Artur Kapłanowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Kartuzy
Wejherowo
Reda
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 80 / 60 min

Artur Kapłanowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Wyniki uzyskiwane przez moich uczniów zarówno na egzaminach maturalnych jak i gimnazjalnych są najlepszą wizytówką mojej osoby. Skorzystaj z nauczania doktoranta PG i zapomnij o demonach nauczania matematyki w publicznych placówkach.

1. Słowo o mnie.
- Jestem doktorantem na najlepszej uczelni badawczej w Polsce, Politechnice Gdańskiej. Stawiam od początku na ucznia i poznaniu jego zalet i możliwości by odpowiednio odnaleźć jego poziom wiedzy. Każdy z nas ma jakąś wiedzę startową i jest jej dużo i potrzebna jest osoba, która tą wiedzą uporządkuje i nakierunkuje by osiągnąć fantastyczne wyniki.
2. Co wyróżnia mnie na tle konkurencji?
- Udzielam korepetycji od ponad 10 lat. Przez ten okres poznałem sporo uczniów z różnych przedziałów wiekowych oraz z różnymi umiejętnościami. Doświadczenie zebrane przez 10 lat pozwoliło mi osiągnąć umiejętność inteligentnego sposobu nauczania do konkretnego charakteru i chęci ucznia. Autorski system pozwolił mi kształcić zarówno osoby mające wyjątkowe opory z nauką jak i te które potrafią przekombinować zadanie matematyczne. Podejmuje się takich wyzwań, gdzie inni odmawiają współpracy, ponieważ każdy zasługuje na przysłowiowego kopa motywacyjnego do nauki.

- Systemy nauczania, o których mowa wyżej są bardzo intuicyjne. Przyjdź i się przekonaj.

- Przede wszystkim dobra energia, bardzo dobra organizacja, a kiedy pojawią się pierwsze oznaki progresu zacznie się prawdziwa przygoda w świecie matematyki, w którą Cię zabiorę.

- Wyniki moich podopiecznych uzyskane na maturach napełniają mnie dumą i sprawiają, że jeszcze bardziej mi się chce dla Was rozwijać i wprowadzać innowacyjne techniki do systemu nauczania.

3. Cennik

Zajęcia indywidualne:
- nauka do matury podstawowej: 40 zł - 70/ 60 min (cena uzależniona od poziomu ucznia)
- nauka do matury rozszerzonej: 80 zł / 60 min
- kurs do egzaminu 8-klasisty: 30 -50 zł / 60 min (cena uzależniona od poziomu ucznia)

Zajęcia grupowe:
- zajęcia grupowe matura podstawowa: 2 osoby: po 50 zł/ 60 min
- zajęcia grupowe matura rozszerzona: 2 osoby: po 60 zł/ 60 min
- studia (egzaminy, kolokwia): 150 - 500 zł / 60 min

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na kursach maturalnych proszę rezerwować miejsca z wyprzedzeniem, ponieważ może się okazać, że nie ma już miejsc.

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 21:30
Wtorek16:30 - 21:30
Środa16:30 - 21:30
Czwartek16:30 - 21:30
Piątek16:30 - 20:30
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 12.2022
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
01.2023 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Jako uczeń, któremu totalnie nie jest po drodze z majcą, polecam na maksa tego nauczyciela. Podejście i wytrwałość do mojej mało pojemnej głowy w szczególności do matematyki spowodowały, że dzisiaj jestem na wymarzonych studiach na AWF w Gdańsku. Jest świetnym nauczycielem i ma poczucie humoru, co też przyczyniło się do tego, że lekcje z matematyką leciały nam bardzo szybko.

Artur Kapłanowski

Oooo, witam Cię Paweł. Dziękuję pięknie za opinię ! No i powodzenia na studiach, w końcu jesteś w trakcie swojej pierwszej sesji !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.