków.

Oferuję przygotwania do sprawdzianów, kartkówek oraz egzaminu ósmoklasisty.  

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, tłumaczę do skutku :) nie musisz się obawiać razem damy radę rozwiązać nawet najgorasze zadanie! 

Zapraszam serdecznie do kontaktu : 726-180-994

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Artur
kol. Rowiny 19
21-480 Okrzeja
NIP: 7492109596

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2022

Pan Artur świetnie objaśnia trudne zagadnienia. Ma ogromną cierpliwość. Lekcje były bardzo ciekawe i przebiegały w sympatycznej atmosferze. Dzięki nim bardzo polubiłam chemię. Bardzo polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

W końcu super trafiliśmy! Mój syn brał już korepetycje u kilku osób ale dopiero z Panem Arturem złapał rewelacyjny kontakt co przełożyło się również na naukę. Poprawił oceny i wszystko nagle stało proste. Jakiś cud. Genialne podejście do dzieci, wiedza przekazywana w łatwy sposób i do skutku ;) Z niczym nie ma problemu, wszystko jest do dogadania takich ludzi trzeba się trzymać :)
POLECAM! :D

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Pana Artura. Syn poprawił swoje wyniki z chemii, a przede wszystkim zrozumiał przedmiot dzięki tym lekcjom. Zajęcia są prowadzone regularnie, bez odwoływania lekcji. Korepetytor jest dobrze przygotowany do zajęć.
Najważniejsze dla mnie jako mamy było podejście nauczyciela do dziecka. Mój Syn od razu złapał pozytywny kontakt z Panem Arturem i jest to dodatkowe zachęcenie do nauki przedmiotu.
Jednym zdaniem:
Jeśli korki z chemii - to tylko z Panem Arturem!

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2021

Szczerze polecam korepetytora, po zajęciach czuje się pewniej na kartkówkach i sprawdzianach. Dzięki Arturowi chemia stała się moim ulubionym przedmiotem. Artur dobrze tłumaczy i jest cierpliwy, kiedy mam wątpliwości spokojnie powtarza aż zrozumiem. Super zajęcia, bezstresowo i skutecznie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2021

Polecam Pana Artura to korepetytor z powołania ! Na zajęciach jest luźna i przyjazna atmosfera. Dzięki panu Arturowi poprawiłam oceny z chemii i już nie boje się lekcji w szkole.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Córka jest bardzo zadowolona. Pan Artur przekazuje wiedzę w bardzo prosty, zrozumiały sposób. Jestem spokojna o oceny córki w szkole. Polecam korepetycje u Pana Artura :)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2021

Cierpliwy i kompetentny korepetytor z bardzo dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Zależy mu by uczeń wszystko rozumiał i miał dobre oceny. Polecam bo ta osoba jest tego warta.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Dzięki Panu Arturowi mój syn polubił chemię! Lekcje prowadzone są profesjonalnie i ciekawie. Polecam z całego serca.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Polecam korepetycje u tego nauczuciela
Zajecia online prowadzone są bardzo ciekawie i wygodnie. Dużą zaletą jest tablet graficzny i bardzo sprawne dostosowanie do technologii nauki online
Super wyjaśnione, możliwość notatek i bardzo dobra znajomość tematów z zakresu licealnego

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Serdecznie polecam! Cierpliwe podejście do ucznia, wszystko profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Mój syn korepetycje u Pana Artura brał jakoś czas temu. Dzięki zajecią szybko nadrobił zaległy materiał i poprawił oceny. Pan Artur to bardzo miły, cierpliwy i empatyczny człowiek. Szybko nawiązał dobry kontakt z moim synem dzięki czemu Adam chętnie spotykał się z nim na lekcje chemii. Polecam tego korepetytora oraz zajęcia online które prowadzi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.