Artur Woliński

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od ponad dwudziestu lat pomagam innym zrozumieć matematykę. To moja praca i zarazem pasja.

Jestem matematykiem, absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Udzielam korepetycji indywidualnie i w grupach na poziomie studiów , u nauczyciela , u ucznia , online , w zakresie następujących przedmiotów: statystyka opisowa , logika "dla humanistów" , logika matematyczna , wstęp do matematyki (teoria mnogości, relacje), matematyka dyskretna , algebra liniowa (macierze, układy równań liniowych i inne), algebra (grupy, pierścienie, ciała, moduły itp.), analiza matematyczna rzeczywista jednowymiarowa i wielowymiarowa (ciągi i szeregi liczbowe i ich granice, ciągi i szeregi funkcyjne i ich granice, granice funkcji, funkcje ciągłe, rachunek różniczkowy i całkowy).

Pomagam w opanowaniu bieżącego materiału i w nadrabianiu zaległości , przygotowuję do kolokwiów i egzaminów semestralnych.

Skutecznie, za rozsądną cenę.

Dojeżdżam na terenie Otwocka, Warszawy i najbliższych okolic.

Zajęcia u nauczyciela odbywają się w Otwocku przy Parku Miejskim, oraz w Warszawie przy Szkole Głównej Handlowej (metro Pole Mokotowskie).

Online pracuję na kilka sposobów (w zależności od potrzeb ucznia), także przez skype’a oraz przez udostępnienie wspólnej cyfrowej tablicy multimedialnej.

Nie uważam, że wiem i rozumiem już wszystko. Stale poszerzam i uzupełniam wiadomości o matematyce i sposobach mówienia o niej, głównie dzięki Wam, studentom, którzy stawiacie przede mną wciąż nowe wyzwania. Uczę się też od Was samych nierutynowego podejścia do matematyki.

Na życzenie wystawiam rachunki, faktury.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnych działań.

Certyfikaty:
Doktorat w dziedzinie nauk matematycznych na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie:
Kilkanaście lat pracy w charakterze nauczyciela akademickiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.