Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +8)
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 - 120 / 45 min

Artur

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Na trąbce gram od ponad 20 lat. Ukończyłem Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Posiadam wszelkie uprawnienia pedagogiczne. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w nauczaniu indywidualnym,jak i prowadzeniu zajęć grupowych oraz warsztatów. Zajęcia skierowane są dla osób początkujących (od zera) oraz zaawansowanych, chcących poprawić warsztat i aparat gry. Jeśli interesujesz się muzyką jazzową lub rozrywkową i chcesz poznać tajniki improwizacji w różnych stylistykach muzycznych, to także udzielam lekcji w tym zakresie. W ramach zajęć wyjaśnię dowolne zagadnienia z zakresu kształcenia słuchu oraz zasad muzyki. Warunkiem jest posiadanie własnego instrumentu. Jeśli trzeba, pomogę w jego wyborze i zakupie. Lekcje odbywają się w Warszawie (ul. Międzyborska 55), Lublinie (ul. Balladyny), a także On-line. Za uzgodnieniem istnieje również możliwość dojazdu do ucznia. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
Pierwsza lekcja/konsultacja 50% !!! 

---------------

I have been playing the trumpet for over 20 years. I graduated from the Jazz Department of the Academy of Music in Katowice. I have all teaching qualifications.

I have many years of experience both in individual teaching, as well as conducting group classes and workshops.

The classes are aimed at beginners (from scratch) and advanced people who want to improve their playing skills and apparatus. If you are interested in jazz or popular music and want to learn the secrets of improvisation in various musical styles, I also give lessons in this area. As part of the classes, I will explain any issues in the field of ear training and the principles of music.

The condition is to have your own instrument. If necessary, I will help in its selection and purchase.

Lessons take place in Warsaw (ul. Międzyborska 55), Lublin (ul. Balladyny), and also on-line.
I will be happy to answer any questions.

Please contact me for details. First lesson/consultation - 50%!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka rozrywkowa
Kursy i szkolenia
06.2018
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Szkoła Muzyczna im. Tadeusza Szeligowskiego
Nauczyciel kontraktowy
09.2019 - aktualnie
Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Ciekawe i rozwijające lekcje, w miłej atmosferze z kompetentnym i cierpliwym nauczycielem. Bardzo polecam! :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Arturem. Chodzę do Artura na zajęcia z instrumentalistyki jazz'owej od ponad roku i ciągle się rozwijam. Mimo faktu, że gram na innym instrumencie (na puzonie) to w niczym nie przeszkadza, co więcej dostałem cenne wskazówki odnośnie ustawienia aparatu gry. Gdy mam jakiś problem to Artur chętnie pochyla się nad nim i wspólnie próbujemy nad nim pracować. Polecam tego nauczyciela :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2022

Od blisko roku jestem uczennicą Pana Artura i jestem bardzo zadowolona z naszych lekcji oraz sposobu w jaki je prowadzi. Pan Artur zawsze cierpliwie i skurpulatnie wyjaśnia mi każde niezrozumiałe dla mnie zagadnienia. Zawsze chętnie rozmawia o muzyce a sposób w jaki o niej mówi, pokazuje jak bardzo ją ceni. Z czystym sumieniem polecam lekcje wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć muzyczną przygodę i nauczyć się dobrze grać na trąbce !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Uczęszczam na zajęcia do Pana Artura. Świetny nauczyciel, dał mi dużo motywacji do działania, gry na instrumencie, pracy nad sobą i do bycia cierpliwym w zdobywaniu małymi krokami celu. W razie jakichkolwiek problemów wyjaśnia od razu i tłumaczy bardzo jasno i na temat. W krótkim dosyć czasie zacząłem więcej słuchać muzyki i fascynować się nią, poznawać bardziej nurt muzyczny jakim jest właśnie jazz. Na lekcjach Pana Artura jest dobra i selektywna praca oraz dawka świetnego humoru co bardzo lubię i cenię. Gorąco polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Świetny trębacz, świetne lekcje.
Serdecznie polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Świetny trębacz, znakomity pedagog. Miałem przyjemność brać lekcję gry na trąbce u Pana Artura, przyjemna atmosfera oraz zawodowe podejście. Serdecznie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Odkąd jestem uczniem Pana Artura widzę pozytywne oraz szybkie efekty mojej pracy. Na lekcjach panuje świetna atmosfera, nauczyciel wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały, poprawia różne aspekty gry na instrumencie oraz angażuje swoich uczniów w życie muzyczne. Super nauczyciel z doświadczeniem, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.