Artur Richert

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Kwidzyn
Malbork
Grudziądz
Toruń
Bydgoszcz
Warszawa

Artur Richert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Artur Richert

O mnie

Zapraszam na angielski z Arturem!Mam bardzo niewiele wolnych miejsc. Zapraszam do kontaktu- przygotowanie do testu ósmoklasisty,

- przygotowanie do matury,

- przygotowanie do egzaminów,

- pomagam przełamać barierę językową,

- konwersacje oraz nauka POPRAWNEJ wymowy,

- pomagam nadrobić zaległości,

- BUSINESS ENGLISH ,

- general English,

- przygotowanie do rozmowy o pracę,

- KET, PET, FCE, CAE

- wszystkie poziomy,

- każda kategoria wiekowa,

- pracuję z dziećmi od 5 roku życia,

- LGBTQ+ friendly - u mnie czujesz sie jak u siebie!Zajęcia są w pełni dostosowane do ucznia.Jeśli nie chcesz wkuwać słówek, to ćwiczymy je na zajęciach. Jeśli nudzi Cię gramatyka, to uczymy się jej tylko w praktyce. Jest bardziej skuteczne i ciekawsze dla ucznia. Dysponuję swoimi materiałami.Po zajęciach jestem do Twojej dyspozycji. Możesz się ze mną kontaktować w sprawach związanych z językiem.Często podsyłam interesujące artykuły, memy, filmiki i inne ciekawe materiały. Staram się otoczyć Cię angielskim w przyjazny i niekonwencjonalny sposób.O mnie:Już od 5 lat zajmuję się korepetycjami języka angielskiego. Jest to moja praca, a także ogromna pasja. Kilkuletnie doświadczenie w korporacjach oraz prywatnych firmach pozwoliło mi rozwinąć skrzydła w posługiwaniu się językiem angielskim. Posiadam certyfikaty poświadczające znajomość języka. Skończyłem podyplomowe studia Business English. Studiowałem 3 lata w języku angielskim na Politechnice Gdańskiej, mieszkałem w Anglii przez 2 lata i jestem studentem filologii angielskiej.

Tłumaczę teksty marketingowe, prawnicze oraz techniczne PL-ENG/ENG-PL.Prowadzę fanpage na Facebooku Angielski z Arturem.Jestem punktualny, skrupulatny i zawsze przygotowany do zajęć. Atmosfera jest bardzo przyjazna i bezstresowa, co nie oznacza że nie jestem wymagający. Zadaje pracę domową, którą egzekwuje i sprawdzam. Kontroluję postępy i przekazuje cenny feedback. Pracuję na autentycznych tekstach i artykułach, bazuję na podręcznikach i materiałach własnych. Uczę komunikacji i aktualnego języka, tłumaczę gramatykę, bez której nie da się posługiwać językiem.Przekazuje wiedzę bezpośrednio i od razu przechodzę do sedna. Moim celem jest wykorzastanie 60 minut jak najefektywniej .Jeśli zajęcia trzeba przełożyć bądź z przyczyn niezależnych wypadną z harmonogramu, to nie przepadają. Staram się zawsze znaleźć termin na odpracowanie zajęć, niemniej jednak nadmieniam, że odrabianie zajęć odbywa się od piątku do niedzieli. W inne dni nie mam wolnych godzin.Cennik:

Zajecia indywidualne - 120zł/60 min

Zajecia w parach - 160 zł/60 min

Zajecia dla trzech osób - 200 zł/60 min

Przy zajęciach więcej niż 3 razy w tygodniu - cena do uzgodnienia.Płatność za zajęcia następuje zawsze z góry bądź za cały miesiąc, również z góry.Zajęcia onlineCena: 120 zł/60 min

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2015
Politechnika Gdańska
Licencjat
Management
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia rosyjska
02.2021 - 02.2022
Wyższa Szkoła Języków Obcych
Business English
10.2023 - aktualnie
Ateneum Szkoła Wyższa
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
C1 Advanced: Cambridge English Qualifications (CAE)
12.2015
Business English
06.2018
VCC General English
02.2022
EF SET C2
Doświadczenie
02.2015 - 06.2015
Lektor języka polskiego - Kaliningrad
01.2018 - 01.2023
Udzielanie korepetycji
01.2021 - aktualnie
Tłumacz tekstów technicznych i marektingówych
09.2023 - aktualnie
Angielski z Arturem

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Artur jest prawdziwym profesjonalistą, który nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale także umie ją przekazać w sposób interesujący i przystępny.

Jego poczucie humoru sprawia, że atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjemna, co znacząco ułatwia przyswajanie materiału. Potrafi motywować uczniów i zachęcać do aktywnego udziału w lekcjach. Jego pasja do nauczania jest zaraźliwa i inspirująca.

Dziękuje za poświęcenie i profesjonalizm, które czynią naukę prawdziwą przyjemnością!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2024

Zdecydowanie polecam. Profesjonalne podejście, elastyczność. Artur potrafi uczyć przez ćwiczenia i rozmowę. Jest zawsze przygotowany i ma podejście dzięki któremu nauka/szlifowanie języka to przyjemność. 6/5 :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Dzień dobry, pomimo iż mam 48 lat zdecydowałem się na naukę u Artura. Minęły zaledwie trzy miesiące a rodzina oraz znajomi widzą bardzo duży postęp w nauce. Przełamałem barierę językową, poznaję gramatykę, otrzymuję zadania domowe oczywiście na moim poziomie. Powoli zmierzam do egzaminu FCE. Jak w każdej nauce potrzebna, wymagana jest praca własna, bez tego nie widać znaczących efektów. Rome was not built in a day. Artur wytłumaczy, podpowie, pomoże. Bardzo zadowolony z nauki oraz efektów Wojtek.

avatar
jolak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2024

Od wielu lat zabierałam się do nauki angielskiego. Po miesiącu nauki z Arturem, żałuje, że tak długo odkładałam ten temat . Artur jest bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć. Materiały przesyła wcześniej i dostosowuje je do poziomu ucznia. Zajęcia przebiegają w swobodnej i przyjaznej atmosferze-co dla mnie ma to ogromne znaczenie, ponieważ zanika bariera w mówieniu . Jest cierpliwy ,na bieżąco koryguje błędy jak również prowadzi bardzo przydatny notes.
Polecam z całego serca Angielski z Arturem!!!!!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2024

Zdecydowanie polecam,
Indywidualne podejście do ucznia. Pan Artur po wcześniejszej rozmowie układa tak zajęcia aby trafić w twoje potrzeby i oczekiwania. Sympatyczna atmosfera. Lekcje nie są nudne i czas leci przyjemnie.
Pierwszy raz nauka języka to przyjemność:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2024

Niesamowite podejście do ucznia, pracuję z Arturem już ponad rok i postęp jaki zrobiłam jest nie do opisania. Byłam na średnim A2+, teraz na pewno B1 albo i wyżej. Słuch absolutny, świetny akcent i bardzo przyjazne podejście. Artur też potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i jest dostępny po zajęciach. Wielkie dzięki i bardzo polecam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2024

Moj angielski szlifuje z Arturem od listopada i moge smialo polecic nauke z tym Panem. Materialy do lekcji przesyla wczesniej aby moc sie przygotowac. W czasie konwersacji na biezaco wylapuje moje bledy z ktorych nawet nie zdawalem sobie sprawy i zapisuje w notatniku do ktorego mam dostep. Oczywiscie prace domowe tez sa ktore zmuszaja do doatkowego treningu i nauki nowych slowek. Goraco polecam i przepraszam za brak polskich znakow. Pozdrawiam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2024

Uczę się z Arturem od początku roku dopiero, ale już mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jest super. Zawsze przygotowany i zaangażowany. Luźny kontakt ,co pomaga w pozbyciu się stresu,a mimo tego luzu profesjonalizm na najwyższym poziomie .Bardzo polecam! Zero minusów, same pozytywy. Jestem bardzo zadowolona, a co najważniejsze widoczny progres po kilku lekcjach , a lekko ze mną nie ma :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2024

Polecam gościa. Jest zaangażowanym nauczycielem, potrafi zainteresować ucznia językiem angielskim i dostosować poziom nauczania do potrzeb.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Uczę się z Arturem już kilka miesięcy, jest kompetentnym i w pełni zaangażowanym lektorem, który potrafi zachęcić ucznia do nauki i pomaga w przełamywaniu barier w mówieniu. Uśmiechnięty, punktualny i zawsze przygotowany, gotowy do pomocy, nawet poza godzinami zajęć. Zawsze weryfikuje zlecone zadania domowe, a fantastyczna atmosfera, którą tworzy podczas lekcji sprawia, że aż chce się pracować więcej i więcej.
Polecam z całego serca!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2023

Świetne zajęcia! Tematy dobierane w zależności od zainteresowań, co zdecydowanie umila naukę. Pan Artur jest zawsze dobrze przygotowany. Pozytywne nastawienie, które pomaga pozbyć się bariery językowej. Polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Moja córka jest zachwycona zajęciami z panem Arturem , zajęcia są urozmaicone ,prowadzone profesjonalnie z umiejętnością przekazania wiedzy dziecku .

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2023

Polecam Angielski z Arturem!
Lekcje są prowadzone profesjonalnie, w sposób zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Angielski z Arturem, to jest to czego szukaliśmy dla syna przez długi czas. Mam nadzieję, że nasza przygoda z nauką języka angielskiego, to początek wspólnej długiej drogi.Dziękujemy Panie Arturze.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Zajęcia z Panem Arturem są niesamowite. Bardzo dużo się na nich uczę, a jestem osobą bardzo nieśmiałą i wiem, jak ciężko nauczycielom się ze mną współpracuję. Bardzo polecam wszystkim, którym jest ciężko przełamać lody.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Bardzo bardzo polecam! Zero minusów, same pozytywy. Jestem bardzo zadowolony, lekcje przebiegają w przyjemnej luźnej atmosferze ale są mega profesjonalne. Świetny słuch, brak miejsca na błędy, ciekawe tematy i sama forma zajęć 10/10. I co najważniejsze widoczny progres po krótkim czasie

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Bardzo polecam pana Artura, lekcje prowadzi całkowicie po angielsku i jest bardzo przyjazna atmosfera.Polecam gorąco

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Angielski godny polecenia

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Angielski z Arturem jest godny polecenia, jest po prostu super! Artur dokładnie rozpoznaje problemy ucznia i natychmiast wyjaśnia w przystępny sposób, co jest niejasne. Tempo zajęć jest dopasowane do ucznia a zajęcia są do tego ciekawe. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Panu Artur ma świetne podejście. Dobra komunikacja, wysłuchanie oczekiwań osoby uczącej się oraz dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb są piętnowane przez nauczyciela. Uczęszczam na zajęcia zaledwie miesiąc, ale nie czuje dyskomfortu ani bariery przed mówieniem po angielsku i robieniem błędów. Serdecznie polecam!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Pan Artur uczy mnie angielskiego od około miesiąca. Lekcje bardzo mi się podobają, są prowadzone w ciekawy sposób i w miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Pan Artur uczy córkę angielskiego dopiero od około miesiąca, ale już mogę powiedzieć, że lekcje są ciekawe i dostosowane do jej potrzeb. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Dostosowuje program do indywidualnych potrzeb ucznia, jest osobą komunikatywną i sympatyczną. Serdecznie polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Polecam lekcje z Arturem ,ponieważ te lekcje są wyjątkowo skuteczne .Dobiera materiał według potrzeb ucznia .Jest cierpliwy i chętny do kolejnych wyjaśnień .Od pierwszego spotkania czuć pełen profesjonalizm.Bardzo polecam.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Jestem totalnie zachwycona zajęciami z Arturem, który odmienił moje podejście do nauki języka angielskiego. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście oraz swobodę podczas zajęć, co pozwala walczyć z moją blokadą w mówieniu. Wszystkie zajęcia są ciekawe i różnorodne, ale dopasowane do moich preferencji, a kwestie teoretyczne wytłumaczone w jasny sposób. Pełen profesjonalizm - z czystym sercem polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Artur uczy mnie angielskiego od 3 miesięcy i to jest naprawdę człowiek na właściwym miejscu! Całą lekcje mówi po angielsku i tego wymaga ode mnie, co daje naprawdę niezłego kopa i można się napocić podczas tych 60 minut. Cieszę się, że lekcje są skupione wokół mnie - to ja mam mówić i się uczyć, Artur mnie tylko naprowadza. Materiały są ciekawe, głównie skierowane pode mnie, nie wiem jak to wygląda u innych osób. Sprawdza zadania domowe i skrupulatnie je omawia, nie spotkałem się z taką dokładnością. Co najważniejsze, Artur poprawia moją wymowę i czuje ogromną różnicę w wypowiadaniu słow! Bardzo polecam z nim lekcje, to naprawdę dobrze zainwestowany pieniądz!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Polecam z całego serca. Świetne zajęcia. Pełne zaangażowanie prowadzącego.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Polecam z całego serca!
Jest to już moje X podejście do angielskiego, ale dopiero na zajęciach z Arturem zrozumiałam że nauka języka to nie tylko sztywne regułki i zadania. Godzina mija w mgnieniu oka, w przyjaznej atmosferze. Materialy do zajęć są różnorodne i dostosowane do moich potrzeb, a wszystkie niejasności i błędy omawiane są na bieżąco z dokładnym wyjaśnieniem.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Bardzo polecam lekcje z Arturem. Zawsze pozytywnie nastawiony, tłumaczy na bieżąco wszelkie wątpliwości. Ma bardzo dużą i przede wszystkim aktualną wiedzę. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Miałam zajęcia z Panem Arturem ponad rok. Potem nadeszła krótka przerwa i próbowałam znaleźć sobie kogoś innego, ale to już nie było to. Człowiek orkiestra, naprawdę! Pomaga we wszystkim, głownie w rozmowie, otworzyłam się i jest mi duuużo prościej teraz. Pan Artur jest też dostępny poza godzinami zajęć, więc jak mam jakiś problem, to od razu mi to wyjaśnia. Polecam wszystkim bardzo!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Super podejście, ogromna wiedza! Widać, że Pan Artur wkłada całe swoje serce w to co robi. I robi to najlepiej!

Artur Richert

Bardzo dziękuję za opinie! Doceniam i polecam się! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Bardzo dobry nauczyciel! Córka przed zapisaniem do Artura ledwo odmieniła TO BE, a na egzaminach ponad 90%. Sama uczę się u Artura od pół roku i jestem bardzo zadowolona! Lepszego nie znajdziecie ;)

Artur Richert

Bardzo dziękuję za opinie! Doceniam i polecam się! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2023

Artur jest zawsze przygotowany, zapewnia materiały do zajęć a ogrom jego wiedzy nie przestaje mnie zaskakiwać! Każda lekcja to przyjemność, porządna dawka wiedzy przekazana w merytoryczny i ciekawy sposób. Polecam!!!

Artur Richert

Paweł, wielkie dzięki za tak pozytywną opinie. Praca z Tobą to ogromna przyjemność! :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Polecam z całego serca ! ❤️ Najlepszy nauczyciel u którego się uczyłam! Wiedzę ma ogromną i przekazuje ją w doskonaly sposób! Na każde zajęcia przygotowane ciekawe materiały. Nie ma co się stresować, bo wszystko na spokojnie wytłumaczy. Zawsze z uśmiechem na twarzy a to jednak bardzo ważne :)

Artur Richert

Pięknie dziękuje!
Miejsce wciąż na Ciebie czeka:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

Artur jest świetnym korepetytorem, prowadzi ciekawe zajęcia, ma dużo cierpliwości nawet dla tych bardziej wymagających. :-) Posiada ogrom wiedzy i zdolność do jej przekazywania. Polecam! :-)

avatar
Rafi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Artur wyrożnia się na tle innych korepetytorów tym, że zawsze jest przygotowany, zaangażowany i punktualny. Wcześniej współpracowałem z innymi nauczycielami i byłem zawiedzony ich podejściem do naszych zajęć. Na szczescie udało mi się znaleźć właściwego. Artur oprócz świetnej formy nauki zapewnia mega przyjazną atmosfere na zajeciach co dla mnie tez było ważne. Szczerze polecam !!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Bardzo polecam! Zawsze przygotowany, zaangażowany i punktualny (co wcale nie jest takie oczywiste u innych korepetytorów). Świetnie zorganizowany. Bezproblemowy kontakt. Lekcje prowadzi z uśmiechem, w miłej atmosferze. Czuć pasję do języka angielskiego i nauczania :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Dla mnie super nauczyciel - temat lekcji zawsze dostosowany do potrzeb i zainteresowań ucznia. Materiały na czasie i nie są to tylko książki i ćwiczenia, ale również filmy, artykuły i piosenki :). Zawsze interesująca konwersacja i miła atmosfera na lekcji. Serdecznie polecam :)

avatar
Iwona Czarnecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panem Arturem. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i na wysokim poziomie, zaangażowany w rozwój ucznia. Nauczyciel z pasją. Zajęcia opierają się na ciągłej pracy ucznia w języku angielskim, co pozwala na wyłapywanie błędów.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Zaangażowanie, kreatywność i wiedza na najwyższym poziomie. Umiejetność współpracy z uczniem sprawia, ze nauka jest przyjemnością i owocuje pożądanymi rezultatami.
Polecam.

Artur Richert

Dziękuję :) liczę na dalszą współpracę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Pan Artur uczy od ponad roku dwójkę moich dzieci. Jest zawsze punktualny, przygotowany, zajęcia przebiegają w miłej, życzliwej atmosferze. Dzieci uczestniczą chętnie w lekcji, a co najważniejsze, zrobiły naprawdę bardzo duże postępy z języka angielskiego. Polecam w 100 %!

Artur Richert

Dziękuję za opinię :) Bardzo mi miło !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.