Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Bytom
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Nowy Targ
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia45 / 60 min

Aneta

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem Aneta i studiuję na 5 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Z biologii uzyskałam 88%, pisałam maturę w 2018 roku (nowa matura).

Udzielam korepetycji od trzech lat, moi uczniowie osiągali sukcesy na sprawdzianach, maturach próbnych i maturze 2021 (wynik 86%) oraz 2022 (najwyższy wynik 82%)

Na zajęciach udostępniam własne notatki, które zawierają wiele schematów i omówionych zadań. A w ramach utrwalenia rozwiązujemy wspólnie zadania z danych tematów. 
Dodatkowo zadaję pracę domową, którą później razem omówimy. W razie pytań odnośnie zadań jestem dostępna w każdym momencie - możesz śmiało pisać. 

Przygotuje Cię do kartkówki, sprawdzianu i matury. Wszystko w miłej i bezstresowej atmosferze!

Dla każdego ucznia opracowuję indywidualny plan nauki w zależności od jego potrzeb (nauka na bieżąco, nadrabianie zaległości, nauka do matury). 

Zapraszam do kontaktu.
Gdybym akurat nie odbierała - zostaw sms. Oddzwonię/odpiszę ;)

OBECNIE 1 WOLNE MIEJSCE.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.