Ostatnia aktywność:
21 dni temu
Online
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Zarządzanie40 / 60 min

Przemek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Opis ogłoszenia

Nazywam się Przemek i jestem magistrem z dziedziny finansów i rachunkowości :) Licencjat obroniłem na Akademii Leona Koźmińskiego (ocena 5), a magisterkę na SGH (ocena 4,5).Obecnie doktoryzuję się w Anglii i pracuję tam w jednej z firm Wielkiej Czwórkę. Udzielam także zajęć w języku angielskim.

Udzielam korepetycji z większości przedmiotów powiązanych z finansami, rachunkowością, ekonomią, zarządzaniem. Oferuję wam nie tylko wsparcie teoretyczne, ale także praktyczne, które wyniosłem z mojej 5-letniej kariery w jednej z czołowych korporacji.

Mogę Ci także pomóc z pracami zaliczeniowymi.Piszę także przykładowe prace dyplomowe i pomagam przygotować się przed (i nie tylko) egzaminami.Korepetycji udzielam zarówno stacjonarnie (na co dzień mieszkam w Polsce), jak i on-line.Zajmuję się tym już ponad 10 lat i wszyscy moi klienci są zadowoleni i chętnie wracają do moich usług.  Szybko odpowiadam na kontakt telefoniczny (najlepiej SMSy), oraz kilka razy dziennie na kontakt mailowy. 

Mam nadzieję, że spotkamy się na zajęciach! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 05.2014
Szkoła Główna Handlowa
Licencjat
Finanse i rachunkowość
10.2014 - 05.2016
Akademia Leona Koźmińskiego
Magister
Zarządzanie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Pan Przemek udzielił mi profesjonalnej pomocy w dokończeniu pracy licencjackiej z zakresu marketingu. Pomoc miała miejsce od początku do końca pisania pracy licencjackiej - tzn. od doboru literatury, poprzez poprawę stylistyki i merytoryki, aż po ostateczne poprawki estetyczne. Pan Przemek jest ciepłą osobą, podchodzącą indywidualnie do studenta. Jest to mój pierwszy wybór w przypadku kłopotów z pisaniem pracy magisterskiej.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Przemek pomagał mi w przygotowaniach do licznych egzaminów na SGH, m. in. do rachunkowości finansowej i ekonomii. Bardzo polecam tego korepetytora.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Pomógł w przedmiotach związanych z zarządzaniem strategicznym. Dzięki konsultacjom udało mi się zaliczyć przedmiot na 5. Polecam go też w kwestii rachunkowości zarządczej. Gdybyście mieli problemy z pisaniem pracy dyplomowej to możecie zwrócić się do niego z prośbą o radę - bardzo pomógł mi w przygotowaniu konspektu oraz polecił kilka dobrych książek do pisania pracy po angielsku. Polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

pełna perfekcja. wszystko ok. polecam gorąco

avatar
OLGA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Świetny korepetytor. Dzięki niemu zdałam makroekonomie na 4. Polecam!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Przemek pomógł mi w egzaminie z analizy finansowej oraz udzielił wskazówek przy pisaniu pracy licencjackiej. Dzięki niemu poradziłam sobie zarówno z trudnym egzaminem, jak i oddałam pracę. Jestem bardzo wdzięczna za wskazówki związane z rozdziałem praktycznym mojej pracy licencjackiej, ponieważ nie miałam pojęcia jak się za niego zabrać. Polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Rzetelny korepetytor.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 lutego 2019

Zupełny brak profesjonalizmu oraz niesłowność. Przemek dwukrotnie nie był przygotowany do zajęć - nie przerobił wysłanych wcześniej zadań o które sam prosił i czekałam aż w trakcie zajęć dojdzie do tego jak coś rozwiązać. Nie ukrywałam, że mam mało czasu do egzaminu, więc podczas pierwszych zajęć rozplanowaliśmy kiedy odbędą się zajęcia. Umówiliśmy kolejne na "koło 10 rano" następnego dnia, z Przemkiem 0 kontaktu do godziny 12, kiedy to oddzwonił i powiedział, że był na imprezie i dopiero wstał i zadzwoni jak 'się ogarnie'. W końcu zajęcia się odbyły i przerwaliśmy je po pewnym czasie, ponieważ Przemek stwierdził, że nie umie jednak rozwiązać tego zadania i W KOŃCU "rzeczywiście przerobię te zadania od A do Z, kiedy masz czas?". Miałam z jasnych powodów czasu coraz mniej. Więc gdy podjęłam decyzję, że nie jestem w stanie już podejść do egzaminu, ponieważ przez jego brak profesjonalizmu wszystko obsunęło się o dwa dni i zmarnowałam mnóstwo czasu oraz było za późno na szukanie innego korepetytora, zobowiązał się do oddania zapłaconych mu pieniędzy, w całości. Oddał mniej niż połowę kwoty. Niesłowność, brak profesjonalizmu, szkoda nerwów.

Przemek

1) Po pierwszych zajęciach Pani Aleksandra stwierdziła, że wszystko rozumie. Wspomniałem, że nie wiem jak rozwiązać jedno zadanie i spróbuję znaleźć informacje na ten temat. Pani Aleksandra miała odezwać się o godzinie 20 w sprawie umówienia zajęć na kolejny dzień (mimo tego, że proponowałem, aby zrobić to od razu). Poinformowałem, że o godzinie 20:30 wychodzę. Pani Aleksandra jednostronnie umówiła się ze mną (wysyłając SMS na wyłączony telefon służbowy) na godzinę 10 następnego dnia.
2) Około godziny 11 poinformowałem Panią Aleksandrę, że nie potwierdziłem jej godziny zajęć, ale mogę przygotować się trochę przed godziną 12. Pani Aleksandra powiedziała, że nie ma problemu, bo ma czas do godziny 15. Na początku zajęć poinformowałem Panią Aleksandrę, że nie będę w stanie pomóc jej ze wspomnianym zadaniem. Na zajęciach tłumaczyłem Pani Aleksandrze przekształcanie wzorów, którego nie rozumiała. Przerwała więc zajęcia, pomimo że mogliśmy przejść do kolejnych zagadnień (tutaj wraca wspomniana presja czasu). Za zajęcia Pani Aleksandra nie zapłaciła. Zostałem poproszony o rozwiązanie wszystkich pozostałych zadań, żeby Pani Aleksandra mogła je przejrzeć przed kolejnymi zajęciami.
3) Pani Aleksandra zdecydowała się zrezygnować z kolejnych zajęć, jednocześnie żądając zwrotu pieniędzy (mając zobowiązanie w stosunku do mnie za rozwiązane zadania oraz zajęcia z dnia poprzedniego). Podsumowując, za 4 godziny mojej pracy (pomijając nawet zarezerwowane godziny, gdy Pani Aleksandra odwołała zajęcia) Pani Aleksandra zapłaciła mi 90 zł i zażądała zwrotu pieniędzy. Zgodnie z ideą "klient ma zawsze rację" zwróciłem Pani Aleksandrze 40 zł, argumentując to tym, że na pierwszych zajęciach nauczyła się wszystkich poruszonych zagadnień, a dodatkowo chciała ode mnie rozwiązania zadań. Teraz widzę, że popełniłem błąd, bo Pani Aleksandra najwyraźniej chciała jedynie wyłudzić jak najwięcej zajęć.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Jestem juz po kilku lekcjach z Przemkiem, naprawde polecam go jako korepetytora. Tlumaczy w fajny, przejrzysty i latwo dostepny sposob. Do zajec podchodzilem praktycznie bez wiedzy z danego przedmiotu, mimo to, wszystko jasno wytlumaczyl, a ja zdaje kolejne egzaminy.
Goraco polecam !

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Łatwy kontakt i szybka pomoc. Jak najbardziej polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Polecam

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Polecam z uwagi na profesjonalizm , pomoc w zakresie ekonomi , marketingu oraz zarządzania. Bardzo przyjemny kontakt , szybkie reakcje na maile.
Uzyskałam wsparcie w przygotowywaniu prac zaliczeniowych na kurs o tematyce digital marketing & business w Irlandi. Jestem pewna , że nikt nie będzie załować powierzenie zadania temu korepetytorowi.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Swietny kontakt, super pomoc z wieloma zadaniami na Koźminie. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

W zaledwie kilka spotkań udało mi się wreszcie pojąć rozwiązywanie zadań niż podczas całego semestru zajęć na polibudzie :) Przemek potrafi wytłumaczyć wszelkie zawiłości związane z finansami, a także zaproponuje wzory, które przyspieszą nasze obliczenia (bardzo przydatne na egzaminie!). Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam w 100%, rzetelny, za każdym razem dotrzymuje terminów poza tym niezwykle kompetentny. Podejście do powierzonych zadań na najwyższym poziomie!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Serdecznie polecam Pana Przemka, bardzo sumienny i odpowiedzialny, a zarazem słowny i uczciwy(co się w internecie rzadko zdarza). Bardzo szybko odpowiada na wiadomości, co jest dodatkowym plusem przy kontaktach. Ze 100% gwarancją polecam. Miałam problem z zadaniami z makroekonomii, w bardzo krótkim czasie pomógł mi , zrobił zadania.
Zadania zrobione na ocenę bardzo dobry.
Pozdrawiam
Magda

avatar
Greg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Polecam!
Wszystko było w terminie, bardzo szybko odpisywał na wiadomości

avatar
Leila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Serdecznie polecam!
Pan Przemek pomógł mi rozwiązać zadania o różnym stopniu trudności oraz przygotować się do egzaminu z rachunkowości finansowej. Egzamin zdałam w pełni przygotowana i bez stresu. Na pewno będę wracać i korzystać z pomocy w zakresie finansów i rachunkowości!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Serdecznie polecam!!!
Miałam do rozwiązania zadania z rachunkowości zarządczej Pan Przemek w ekspresowym tempie rozwiązał moje zadania wraz z dokładnymi objaśnieniami dzieki ktorym mogłam się przygotować do zaliczenia przedmiotu :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Super poprowadzona lekcja, Przemek pomógł mi z rachunkiem kosztów. Serdecznie polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Miałam problem z analizą finansową - ale Pan Przemek ten problem szybko i skutecznie rozwiązał. Jeżeli będzie taka potrzeba w przyszłości z pewnością zwrócę się o pomoc ponownie.
Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Miałam problem z zadaniami na rachunkowość Pan Przemek w miły i prosty sposób wyjaśnił mi co i jak się robi. Dzięki czemu bez stresu pójdę dobrze przygotowana na następne zajęcia :) Myślę że jeszcze nie raz poproszę o pomoc z trudniejszymi zadaniami.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Na zajęcia musiałam przygotować się z zadań z makroekonomii, dostałam zadania, które były dla mnie nie do rozwiązania, Pan Przemek rozwiązał je nie tylko ekspresowo, ale i bezbłędnie. Dzięki pomocy poszłam na zajęcia przygotowana i nie było problemu z zaliczeniem makro na mgr. Następnym razem jak będę miała jakiś problem odrazu sięgnę pomocy u Pana Przemka, zdecydowanie polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.