Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam 20 lat doświadczenia w nauczaniu osób w różnym wieku, od 6 roku życia (indywidualnie i grupowo). Do ucznia należy podejść elastycznie, ważne, żeby chciał osiągnąć swój cel. Prowadzę konwersacje, poprawki, korepetycje z niemieckiego, przygotowanie do klasówek, lekcji, pomoc w odrabianiu prac domowych, ale i regularne kursy niemieckiego, wyzwalające naukę mówienia, pisania i rozumienia. Przygotowuję do egzaminu ośmioklasisty, gimnazjalnego i matury podstawowej B1 oraz rozszerzonej B2. Ważne jest elastyczne podejście do ucznia i nacisk na jego motywację do nauki. Przygotowuję do rozmowy o pracę w Niemczech. Mam dwudziestoletnie doświadczenie, co jest niezwykle istotne przy przekazywaniu wiedzy. Język można przecież znać, ale nie umieć go przekazać. Koszty nie są wielkie 25/30 zł za 45/60 minut. Mogę uczyć grupę osób, wtedy koszt jest niższy.  Prowadzę  zajęcia online/przez internet (Whatsapp).Reasumując: - mam 20-letnie doświadczenie w przekazywaniu języka niemieckiego, - mam elastyczne podejście do ucznia, możemy skupić się na danym elemencie np. gramatyce lub konwersacjach, przygotować do egzaminu w szkole podstawowej, gimnazjum, maturalnego, egzaminów: A1, A2, B1, B2 - przygotowanie do szybkiej komunikacji osoby, które nie miały styczności z językiem, a szybko muszą opanować podstawowy poziom konwersacji, np. osoby chcące pracować w Niemczech,- zajęcia także przez internet (online), również przez telefon.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2013

Jak najbardziej kompetentna osoba, cierpliwa i wyjasniająca w sposób perfekcyjny. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.