Artemy Pérez Díaz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

PIERWSZA LEKCJA GRATIS! - ¡LA PRIMERA CLASE ES GRATIS! - FIRST LESSON IS FOR FREE!
NATIVE SPEAKER z doświadczeniem.
Lekcje prowadzone w języku angielskim/hiszpańskim. OBECNIE TYLKO ZA POMOCĄ SKYPE.
język hiszpański Zapraszam
Individual Spanish grammar lessons with native Spanish teacher.
I have been more than 3 years as a spanish language online teacher.
I prepare materials for classes by myself, grammar, vocabulary, conversations and homeworks.
Lessons for begginers and advanced students.

Lekcje przez Skype
*60 min - 55zł
*90min - 80zł
Konwersacje
*90min - 80zł

Lekcje prowadzone za pomocą Skype!
Tengo amplia experiencia como profesor de español. Más de 3 años dando clases de español online con muy buenos resultados.
Yo mismo preparo materiales personalizados (adaptados al estudiante) para mis clases: gramática, vocabulario, conversaciones y tarea adaptada a lo visto en clase.
Clases para principiantes y para estudiantes avanzados.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 09.2010
Universidad de Salamanca / Universidad de La Laguna
Magister
09.2011 - 09.2015
Universidad de La Laguna
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Spanish teacher

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Ocena: 5/5
Bardzo dobry nauczyciel języka hiszpańskiego! Polecam lekcje z Artemy każdemu nez względu na poziom znajomości tego języka, od osoby, która zawsze marzyła by mówić, ale zna tylko podstawowe zwroty, lub nie umie ani słowa, aż do osoby, która potrafi porozumiewać się po hiszpańsku a chce kształtować i doskonalić swoje umiejętności. Artemy jest zawsze przygotowany do zajęć, proponuje ćwiczenia i zadania, dostosowując je nie tylko do poziomu ucznia ale także jego zainteresowań i potrzeb. Jest profesjonalny, wymagający, przy tym zapewniając komfortową atmosferę pracy. Wspiera i motywuje. Podaje wiele pomocnych przykładów, skutecznie tłumaczy zasady, logicznie, samodzielnie konstruuje lekcje, tworzy własne materiały, wykorzystuje materiał z poprzednich lekcji podczas kolejnych zajęć. Prezentuje przy tym wysoką kulturę osobistą i wysokie kompetencje językowe. Lekcje są interesujące i przynoszą widoczne efekty.
Polecam w 150%.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

Polecam naukę języka hiszpańskiego z Artemim. Ma profesjonalne podejście, jest solidny i zawsze przygotowany. Lekcje składają się z ciekawych konwersacji, gramatyki, są zróżnicowane i ciekawe. Artemy posiada ogromną wiedzę o swoim kraju i potrafi nią oczarować. Uczę się z Artemy od 10 miesięcy i w tym właśnie czasie zrobiłam największy postęp. Bardzo polecam!

Artemy Pérez Díaz

Muchas gracias Monika :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Bardzo dobry i solidny nauczyciel. Zawsze dobrze przygotowany do lekcji, lekcje prowadzi ciekawie i motywująco. Polecam!

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Hiszpańskiego zawsze chciałam się uczyć a ponieważ znam już jeden z języków romańskich, to wiedziałam, że native będzie dla mnie najlepszą opcją. Poznałam Artemiego i postanowiłam spróbować. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejsciem Artemiego do zajęć. Zawsze przygotowany, materiały odpowiednio dobrane i do metodyki też nie mogę się przyczepić. Żeby być bardziej wiarygodną dodam, że sama jedtem nauczycielem jezyka obcego. Zdecydowanie POLECAM, a jeżeli zna się dodatkowo jakikolwiek inny język z grupy romańskiej, to lepiej trafić nie można.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Nauczyciel godny polecenia! Pełen profesjonalizm i fajna, motywująca do nauki atmosfera. Dużo ćwiczeń i materiałów. Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Uczę się hiszpańskiego z Artemim od około 1,5 roku. Rewelacyjne, profesjonalne podejście, dużo materiałów i konwersacji. Lekcje zawsze odbywają się punktualnie i kończą nie tylko na szerzeniu wiedzy z zakresu gramatyki ale także kultury i hiszpańskich zw poszerzaniu wieyczaj

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.