Artur Bartczak Bartczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje języka rosyjskiego na wszystkich poziomach, zarówno efektywne lekcje dla początkujących jak i fascynujące zajęcia dla osób na średnim i wysokim stopniu zaawansowania. Oferuję ciekawe materiały oraz indywidualne podejście. Naukę poprzedzam dokładnym wywiadem dotyczącym oczekiwań ucznia i pod ich kątem dobieram tematy, materiały oraz sposób przeprowadzania lekcji. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Artur Bartczak Bartczak
Parkowa, 27
63-300 Lenartowice
NIP: 6080028758

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2014
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia angielsko-rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Szkoła języków obcych Jota
09.2017 - aktualnie
Szkoła Języków obcych Easy Polish

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karina B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Razem z córką mamy zajęcia z Arturem od ponad dwóch lat. Obie jesteśmy zadowolone. Dzięki niemu córka bardzo dobrze zdała egzamin gimnazjalny, a ja szlifuję angielski i "nie migam się" od zajęć, jak to wcześniej bywało ;) Zajęcia są ciekawie prowadzone, a nauczyciel przygotowany. Artur ma ciekawe pomysły na lekcje, dzięki czemu nie ma nudy. Jest też cierpliwy, życzliwy, oraz otwarty. Polecam z czystym sumieniem:)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Bardzo dobry nauczyciel. Zajęcia z panem Arturem są ciekawe i nie wieją nudą. Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia. Potrafi zmotywować do pracy. Bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki zajęciom angielskiego z Panem Arturem bez problemu zdałem egzamin ósmoklasisty na ponad 90%. Elastyczne godziny zajęć, gdy wypadnie jakaś lekcja, żeby nie tracić materiału, stara się znaleźć inny termin.
Z czystym sumieniem polecam lekcje z Panem Arturem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Zajęcia z Arturem są ciekawe i upływają w miłej atmosferze. Znajduje on interesujące i inspirujące tematy do konwersacji, przy czym nie trzyma się kurczowo tematu zajęć i potrafi rozmawiać o innych rzeczach w zależności od nastroju ucznia.
Jest sumienny i słowny, lekcje odbywają się regularnie, a jednocześnie jest też elastyczny godzinowo, gdy coś komuś wypadnie.
Jest nauczycielem cierpliwym i merytorycznym. Szybko wyłapuje błędy językowe, ale też podaje dużo synonimów, co bardzo rozszerza słownictwo.
Bardzo serdecznie polecam Artura :-).

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Doskonały nauczyciel. Artur dba o to, żeby na lekcjach nie wiało nudą, co dla mnie jest to bardzo ważne. Kiedy chcę przerobić dany materiał jeszcze raz bądź chcę zmienić ćwiczenia, Artur dostosowuje się do moich życzeń. Taki nauczyciel to skarb. :)

Z poziomu A2/B1 przeskoczyłam na B2. Strach przed rozmową po angielsku minął i bez problemu czytam zagraniczne blogi i artykuły.

Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.