Marta Budzyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 100 / 30 min

Marta Budzyńska

Opis ogłoszenia

Zajęcia skierowane są zarówno dla wokalistów, aktorów, osób pracujących zawodowo głosem mówionym, chórzystów, osób po przebytych chorobach takich jak niedomykalność, przeziebienie czy guzki. Ćwiczenia dobrane na lekcji poszerzają skalę, eliminują zbędne napięcia i powietrze a także pomagają wzmocnić głos i poprawić jego kondycję.

Jestem certyfikowanym nauczycielem NVP i jednocześnie członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection gdzie stale doskonale swoje umiejętności i współpracuję z najlepszymi nauczycielami śpiewu w Polsce. Oferuję też stały dostęp do warsztatów i szkoleń z cenionymi nauczycielami śpiewu z USA czy Wielkiej Brytanii.

Serdecznie zapraszam!!! - Marta

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Marta Budzyńska

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.