Anna NauczycielkaLO

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Częstochowa
Sosnowiec
Katowice
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Dąbrowa Górnicza
Kraków
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA ONLINE LUB STACJONARNIE - CZĘSTOCHOWA.

Witam wszystkich Uczniów oraz Rodziców!

Na imię mam Anna, jestem NAUCZYCIELKĄ LICEUM z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz przygotowaniu do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim.

Zapraszam na korepetycje, lekcje indywidualne, gdzie program nauki jest dostosowany do predyspozycji, doświadczenia i potrzeb językowych każdego z Was. Zakres materiału, testy i arkusze zgodne z podstawą programową MEN i standardami CKE.

DO KAŻDEJ LEKCJI KAŻDY Z WAS ZAWSZE DOSTAJE SZEROKI ZAKRES MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH – TEORIA GRAMATYKI (materiały autorskie), KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI GRAMATYCZNYMI ORAZ ARKUSZ MATURALNY, WRAZ Z NAGRANIAMI SŁUCHANIA ZE ZROZUMIENIEM, CO ZAGWARANTUJE SOLIDNĄ NAUKĘ  DOBRY WYNIK NA EGZAMINIE MATURALNYM.

Przyjazna atmosfera ukierunkowana na dobre samopoczucie ucznia podczas zajęć oraz dogodna lokalizacja w centrum Częstochowy , to dodatkowe atuty. Jest również możliwość spotkań przed lub po lekcjach w szkole , zależnie od preferencji i planu każdego z Was. Na zajęcia możemy się umawiać stacjonarnie (u mnie w domu), online lub hybrydowo, istnieje również opcja nauki w wakacje

W RAMACH ZAJĘĆ OFERUJĘ:
-  Profesjonalne przygotowanie do matury pisemnej i ustnej na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

-  Kompleksowe przygotowanie gramatyczne - dokładnie powtórzymy cały zakres materiału z gramatyki, w zależności od wymagań matury podstawowej czy rozszerzonej. Do każdej lekcji dostaniesz ode mnie materiały z opracowaną teorią gramatyki oraz karty ćwiczeń, co pozwoli Ci sprawnie usystematyzować Twoją wiedzę z tej dziedziny.

- Ćwiczenia z zakresu egzaminacyjnych form pisemnych -  (matura podstawowa: blog, wpis na forum, e-mail, list prywatny / matura rozszerzona: rozprawka, list formalny, artykuł) - najpierw zapoznam Cię ze schematem każdej z form (dostaniesz materiały z dokładnymi opisami i schematami i przykładami), a następnie każdą napisaną przez Ciebie pracę będziemy wspólnie omawiać i weryfikować, co pozwoli Ci szybko i skutecznie opanować poprawną technikę wypowiedzi pisemnych, tak aby Twoja praca wybijała się ponad przeciętną pod względem stylistycznym i merytorycznym.

- Doskonalenie umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem - wyjaśnię Ci w jaki sposób najbardziej efektywnie możesz rozwiązać tego rodzaju zadanie na egzaminie, w jakiej kolejności należy robić poszczególne zadania, i na co zwrócić szczególną uwagę podczas ich wykonywania. Jeżeli chodzi o słuchanie ze zrozumieniem, będziesz dostawać ode mnie nagrania do dodatkowego odsłuchania w domu, co pozwoli Ci bezstresowo udoskonalić swoje umiejętności.

- Analiza arkuszy egzaminacyjnych - pozwoli Ci lepiej poradzić sobie ze stresującą sytuacją egzaminacyjną, na każdej lekcji dostaniesz ode mnie jeden arkusz maturalny do samodzielnego zrobienia w domu. Oczywiście sprawdzimy go na kolejnej lekcji.

- Konwersacje tematyczne wchodzące w zakres egzaminu maturalnego ustnego - będziemy pracować z arkuszami o schemacie identycznym jak na maturze ustnej - duży nacisk na komunikację werbalną sprawi, że naprawdę nauczysz się płynnie rozmawiać w języku angielskim.

- Bieżąca pomoc w lekcjach  w zakresie materiału szkoły średniej - razem nadrobimy Twoje zaległości, wytłumaczę Ci bieżący materiał.

- Poprawa matury -  jeżeli nie udało Ci się zdać w poprzednich latach, zapewniam Cię, że moja wiedza i doświadczenie w nauczaniu sprawią, że ze mną zdasz maturę z angielskiego. 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu :)

 

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2002
C2 Proficiency / Cambridge English: Proficiency (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 160
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobra korepetytorka. Zawsze świetnie przygotowana. Zadania domowe składają się z odsłuchu, gramatyki i słownictwa, które są sprawdzane na początku zajęć i tłumaczone, jeżeli coś jest nie rozumiane. Zero monotonii. Dużo pozytywnej energii.
Korepetycje u Pani Ani to najlepszy wybór.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2024

Na korepetycje u Pani Ani zaczęłam uczęszczać w klasie maturalnej i czuję, że to najlepsza decyzja, którą mogłam podjąć. Co lekcję dostaję gotowe notatki oraz wiele materiałów pomagających dokładnie przećwiczyć poznane zagadnienia gramatyczne. Dla mnie od samego początku bardzo ważna była nauka pisania rozprawek i nie zawiodłam się- Pani Ania bardzo dba o wysoki poziom prac pisemnych. Na każdą lekcję przygotowuję kolejne rozprawki, dzięki czemu nie stanowi to już dla mnie żadnego problemu. Naprawdę serdecznie polecam korepetycje z Panią Anią.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2024

Na zajęcia do Pani Anii uczęszczam od 3 klasy liceum. Jednak dopiero w ostatniej, klasie maturalnej, zdecydowałam się na zdawanie matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Uważam, ze zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie, mimo że miałam licznych korepetytorów już od czesnych klas szkoły podstawowej, nikt mi tak nie pomógł jak Pani Ania. Na zajęciach zawsze panuje miła i bezstresowa atmosfera. Widać, że Pani Ania wie co jest najważniejsze i na co trzeba poświęcić szczególną uwagę, podczas nauki. Z całego serca polecam !!!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2024

Na korepetycje do Pani Ani uczęszczam od 1 klasy technikum. Za chwilę mam maturę i czuję się bardzo dobrze przygotowana. Mój poziom z angielskiego bardzo się podniósł. Zajęcia zawsze są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, gdy coś jest niejasne jest tłumaczone jeszcze raz tak aby uczeń zrozumiał. Ćwiczenia są bardzo zróżnicowane, są zadawane prace domowe i na następnej lekcji sprawdzane i omawiane. Wraz z Panią Anią zrobiłyśmy tematy niezbędne do matury, takie jak gramatyka, pisanie, arkusze maturalne, wypowiedzi ustne oraz wiele innych zadań. Bardzo stresowałam się wypowiedziami ustnymi ale dzięki swobodnej atmosferze mój lęk minął. Z całego serca mogę polecić korepetycje u pani Ani

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2024

Korepetycje z panią Anią to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w klasie maturalnej. Korzystałam z opcji spotkań online przez rok i przebiegały one bez zarzutu. Szukając odpowiedniego korepetytora wiedziałam, że zależy mi na dobrym przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym i wytłumaczeniu zagadnień gramatycznych, z którymi miałam od zawsze problem. W tym momencie jestem pewna, że wybrałam bardzo dobrze. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera i w ogóle się podczas nich nie stresuję. Bardzo podoba mi się to, że wszystkie zagadnienia są uporządkowane, notatki szczegółowe i idealnie dopasowane do zadań, które wykonujemy na zajęciach. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to ilość materiałów, jakie pani zapewnia - zadania ze słowotwórstwa, gramatyki, ćwiczenia stricte maturalne i ze słownictwa. - Nie ma czasu na nudę między każdym kolejnym spotkaniem :) Podoba mi się także to, że podczas ćwiczenia mówienia czuję się swobodnie i nie mam problemu z barierą językową. Co więcej, na zajęciach pani świetnie wytłumaczyła mi schemat pisania wypowiedzi argumentacyjnej i mimo, że wcześniej nie miałam z nią styczności teraz jestem w stanie napisać ją na wysokim poziomie. Na tym etapie jestem przekonana, że dzięki tak dobremu przygotowaniu zrobiłam bardzo duży postęp i nie mam się czego obawiać w maju. Z całego serca polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2024

Na zajęcia u Pani Ani uczęszczam już od kilku lat. Aktualnie, będąc w klasie maturalnej, jestem szczerze zadowolona ze współpracy. Pani Ania zapewnia doskonałe przygotowanie do matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, czego potwierdzeniem jest zróżnicowana ilość ćwiczeń wykonywanych podczas lekcji. Na lekcje uczęszczam stacjonarnie, jednak w razie potrzeby zawsze istniała możliwość lekcji online. Zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze, a każde nowe zagadnienie czy niejasność jest tłumaczona od podstaw. Wraz z Panią Anią wykonywałyśmy zadania z zakresu gramatyki, słowotwórstwa, środków językowych, pisania, a także typowych arkuszy maturalnych. W czasie zajęć cwiczyłyśmy również materiał do matury ustnej. Dzięki wymienionym aktywnościom, mój poziom angielskiego definitywnie się podniósł oraz czuję się doskonale przygotowana do tegorocznej matury.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

Pani Ania jest niezwykle skuteczną nauczycielką, która doskonale przygotowała mnie do matury na poziomie rozszerzonym. Lekcje prowadzone online w przyjaznej atmosferze sprawiły, że uczyłam się z przyjemnością i chętnie angażowałam się w zajęcia. Pani Ania zadawała dużo pracy domowej, co pozwalało mi utrwalać i pogłębiać wiedzę, a dodatkowe materiały, wysyłane po każdej lekcji, były bardzo pomocne. Cierpliwość, wymagające podejście oraz umiejętność tłumaczenia sprawiły, że bardzo szybko zauważyłam postępy w nauce. Gorąco polecam Panią Anię każdemu, kto szuka profesjonalnego przygotowania do matury z języka angielskiego.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2024

Na korepetycje do pani Ani zapisałam się w tym roku w celu przygotowania do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym. W swojej karierze szkolnej miałam zajęcia z bardzo dużą ilością osób, ale nikt podniósł mojego poziomu tak jak zrobiła to pani Ania. Lekcje przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze i na kamerkach co według mnie bardzo ułatwia skupienie i kontakt z korepetytorem. Z każdej lekcji jest praca domowa, która na następnej lekcji sprawdzamy i omawiamy (dzięki czemu jest większa motywacja żeby ją odrobić i się nauczyć;))). Pani Ania wysyła materiały do gramatyki, zadania, testy i teorie więc wszystko mamy w formie fizycznej, a nie tylko to co zapamiętamy z lekcji. Dodatkowo pani ma tak wysoki poziom języka angielskiego, że jeszcze nie było sytuacji, w której zapytałam o przetłumaczenie i nie dostałam odpowiedzi po upływie jednej sekundy. Naprawdę jeśli ktoś szuka korepetytora, który dobrze i konsekwentnie przygotuje do matury, lub po prostu pomoże podszlifować angielski to polecam z całego serca.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2024

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Ani.
Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Z lekcji na lekcje widziałem ja mój angielski się poprawia. Przełamałem barierę językowa poprzez rozmowy przeprowadzane na zajęciach. Przygotowanie do matury przebiegało na najwyższym poziomie nauczyłem się perfekcyjnie całej gramatyki, dokładnie powtarzając wszystkie czasy. Liczne zadania z czytania, pisania oraz słuchania poskutkowały świetnymi wynikami na egzaminie.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Syn zdał egzamin maturalny na poziomie 97% ustny i podstawy, a rozszerzenie na poziomie 92%, to super wyniki, za co bardzo dziękujemy Pani Ani. Pani Ania profesjonalnie podchodzi do lekcji, dużo zadaje i egzekwuje prace domowe, co powoduje, że uczeń angażuje się w naukę. Pani Ania ma wile przydatnych sugestii co do egzaminów, aby zdać je z jak najlepszym wynikiem, co jest poparte jej wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do matur rozszerzonych z j. angirlskiego. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie w przygotowaniu syna do matur i polecamy lekcje z Panią Anią. Lekcje odbywały się online.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pani Anny. Jest to kompetentna osoba, która oprócz wiedzy, posiada umiejetność jej przekazywania. Na korepetycje chodziłam ponad 4 lata i po takim czasie mogę śmiało stwierdzić, ze zrobilam duży progres. Zakończyłam współpracę z Pani Anna w tym roku, po napisaniu matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej. Jeśli komuś zależy na poprawieniu, a nawet nauce języka angielskiego od podstaw mogę szczerze polecić.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Na korepetycje do Pani Ani zaczęłam uczęszczać od listopada w celu przygotowania się do matury rozszerzonej z języka angielskiego.

Pani Ania przeprowadziła mnie przez gramatykę, słowotwórstwo oraz przedstawiła przykładowe arkusze, które pomogły mi zapoznać się i oswoić ze schematami zadań, jakie pojawiły się na tegorocznej maturze, zarówno z czytania, pisania, jak i ze słuchania. Co więcej, Pani Ania nauczyła mnie pisania wypracowań i przedstawiła mi strukturę egzaminu ustnego oraz omówiła niezbędne zagadnienia.

Profesjonalizm, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz skuteczność w nauczaniu. Pani Ania ma szeroką wiedzę i biegłość w języku angielskim, a dzięki swojemu doświadczeniu umie precyzyjnie wyjaśniać gramatyczne i językowe zasady w sposób klarowny i zrozumiały, co było niezwykle pomocne.

Moje doświadczenie z Panią Anią jest bardzo pozytywne. Jestem niezmiernie wdzięczna za profesjonalizm, zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność skutecznego nauczania, co znacznie przyczyniło się do mojego sukcesu na egzaminie maturalnym.

Mimo zaledwie 6-7 miesięcy współpracy, uzyskałam wynik 97% na egzaminie ustnym, a także liczę na wysoki wynik na egzaminie pisemnym.

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Ani.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Na korepetycje do Pani Ani zapisałem się rok przed maturą, był to bardzo krótki czas aby przygotować się do matury, jednak z pomocą Pani Ani było to o wiele łatwiejsze. Wytłumaczyła mi bardzo dokładnie gramatykę, przećwiczyła ze mną wszelkie zadania maturalne, idąc przez listening, reading, use of English, wypowiedź pisemną oraz odpowiedź ustną. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości oraz pytania co do języka. Było to dla mnie bardzo pomocne i dzięki tym korepetycją znacznie podniosłem swój poziom języka. Matura dla mnie dzięki temu była o wiele łatwiejsza i nie musiałem się martwić o to czy zdam. Także bardzo polecam korepetycje u Pani Ani.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Na korepetycje do Pani Ani uczęszczam od 3 klasy liceum. Moim głównym celem było poprawienie umiejętności mówienia po angielsku. Pani Ania po każdym dziale z gramatyki, przeprowadzała ze mną przykładowy ustny egzamin maturalny. Będąc w trakcie matur, mogę powiedzieć, że egzamin z angielskiego jest dla mnie najmniejszym zmartwieniem. Poziom z jakim zaczynałam nie był wystarczający, jednak Pani Ania wiedziała dokładnie na czym się skupić. Pani Ania bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, jest idealnym nauczycielem – wymagająca i jednocześnie miła. Zadawanie dużej ilości prac domowych – czytanie, słuchanie, gramatyka i pisanie rozprawek- były potrzebne, aby jak najlepiej przygotować się do matury, w przypadku jakichkolwiek niepewności można było o wszystko spytać. Lekcje były prowadzone w miłej oraz bezstresowej atmosferze. Polecam Panią Anię z całego serca, jest to doskonała nauczycielka zarówno dla dopiero zaczynających uczniów, jak i dla tych zaawansowanych.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2023

Na lekcje do Pani Ani zapisałem się w klasie maturalnej, wiedziałem że jest już za późno by nadrobić wszystkie braki. Pani Ania na szczęście mi pomogła w nadrobieniu wiedzy. lekcje są dopasowane do mojego poziomu wiedzy dzięki czemu w łatwy sposób przysfajałem wiedzę. Poprzez dużą ilość pracy domowej zacząłem uczyć się systematycznie przez co jeszcze szybciej przysfajałem wiedzę. Lekcje są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Z wielką chcęcia chodzę na lekcje ponieważ wiem że u Pani Ani naprawdę się mogę nauczyć angielskiego. Polecam każdemu z całego serca kto się chce uczyć angielskiego Pania Anię.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Chciałbym polecić panią Anie jako nauczycielkę korepetytorkę z języka angielskiego. Miałem przyjemność uczyć się od niej przez kilka miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć w kwestii nauki języka angielskiego. Pani Ania to bardzo kompetentna i zaangażowana nauczycielka, która zawsze poświęcała dużo czasu i uwagi. Jej metody nauczania są bardzo skuteczne i dopasowane do potrzeb każdego ucznia, co pozwala na efektywną naukę języka angielskiego. Korepetycje z nią to świetna forma nauki, która pozwala na indywidualne podejście do ucznia, dostosowanie tempa nauki oraz rozwijanie umiejętności konwersacyjnych. Jedną z największych zalet Pani Ani jest jej podejście do uczniów. Zawsze była gotowa do odpowiedzi na pytania i wyjaśnienie wątpliwości, co jest bardzo ważne dla uczniów, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swój czas podczas nauki. Dzięki korepetycjom z panią Anią, udało mi się znacznie poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Wyniki z próbnych matur: podstawa: 94%, rozszerzenie: 80%. Indywidualne podejście i skuteczne metody nauczania pozwoliły mi na szybki postęp i zwiększenie poczucia pewności w mówieniu po angielsku. Gorąco polecam panią Anię jako nauczycielkę języka angielskiego każdemu, kto chce nauczyć się tego języka lub poprawić swoje umiejętności.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2023

Na lekcje do Pani Ani chodzę od 8 klasy szkoły podstawowej. Zawsze miałam problemy z nauką języków, dlatego zdecydowałam się na korepetycję. Dzięki pomocy Pani Ani udało mi się bardzo dobrze zdać egzamin ósmoklasisty, a od 1 klasy liceum jestem przygotowywana do matury rozszerzonej. Moje umiejętności w pisaniu, czytaniu, słuchaniu czy też mówieniu diametralnie się poprawiły. Było to możliwe z uwagi na dużą ilość zróżnicowanych ćwiczeń wykonywanych na lekcjach ale również w domu. Pomimo tego, że trzeba poświęcać sporo czasu na prace domowe i na początku były one dla mnie wyzwaniem, to sprawiły, że zrobiłam duże postępy, a moja wiedza stała się usystematyzowana. Pani Ania jest wymagającą nauczycielką, która jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do każdych zajęć, czego również oczekuje od swoich uczniów. Co najważniejsze Pani Ania jest ciepłą i miłą osobą, która bierze pod uwagą indywidualne potrzeby co sprawia, że lekcje to sama przyjemność. Dzięki jej staraniom pokonałam niechęć do nauki języka. Polecam z całego serca, ponieważ wiem, że nie mogłam trafić lepiej.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2023

Na korepetycje do Pani Ani uczęszczam już od 1 klasy technikum aby przygotować się do matury. Postępy w nauce są na prawdę super, ponieważ Pani Ania podchodzi bardzo poważnie do tematu i umie bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę. Prace domowe, które mi zadaje są zawsze dokładnie omawiane, a o wszystkie niejasności mogę dopytać i wytłumaczy kiedy czegoś nie zrozumiem. W ramach zadania domowego otrzymuję również zadania typu maturalnych i wypracowanie do napisania. W ten sposób dobrze przygotowuje się do matury. Również mogę wspomnieć, że kiedy zacząłem chodzić na korepetycje to już po 3-4 tygodniach były dobrze widoczne efekty naszej wspólnej pracy. Bardzo polecam i nie pożałujecie, kiedy pójdziecie na korepetycje do Pani Ani :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2023

Na korepetycje u Pani Ani zapisałam się w klasie maturalnej, wiedziałam ze to bardzo późno, ponieważ miałam bardzo duże braki. Jednak teraz po zaledwie kilku miesiącach mój angielski diametralnie się zmienił i to wszystko dzięki Pani Ani. Miałam paru w życiu korepetytorów, ale tylko Pani Ania tak solidnie umie wszystko wytłumaczyć, jest tez bardzo miłą i ciepłą osobą. Dla mnie na plus było to, ze Pani Ania zadaje dużo pracy domowej, dzięki temu cały czas systematycznie uczę się i powtarzam, a jest to bardzo ważne w prawdziwej nauce. Serdecznie polecam każdemu kto chce się naprawdę nauczyć języka angielskiego, ponieważ przy Pani Ani to przyjemność, a nie nauka.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Na zajęcia do Pani Ani zaczęłam chodzić od 3 klasy liceum. Teraz jestem w klasie maturalnej i widzę u siebie ogromny progres jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo i pisanie rozprawek. Z próbnej matury z podstawy miałam 96% a z rozszerzenia 75%. Jeśli ktoś chce zdać maturę na wysokim poziomie to Pani Ania jest najlepszym wyborem!!! Dodatkowo otrzymuje super materiały i arkusze , na których mogę się uczyć i sprawdzać swoją wiedzę.

avatar
Misia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Zaczęłam chodzić na korepetycje od września, jestem bardzo zadowolona. W grudniu zdałam maturę próbna na 100% z podstawy i 86% z rozszerzenia wiec w tak krótkim czasie wynik jest świetny. Pani Ania ma ogromna wiedzę i świetnie ją przekazuje. Na lekcjach robimy dużo ćwiczeń przez co materiał opanowałam bardzo szybko i skutecznie. Jeśli zależy wam na efektywnej nauce na długie lata polecam serdecznie !

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

W klasie maturalnej zdecydowałam się na lekcje z panią Anią i był to strzał w dziesiątkę. W porównaniu z innymi korepetytorami, pani Ania wie co robi i widać, że wie jak bardzo dobrze kogoś przygotować do matury. Każda lekcja jest starannie przygotowana i bogata w materiały specjalnie przez nią dobrane. Materiały pani Ani są bogate i świetnie wybrane pod kątem matury. Rzadko kiedy spotyka się z taką profesjonalnością. Każdemu przyszłemu maturzyście polecam panią Anię, myślę, że nie pożałujecie, a wyniki będą naprawdę wysokie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Na korepetycje do Pani Ani uczęszczam już od wakacji w celu przygotowania do matury rozszerzonej z angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Pani Ania posiada dużą ilość materiałów, które sukcesywnie wykonujemy na zajęciach (zarówno w celu przygotowań do matury pisemnej, jak i ustnej), jak i w ramach pracy domowej, której ilość jest dość obszerna, jednak widoczne są tego efekty - na próbnych maturach uzyskałam ponad 90% z podstawy oraz 82% z rozszerzenia. Jeżeli zależy Wam na wysokich wynikach to zdecydowanie korepetycje u Pani Ani umożliwią spełnienie tych celów. Serdecznie polecam!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zapisałam się na lekcje do Pani Ani na początku klasy maturalnej, aby porządnie przygotować się do tego egzaminu i nie żałuję. Pani Ania okazała się świetnym wyborem gdyż od samego początku wiedziała na czym skupić się powinnam a także pomoce naukowe jakie dostałam na lekcjach wpłynęły na rozwój i polepszenie mojego poziomu. Ilość prac domowych i materiału do przyswojenia była naprawdę duża lecz konieczna. Gramatyka, słownictwo, słuchanie ze zrozumieniem czy tez pisanie rozprawek, z czym większość uczniów ma problem, dla mnie z lekcji na lekcję stawały się coraz mniejszym problemem. Atmosfera panująca na zajęciach jest naprawdę super a Pani Ania jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która przykłada się do swojej pracy, co więcej, nawiązuje super kontakt ze swoimi uczniami.
Z całego serca polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Na korepetycje u Pani Ani zdecydowałem się w pierwszej klasie liceum. W gimnazjum miałem spore problemy z językiem angielskim, czego efektem były przeciętne wyniki egzaminu gimnazjalnego (50%). Po trzech latach poziom mojej wiedzy poprawił się diametralnie. Aktualnie przygotowuję się do matury rozszerzonej, z której na próbnym egzaminie uzyskałem 80%. Jeszcze kilka lat temu był to dla mnie wynik zupełnie nieosiągalny. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmie Pani Ani czuję się bardzo dobrze przygotowany do zbliżającej się matury. Zadawana jest faktycznie spora praca domowa z przeróżnych książek i zestawów maturalnych, których Pani Ania ma chyba nieskończone ilości. Odrobienie wszystkich zadań wymaga poświęcenia kilku godzin, jednak dzięki temu jesteśmy w stanie oswoić się z arkuszami i niejako się ich nauczyć. Dużym plusem jest fakt, że prace domowe są dokładnie omawiane, a o wszystkie niejasności możemy dopytać. Pani Ania udziela dodatkowo wielu wskazówek, o których nie mówi się w szkołach, np. odnośnie pułapek w zadaniach ze słuchu. Podobnie sprawa wygląda z listami lub rozprawkami, do których Pani Ania przygotowała listę przydatnych zwrotów, a także doradza, jakich sformułowań nie powinno się używać. Pani Ania jest bardzo wymagającą nauczycielką, ale zarazem niezwykle miłą i ciepłą osobą, z którą można normalnie porozmawiać na tematy niezwiązane z angielskim, dzięki czemu lekcje przebiegają w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, a na każde zajęcia przychodzi się z radością. Serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2022

Znakomicie prowadzone zajęcia !
Na lekcje do Pani Anny zapisałam się na rok przed maturą rozszerzoną z angielskiego. I śmiało mogę stwierdzić, że to były jedne z najlepszych korepetycji na jakie miałam okazję uczęszczać. Pani Anna jest cierpliwą, a zarazem stanowczą i wymagającą nauczycielką. W łatwy i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć prowadzony przez nią przedmiot. Przed każdą lekcją otrzymuję nototatki, które są szczegółowo omawiane przed przystąpieniem do jakichkolwiek ćwiczeń. Oprócz tego w ramach zadania domowego , otrzymuję arkusz typu maturalnego i wypracowanie do napisania.
W szybkim czasie widoczne były pierwsze efekty naszej wspólnej pracy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2022

W maturalnej klasie postanowiłam zapisać się na korepetycje z języka angielskiego ponieważ cały czas miałam z nim problem. Mam korepetycje z Panią Anią już bardzo długi czas i z czystem sumieniem polecam. Poprawiłam do perfekcji słówka, gramatyke, czasy, pisanie e-mailu. Pani wysyła dużo dodatkowych materiałów by cały czas ćwiczyć co jest bardzo dużym plusem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Nigdy wcześniej nie brałem korepetycji z żadnego przedmiotu, ale przed maturą zdecydowałem się na spróbowanie tego rodzaju inwestycji. Szukając korepetycji z angielskiego w klasie maturalnej, w celu jak najlepszego przygotowania się do egzaminu, oferta pani Anny najlepiej opisywała to czego potrzebuje. Mój poziom angielskiego już po kilku lekcjach znacząco się poprawił. Materiałów, pracy domowej i ćwiczeń nigdy mi nie brakowało przez cały tydzień - perfekcyjnie wypełniając kilka minut w ciągu dnia na angielski. Zdecydowanie polecam i matury się nie boje.

Jakub ;)

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2022

Na zajęcia do Pani Ani zapisałam się w klasie maturalnej, chcąc jak najlepiej przygotować się do rozszerzonej matury z języka angielskiego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze po tych kilku miesiącach mój poziom uległ ogromnemu progresowi zarówno jeśli chodzi o gramatykę jak i o wypowiedzi ustne. Pani Ania jest bardzo sympatyczną i miłą nauczycielką, ale także sumienną i stanowczą, czego rezultatem są świetne wyniki. Lekcje są przeprowadzane w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas zajęć dostaję wiele materiałów i ćwiczeń, które są dostosowane indywidualnie do programu nauczania. Prace domowe, które otrzymuję po każdych zajęciach są sprawdzane i analizowane, a wszelkie wątpliwości są tłumaczone. Z całego serca mogę polecić zajęcia z Panią Anią, ponieważ jak nikt inny potrafi zmotywować do nauki i przekazać swoją wiedzę w sposób prosty, ale rzeczowy. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do lekcji, a wręcz przeciwnie, dzięki nim jestem pewna, ze matura nie sprawi mi trudności.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Na korepetycje do Pani Ani trafiłam w 2 klasie liceum. Mój poziom angielskiego nie był wtedy najlepszy o czym wspominałam na początku zajęć. Jednak dzięki wspólnej pracy z Panią Anią mój angielski znacznie się poprawił, przede wszystkim opanowałam gramatykę której nikt wcześniej nie potrafił mi wytłumaczyć w przyjazny sposób. Pani Ania jest osoba wymagającą i stanowczą co w rezultacie daje doskonałe efekty, a zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Korepetycji podjąłem się podczas gap year'u w celu poprawy znajomości języka angielskiego. Po prawie rocznych korepetycjach z Panią Anna widze bardzo duży postęp zarówno w gramatyce jak i w pisaniu. Korepetycje miałem zarówno stacjonarnie jak i Online, gdzie większość razy odbywały się one właśnie przez internet. Zawsze odbywały się w dogodnym dla mnie terminie na umówiona godzinę. Pani jest bardzo wymagająca oraz zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły co przeniosło się na oczekiwane efekty.
Serdecznie polecam.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Na korepetycje do pani Ani zacząłem chodzić w pierwszej klasie liceum w celu przygotowania do matury rozszerzonej z angielskiego. Przez ostatnie 3 lata mój poziom tego języka w kwestii gramatyki oraz wypowiedzi pisemnych znacznie się poprawił, a zadania maturalne nie sprawiają mi w tym momencie problemów, w porównaniu do tego co było kiedyś. Lekcje są przeprowadzane w bardzo przyjemnej atmosferze, zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Pani Ania jest wymagająca, ale dzięki jej wielu zastawom zadań poszczególnych zagadnień byłem w stanie stale poprawiać mój poziom angielskiego. Mogę szczerze polecić zajęcia, ponieważ dzięki nim udało mi się znacznie poprawić mój poziom języka angielskiego oraz przygotować do matury rozszerzonej z tego języka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Do Pani Anny zaczęłam chodzić na początku pierwszej klasy liceum. Trzy lata temu mój poziom angielskiego był naprawdę słaby, miałam duże problemy z gramatyką, pisaniem dłuższych wypowiedzi oraz mówieniem w tym języku. Na początku zajęć wspólnie ustaliłyśmy program, który będziemy realizować. Lekcje zawsze były przeprowadzane bardzo profesjonalnie, wszystko było spokojnie i dokładnie tłumaczone. Do każdej lekcji Pani Ania dodawała bardzo przydatne notatki oraz mnóstwo zadań z gramatyki. Bardzo dużo dały mi ćwiczenia z mówienia, ponieważ pozwoliły mi przełamać barierę językową oraz poszerzyć mój zakres słownictwa. Na zakończenie każdej lekcji dostawałam materiały z pracą domową, w którą wchodziły słuchanki, czytanki, gramatyka oraz forma pisemna. Oczywiście, na kolejnej lekcja każda praca domowa była dokładnie sprawdzane oraz tłumaczone było wszelkie niejasności. Podczas pandemii lekcje prowadzone były przez Skype’a, gdzie również wszystko odbywało się punktualnie i w przyjemnej atmosferze. Myśle, że serdecznie mogę każdemu polecić zajęcia u Pani Ani, wyniki w szkole oraz egzaminów mówią same za siebie- mój poziom angielskiego diametralnie się poprawił. Czuję się o wiele pewniej w rozmowie oraz podczas robienia zadań z gramatyki. Pani Ania potrafi zmotywować do nauki języka angielskiego i przekazać wiedzę w rzetelny oraz sympatyczny sposób. Jeszcze raz polecam i gdybym miała wybrać jeszcze raz korepetytora- z pewnością byłaby to Pani Ania!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Na korepetycje do pani Ani zacząłem chodzić w pierwszej klasie liceum i progres jaki zrobiłem do momentu ukończenia szkoły średniej jest powalający. Angielski i zadania pod kątem maturalnym nie sprawiają mi w tym momencie problemów, jak miało to miejsce na początku. Lekcje są przeprowadzane w bardzo przyjemnej atmosferze i cały program nauczania został idealnie zaplanowany w moim przypadku, gdzie zaczynając od podstaw byłem w stanie przechodzić do coraz to trudniejszych zagadnień. Mogę szczerze polecić zajęcia, ponieważ dzięki nim opanowałem moim zdaniem angielski w bardzo zadowalającym stopniu, umożliwiającym mi komunikację w tym języku oraz zdanie matury na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Na zajęcia do Pani Ani zaczęłam uczęszczać od 2 klasy liceum. Najbardziej zależało mi na rzetelnym przygotowaniu do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Korepetycje poprawiły diametralnie poziom mojego angielskiego, a w szczególności znajomość zagadnień gramatycznych. Lekcje u Pani Ani są prowadzone w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze. Nie da się ukryć, że z lekcji na lekcji zadawana jest duża ilość materiału, jednakże gwarantuję, że wszelkie materiały (prace pisemne, ćwiczenia maturalne czy tzw. słuchanki) przekładają się na efektywność przyswajania wiedzy. Na tegorocznej maturze próbnej z poziomu podstawowego oraz rozszerzonego uzyskałam wysoki wynik, który zawdzięczam w głównej mierze systematycznej i rzetelnej pracy na zajęciach :) Z całego serca polecam korepetycje u Pani Ani i nie boję się stwierdzić, że są one jednymi z najlepszych na jakie do tej pory uczęszczałam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Na zajęcia do Pani Ani zaczęłam uczęszczać na początku drugiej klasy liceum, aby polepszyć swój angielski i przygotować się do matury rozszerzonej. Dzięki przerobieniu wszystkich czasów i gramatyki od początku moja wiedza stała się uporządkowana i na dużo wyższym poziomie. Z lekcji na lekcję zadawana jest duża ilość pracy domowej takich jak rozprawka, ćwiczenia gramatyczne oraz zestawy maturalne, które omawiane są na najbliższych zajęciach, co pozwala nam popracować nad popełnionymi błędami. Na lekcji panuje zawsze miła atmosfera, która sprzyja przyswajaniu wiedzy.
Serdecznie polecam korepetycje u Pani Ani !

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Panią Annę poleciła mi moja siostra, która już kilka lat temu przygotowywała się do matury rozszerzonej z angielskiego. Wyniki jej matur mówiły same za siebie, więc bez wahania wybrałem zajęcia u Pani Anny.
Korepetycje zacząłem na początku klasy maturalnej, a moim celem jest zdanie matury z angielskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Zaczynałem z dużymi brakami w gramatyce oraz pisaniu dłuższych wypowiedzi, które są niezbędnym elementem egzaminu maturalnego.
Już po niecałych dwóch miesiącach poczułem znaczącą różnicę w pisaniu tego typu prac, a gramatyka przestała mnie tak przerażać. Dodatkowo poprawiło się moje bogactwo językowe, ponieważ Pani Anna często daje cenne wskazówki jakich słów lepiej używać lub podpowiada jak dane sformułowanie ująć w mniej pospolitych słowach.
Od pierwszych zajęć Pani Anna jest zawsze perfekcyjnie przygotowana. Wszystkie potrzebne materiały są naszykowane wcześniej, tak aby nie tracić czasu na zbędne zamieszanie. Na zajęciach ćwiczy się wszystkie umiejętności przydatne na egzaminie państwowym. Od zadań z rozumienia tekstu mówionego, przez analizę tekstu pisanego i gramatykę, aż po konstrukcje dłuższych wypowiedzi pisemnych. Wszystkie elementy ćwiczeniowe są wcześniej objaśniane i wyczerpująco opisywane. Gramatyka przedstawiana jest w najbardziej zrozumiałej formie jaką dotąd mogłem poznać. Wszystko jest jasne, klarowne i zrozumiałe, a w razie niepewności w zeszycie zapisane są czytelne i schludne notatki każdego z omawianych tematów na lekcji. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań Pani Anna zawsze służy pomocą i „od ręki” wyjaśnia każdą niejasność.
Na koniec każdych zajęć zadawane są materiały do samodzielnego wykonania w domu, które następnie omawia na początku następnej lekcji. Wtedy też Pani Anna wyjaśnia wszelkie niejasności i błędy popełnione podczas pracy samodzielnej. „Pracy domowej” jest zazwyczaj dużo, przez co nowo przyswojony materiał bardzo szybko jest zapamiętywany, a wcześniej poznane zagadnienia utrwalane.
Widać że Pani Anna ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów. Do każdego ucznia ma indywidualne podejście i dopasowuje do niego materiał w taki sposób, aby przyswoił on jak najwięcej wiedzy. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy, jaką wykonałem przez cały okres uczęszczania na korepetycje, a wyniki z matur próbnych tylko to potwierdzają. Szczerze polecam zajęcia u Pani Anny i nie boję się stwierdzić, że są one jednymi z najlepszych na jakie do tej pory uczęszczałem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Na zajęcia u pani Anny uczęszczam od września tego roku. Mimo, że zapisałem się na korepetycje dopiero w klasie maturalnej to mogę śmiało stwierdzić, że jestem w 100% do niej przygotowany. Z panią Anną przerobiłem wszystkie czasy, które występują w języku angielskim, a dodatkowo wiele ćwiczyliśmy na arkuszach z zadaniami bardzo zbliżonymi do tych występujących na arkuszu maturalnym. Po każdych zajęciach otrzymywałem również sporo pracy domowej, która była sprawdzana na początku kolejnych zajęć. Nalezy również dodać, że atmosfera na zajęciach jest cudowna. Polecam serdecznie!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Idąc do szkoły średniej 3 lata temu, wiedziałam doskonale, że nie wystarczą mi 3h lekcji tygodniowo do osiągnięcia bardzo wysokiego wyniku z matury z języka angielskiego, tym bardziej, że profil klasy nie pozwalał mi na rozszerzanie tego przedmiotu. Zasięgnęłam więc rady u starszej siostry, która parę lat wcześniej sama chodziła na zajęcia dodatkowe i była bardzo zadowolona zarówno z lekcji, jak i z końcowego wyniku maturalnego. Tym sposobem znalazłam się na zajęciach u Pani Ani i wiem, że lepiej trafić nie mogłam :) Główne zalety tych zajęć to indywidualne podejście do ucznia, różnorodność zadań, cotygodniowe prace pisemne i przede wszystkim symulowane egzaminy ustne, które pozwoliły mi pokonać strach przed mówieniem w obcym języku. Sumienne, czasem nawet parogodzinne odrabianie dużych prac domowych po zajęciach "zmusiły" mnie do ciągłego kontaktu z j. angielskim, co poprawiło moje słownictwo i rozumienie tekstów czytanych i sprawiło, że gramatyka stała się dla mnie prosta i zrozumiała. Na tegorocznej maturze próbnej na poziomie rozszerzonym uzyskałam 90% i wiem, że nie muszę się stresować majowym egzaminem. Systematyczna nauka i ciężka praca pod okiem Pani Ani okazała się w moim przypadku najskuteczniejszą metodą nauki tego języka i prostą drogą do sukcesu. Z całego serca polecam! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Na lekcje do pani Ani zaczęłam uczęszczać na początku tego roku szkolnego, głównie w celu przygotowania się do matury rozszerzonej, ale również aby poprawić swój angielski oraz pewność w posługiwaniu się nim. Korepetycje przyniosły dużą poprawę jeżeli chodzi o poziom mojego angielskiego, a w szczególności gramatykę, która wcześniej była dla mnie nie lada wyzwaniem. Z lekcji na lekcję zadawana jest duża ilość pracy domowej, w tym m.in. rozprawka oraz zestaw ćwiczeń maturalnych, a na kolejnych zajęciach jest to dokładnie omawiane, dzięki czemu mam możliwość popracowania nad rzeczami, które jeszcze stanowią dla mnie problem. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, w bardzo miłej atmosferze. Z całego serca polecam korepetycje u pani Ani, ponieważ przynoszą one widoczne i zadawalające rezultaty.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Do Pani Ani uczęszczam od początku roku szkolnego w celu przygotowania się do rozszerzonej matury z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze. Przez ten czas podciągnąłem wyraźnie swój poziom języka angielskiego, szczególnie w gramatyce. Czuje się pewniej i spokojniej myśląc o maturze. Pani Ania prowadzi lekcje w rzetelny sposób, przygotowując na każde zajęcia odpowiednie wybrane ćwiczenia. Lekcje można także ustalić w formię online jeśli nie ma innej możliwości. Na pracę domowa jest zadawane sporo zadań związanych z gramatyka, arkusz maturalny oraz dłuższa forma wypowiedzi w formie rozprawki, lecz jest to potrzebne w lepszym przygotowaniu się do matury. Jestem zadowolony i polecam korepetycje prowadzone przez Panią Anie.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Z panią Anią pracuje już od prawie 2 lat, przez cały ten okres jestem bardzo zadowolony. Z lekcji na lekcji jest zauważalny progres. Pani Ania ma bardzo dobrą metodę nauczania , dzięki której uczniowie są w stanie polepszyć swoje zdolności w pisaniu, słuchaniu jak i w mówieniu. Kolejnym plusem jest to, że pani Ania prowadzi lekcje stacjonarnie jak i online . Według mojej opinii jest to najlepsza korepetytorka z którą mam okazje współpracować

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Na korepetycje do Pani Anny zaczęłam chodzić już w 3 gimnazjum, żeby przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Wspaniała atmosfera na zajęciach oraz profesjonalizm sprawiły, że postanowiłam kontynuować z nią przygotowania do matury. Na każde zajęcia zadawane jest dużo pracy domowej zarówno z ćwiczeniami gramatycznymi, jak i arkuszami maturalnymi, dzięki którym rozwijam i doskonalę swoje umiejętności. Materiały, które dostaję pomagają mi zrozumieć dane zagadnienia szczególnie gramatyczne. Dużym plusem jest możliwość przeprowadzenia lekcji nie tylko stacjonarnie, ale również zdalnie. Polecam korepetycje Pani Anny wszystkim, którzy liczą na postępy w języku angielskim!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Do Pani Anny trafiłem we wrześniu będąc już w klasie maturalnej. Z początku prowadziliśmy lekcje stacjonarnie, jednak przez sytuację covidową zmuszeni byliśmy przenieść się na zajęcia online, które niczym nie odbiegały od tych tradycyjnych. Pani Ania jest bardzo wymagająca, na lekcje chodzić trzeba, bez żadnych wymówek, a ponadto prace domowe jakie miałem zadawane, były zawsze obszerne dzięki czemu materiału nigdy mi nie brakowało. Te kilkumiesięczne przygotowania sprawiły że jestem spokojny o wynik z matury, a to chyba najważniejsze. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Na korepetycje do pani Anny zaczęłam uczęszczać od września ubiegłego roku, ponieważ potrzebowałam korepetytora, który przygotuje mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Na każdej lekcji rozwijałam swoje umiejętności w zakresie gramatyki, pisania rozprawek, poprawiłam znacznie słownictwo oraz słuchanie ze zrozumieniem. Należy zwrócić uwagę, że co tydzień zadawana jest duża ilość pracy domowej, na którą należy poświęcić kilka godzin (zestaw zadań maturalnych-Słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, zestaw zadań gramatycznych oraz pracę pisemną), która zawsze omawiana jest na następnych zajęciach. Plusem jest również to, że jest możliwość uczęszczania zdalnie na zajęcia.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Zaczynając przygotowania do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym w drugiej klasie liceum, zacząłem uczęszczać na lekcje u pani Anny. Po dwóch latach, czuje się spokojny o wyniki. Wysoki profesjonalizm, wymagające podejście oraz liczne materiały i typowo maturalne zadania sprawiły, że mogę z czystym sumieniem polecić korepetycje każdemu, kto chcę jak najlepiej przygotować się do egzaminu maturalnego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Na korepetycje do pani Anny zaczęłam uczęszczać w trzeciej klasie gimnazjum. Obecnie jestem w trzeciej klasie liceum. Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką, bardzo profesjonalną, jest zawsze przygotowana do lekcji, każda lekcja odbywa się w miłej atmosferze, bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia gramatyczne, które dla mnie wcześniej były bardzo trudne i niezrozumiałe. Już po kilku miesiącach nauki z panią Anią zauważyłam u siebie postępy. Pod koniec pierwszej klasy liceum zdałam sobie sprawę, że mogę się zacząć przygotowywać do matury rozszerzonej. Zresztą, to pani Ania mnie do tego zachęciła. Dużą zaletą pani Ani jest to, że doskonale potrafi zmotywować ucznia do nauki. Pani Ania jest bardzo wymagająca, bardzo dużo zadaje do domu, ale to skutkuje szybkimi postępami w nauce. Na korepetycjach robimy zadania z gramatyki, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem oraz konwersacje do matury ustnej. Jestem pewna, że dzięki pani Ani mój wynik na maturze będzie dobry.
Z całego serca polecam lekcje z panią Anią, każdemu, kto liczy na solidną naukę, a nie tylko odrabianie pracy domowej do szkoły.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Na korepetycje do Pani Ani chodzę od 1 klasy liceum i jestem zaskoczona moimi postępami zaledwie przez rok, szczególnie jeśli chodzi o konwersacje-myślę, że dzięki zajęciom udało mi się przełamać barierę językową. Częste konwersacje na pewno poprawiły moje słownictwo. Pani Ania jest bardzo wymagająca, ale to nie wyklucza bycia sympatyczną. Pracy domowej jest zawsze bardzo dużo- praca pisemna, zadania maturalne, ćwiczenia gramatyczne, ale wiem, że to dla mojego dobra:) Podczas kwarantanny byłyśmy w stałym kontakcie, a zajęcia odbywały się przez Skype; zdobyta wcześniej wiedza mi nie "uciekła", za co jestem wdzięczna. Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Do pani Anny na korepetycje uczęszczałem jedynie w trzeciej klasie liceum w celu przygotowania się do matury podstawowej z języka angielskiego. Obawiałem się, że to już za późno, bo zawsze byłem uczniem trójkowym, jednakże profesjonalne podejście pani Anny oraz jej super dostosowanie zakresu lekcji do moich umiejętności poskutkowało szybkimi postępami. Najpierw zobaczyłem, że więcej rozumiem na lekcji, potem również moje oceny uległy znacznej poprawie. Na lekcjach ćwiczyliśmy gramatykę, listening i reading, a także arkusze do matury ustnej. Pani Anna też duży nacisk kładzie na prace pisemne. Zawsze daje dużo materiałów dodatkowych, zarówno gramatykę oraz przykładowe arkusze maturalne, co jest bardzo dobre, bo pozwala oswoić się z sytuacją egzaminacyjną. Również w czasie kwarantanny pani Anna nie zostawiła mnie „na lodzie” i zaoferowała lekcje przez Skype. Egzamin próbny w listopadzie 2019 napisałem na 48%, a maturę w czerwcu na 82%, chyba ten postęp mówi sam za siebie. Bardzo polecam lekcje u pani Anny.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Jestem tegoroczna maturzystką – MATURA PODSTAWOWA 100%, MATURA ROZSZERZONA 86%. Moja radość była wielka, a wyniki mówią same za siebie. Na początku zajęć trochę bałam się Pani Anny, bo sprawia wrażenie bardzo zasadniczej, jest wymagająca, a na zajęcia trzeba przychodzić przygotowanym, ale chyba o to chodzi. Na korepetycje chodzi się po to, żeby dobrze przygotować się do matury, a nie miło i przyjemnie spędzać czas. Ja jestem bardzo zadowolona z lekcji, do Pani Anny chodziłam trzy lata, przez całe liceum. Na lekcjach przerobiłyśmy całą gramatykę, dostałam wiele kserówek z materiałami do ćwiczeń, chyba żaden inny nauczyciel nie dał mi tak dużo dodatkowych zadań. Pani Anna nauczyła mnie jak poprawnie napisać rozprawkę, list formalny oraz artykuł publicystyczny, napisałam ich chyba z 300 w sumie, albo nawet więcej, ale była to bardzo dobra praktyka, ponieważ powiększyłam sobie znacząco zasób słownictwa. Dużo czasu poświęciłyśmy na czytanie ze zrozumieniem, słuchanie i analizowanie tekstu, ze szczególnym uwzględnieniem przykładów, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym. Ale co najważniejsze dużo mówiłyśmy, tak że obecnie jestem w stanie swobodnie rozmawiać w języku angielskim, nie boję się mówić, a to zawsze było największym moim problemem
Pani Anna, to najlepszy pedagog i nauczycielka angielskiego, jaką kiedykolwiek miałam. Bardzo dobrze wspominam lekcje z Panią Anną. Pani Anna jest cierpliwym pedagogiem i metodykiem nauczania. Bardzo lubiłam tam chodzić, szkoda że studiuję poza Częstochową, bo chętnie nadal korzystałabym z konwersacji, aby nie zapomnieć tego co z takim wysiłkiem zdobyłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Wszystkim bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pani Ani. Uczęszczam do niej już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona.Zdecydowałam się na dodatkowe lekcje języka angielskiego, ponieważ nie byłam w nim najlepsza, po krótkim czasie korepetycji u Pani Ani moje słabsze oceny zastąpiły same piątki i szóstki.Przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty na najwyższym poziomie a wynik jest tego przykładem ,uzyskałam 93 % i dzięki temu dostałam się do mojej wymarzonej szkoły. Lekcje są prowadzone w przyjemniej atmosferze, podczas lekcji wykonujemy wiele różnorodnych zadań, jak i również ćwiczymy wypowiedzi ustne, które są bardzo ważne podczas nauki tego języka.
Moim zdaniem Pani Ania potrafi na wysokim poziomie nauczyć tego języka i jeszcze raz serdecznie polecam tą nauczycielkę.

Anna NauczycielkaLO

Bardzo dziękuję Olu za dobrą opinię, cieszę się że jesteś zadowolona z moich lekcji. Mnie też bardzo dobrze wspólpracuje sie z Tobą.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Maturę zdawałam w tym roku w czerwcu. Przygotowania do matury u pani Ani zaczęłam pod koniec pierwszej klasy liceum. Zamierzałam przystąpić do egzaminu na poziomie rozszerzonym natomiast zdawałam sobie sprawę, że moje umiejętności wymagają dużej poprawy, jeżeli chcę zdać egzamin z dobrym wynikiem. Jestem w pełni zadowolona, lekcje pomogły mi przygotować się w sposób doskonały - zarówno do matury podstawowej, rozszerzonej, również ustnej, która finalnie została zniesiona w tym roku szkolnym. Pani Ania na bieżąco korygowała błędy wymowy, wyjaśniała znaczenie trudniejszych wyrazów i wraz z upływem czasu porozumiewanie się w języku angielskim stało się na prawdę łatwe. Szczególnie chciałabym wyróżnić podejście pani Ani, zawsze super profesjonalne - motywowała i nie akceptowała pracy wykonanej byle jak. Pracy domowej było zawsze zadawane ogromnie dużo, jednak jest to jedyny sposób, aby skutecznie nauczyć się języka. Pani Ania kładzie ogromny nacisk na prace pisemne. Szczególnie zadowolona jestem z przygotowania do rozprawki na egzaminie rozszerzonym, po wielu napisanych rozprawkach (a rozprawka była zadawana na każdą lekcję), na egzaminie maturalnym szybko znalazłam odpowiednie argumenty i udało mi się napisać ją szybko, bez stresu. Jako dużą zaletę traktuję również ilość materiałów dodatkowych - sterta zadań z gramatyki, czytanek, słuchanek czy arkuszy maturalnych do matury pisemnej i ustnej w moim pokoju przewyższa ilość jakichkolwiek materiałów dodatkowych z reszty korepetycji.
Moje wyniki z egzaminu: 100% MATURA PODSTAWOWA, 94% MATURA ROZSZERZONA.
Podsumowując, chciałabym jeszcze dodać, że na lekcjach panuje wspaniała atmosfera, która w niczym nie przypomina lekcji szkolnych, często związanych z nudą, niezadowoleniem i zmęczeniem. Pomimo dużej ilości zajęć w klasie maturalnej, lekcje u pani Ani wywoływały u mnie uśmiech, zawsze chodziłam tam z przyjemnością i mam z nimi tylko dobre wspomnienia.
POLECAM TĄ KOREPETYTORKĘ!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Jestem tegorocznym maturzystą, na lekcje uczęszczałem przez prawie 6 lat. Przez ten cały czas zawsze byłem zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji, ponieważ Pani Anna jest osobą bardzo profesjonalną i zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Pani Anna jest świetnym metodykiem nauczania, cały materiał przedstawia w taki sposób, że jest prosty i zrozumiały. Notatki do zeszytu są zawsze dyktowane „z pamięci”. Pani Ania przykłada dużą wagę do wszystkich zadań - prac pisemnych, konwersacji, ćwiczenia z czytania i słuchania. Co jest niezmiernie ważne, Pani Anna zawsze wyjaśnia w jaki sposób należy robić dane zadanie z czytania, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę, aby rozwiązać jej poprawnie, oraz w jakiej kolejności robić zadania w arkuszu podczas egzaminu maturalnego. Pani Anna bardzo dokładnie wytłumaczyła mi jak należy poprawnie napisać, każdą formę pisemną, tak że na maturze wcale się nie stresowałem i bardzo szybko znalazłem poprawne argumenty.
Pomimo, że Pani Anna bardzo dużo wymaga od ucznia, na korepetycjach jest zawsze bardzo miła atmosfera, i nigdy nie miałem problemu z dopytaniem się o niejasności. Pani Anna mocno motywuje do pracy, co skutkuje dobrymi wynikami na egzaminach.
Gdyby nie tak profesjonalnie przeprowadzane zajęcia, moje wyniki na maturze nie byłyby tak zadowalające:
Matura podstawowa – 98 procent
Matura rozszerzona – 90 procent

Anna NauczycielkaLO

Wielkie dzięki za bardzo dobra opinię. Mnie tez bardzo dobrze się współpracowało z Tobą.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Polecam wszystkim, którzy chcą poprawić i poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego. Na lekcje do Pani Ani chodziłem przez 4 lata, od trzeciej klasy gimnazjum do matury. Warunki do nauki są bardzo dobre, bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta.
Muszę przyznać, że na początku było bardzo ciężko, ponieważ Pani Ania jest nauczycielką bardzo wymagającą, a ja nie byłem przyzwyczajony do takiej pracy po wcześniejszych pseudo korepetycjach. U Pani Ani była zmiana o 360 stopni.
Bardzo ważną sprawą jest fakt, że Pani Ania świetnie mówi po angielsku, jest bardzo zaangażowana w lekcje i bardzo dobrze zorganizowana. Każdy problem gramatyczny jest przejrzyście omówiony, a co najważniejsze przy dyktowaniu notatek Pani Ania korzysta z własnej wiedzy, a nie książek. Jest dużo pracy z tekstami do czytania i słuchania, bardzo dużo prac pisemnych oraz konwersacje. Dostawałem bardzo dużo materiałów dodatkowych, a w kwestii arkuszy maturalnych bardzo dużo przydatnych wytycznych w jaki sposób rozwiązywać zadania i w jakiej kolejności, czego w szkole niestety nigdy się nie dowiedziałem.
Pani Ania jest bardzo ciepłą i miłą osobą, stara się ze wszystkimi uczniami nawiązać dobry kontakt (wiem, ponieważ kilkoro moich znajomych również w tym samym czasie uczęszczało na zajęcia do Pani Ani, i mieli podobne zdanie) takie dobre podejście nauczyciela sprawia, że chodzenie na cotygodniowe zajęcia staje się przyjemnością pomimo bardzo dużej ilości czasu poświęconego na odrobienie pracy domowej.
Gdyby nie lekcje u Pani Ani, nigdy nie osiągnąłbym tak dobrego wyniku na maturze.
MATURA PODSTAWOWA 100%
MATURA ROZSZERZONA 94%

Anna NauczycielkaLO

Dziękuję za opinię, cieszę się, że miło wspominasz naszą współpracę i jesteś zadowolony z efektów nauki.
Gratuluję super wyników na maturze !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Jestem tegoroczną maturzystką. Do Pani Anny zaczęłam chodzić na korepetycje na początku trzeciej klasy liceum, a ponieważ język angielski zawsze był moja „piętą Achillesową” przygotowywałam się jedynie do matury podstawowej, a i tak miałam obawy czy zdam. Jednakże już po dwóch miesiącach nabrałam pozytywnego przekonania i nadziei, że jednak będzie dobrze. Pani Anna jest osobą bardzo sumienna i profesjonalną, bardzo wymagającą, zawsze bardzo dużo pracy samodzielnej zadanej do domu. Pani Anna zawsze dobrze przygotowana do zajęć, zarówno pod względem materiałów dodatkowych jak i wiedzy, którą przekazuje w sposób bardzo przystępny. Bardzo duży nacisk jest kładziony na GRAMATYKĘ, PRACE PISEMNE, LISTENING I READING. Dostawałam dużo materiałów dodatkowych, przerobiłam bardzo dużo arkuszy maturalnych, również ćwiczyłyśmy arkusze do matury ustnej, pomimo odwołania jej. Zależało mi na ćwiczeniu mowy też.
Matura podstawowa zdana na 90%, nawet nie marzyłam o takim wyniku.
Polecam lekcje u Pani Ani.
Nie jest łatwo, ale efekty są bardzo dobre

Anna NauczycielkaLO

Dziękuję za super opinię, jak widać marzenia się spełniają ;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Na dodatkowe zajęcia z angielskiego przygotowujące do matury zdecydowałem się dość późno, bo w IV klasie technikum. Myślałem, że to już za późno jednak okazało się, że była to bardzo dobra decyzja, a raczej dobry wybór nauczycielki. Na pierwszej lekcji bardzo się denerwowałem, ponieważ nie do końca byłem pewny swoich umiejętności. Jednak profesjonalne podejście Pani Ani pomogło mi przełamać tę barierę. Cały program zajęć jest dostosowany do poziomu znajomości angielskiego ucznia. Nie ma sytuacji, że czegoś nie rozumiem i wstydzę się zapytać. Notatki w zeszycie dotyczące czasów oraz pozostałych zagadnień gramatycznych są bardzo przystępne, dzięki czemu jestem w prosty i treściwy sposób przygotować się do zajęć. Gdy nie znam jakiegoś słówka zawsze jest notowane ono do zeszytu tak, że mogę się go spokojnie nauczyć. Do domu zadawane są dość obszerne prace domowe, ale ma to na celu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, którego zadania wyglądają wprost identycznie. Pani Ania kładzie bardzo duży nacisk na prace pisemne oraz konwersacje. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Ani, widać jej zaangażowanie i profesjonalizm oraz jak jej zależy, aby każdego ucznia dobrze przygotować. Udziela wielu wartościowych wskazówek do zadań, w jaki sposób je rozwiązać i w jakiej kolejności, czego nauczyciele w szkołach nam nie mówią!
Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze!

Serdecznie polecam Panią Anię!

Anna NauczycielkaLO

Bardz dziękuję za bardzo dobrą opinię, cieszę sie że jesteś zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Do Pani Anny na korepetycje zaczęłam uczęszczać od trzeciej klasy technikum, wtedy mój angielski był tragiczny i zawsze na koniec roku miałam ledwo 2 lub jak dodrze poszło 3. Jednak już po trzech miesiącach nauki, zauważyłam, że zaczyna się jakaś poprawa, ponieważ zaczęłam bardziej rozumieć co robimy na lekcjach w szkole i moje oceny nieco się poprawiły. Na koniec roku w trzeciej i czwartej klasie miałam 4, co jest dla mnie ogromnym osiągnięciem, ponieważ nigdy w życiu wcześniej ani na półrocze, ani na koniec roku nie miałam 4 z angielskiego. Pani Ania jest osobą bardzo ciepłą i serdeczną, bardzo profesjonalną i zawsze dobrze przygotowaną do zajęć, zawsze dużo materiałów ksero ORAZ CO NAJWAŻNIEJSZE, TEORIĘ GRAMATYKI ZAWSZE DYKTUJE „Z GŁOWY”, A NIE JAK WIĘKSZOŚĆ NAUCZYCIELI W SZKOŁACH Z KSIĄŻEK. Jestem niezmiernie wdzięczna za poświęcenie wiele cierpliwości dla mnie, bo łatwo nie było. Spędziłyśmy dużo czasu nad powtórzeniem, a raczej nauczeniem mnie od nowa całej gramatyki, ćwiczeniem pisania listów, ćwiczeniem czytania i słuchania ze zrozumieniem, a także konwersacji pod kątem matury ustnej, która w końcu została odwołana, ale przecież chodzi o nauczenie się komunikowania po angielsku też.
Zdawałam maturę podstawową tylko, ale zdałam ją na 74%, co jest dla mnie super osiągnięciem.
Bardzo polecam lekcje u Pani Anny. Bardzo dziękuję za przygotowanie do matury!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Obecnie jestem uczennicą drugiej klasy technikum, z angielskiego nigdy nie byłam „orłem”. Na korepetycje zaczęłam chodzić do pani Ani od początku technikum, ponieważ był bardzo duży przeskok pomiędzy tym, co robiliśmy w gimnazjum. W technikum mamy bardzo wymagająca nauczycielkę i bez dodatkowych lekcji nie dałabym rady. Pani Ania zawsze potrafi bardzo dokładnie wyjaśnić, każde zagadnienie z gramatyki, zawsze daje mi materiały dodatkowe. Robimy dużo ćwiczeń z słuchania i czytania. Pani Ania zwraca również bardzo dużą uwagę na prace pisemne, na każdą lekcję musze napisać list albo email. Na każdej lekcji zapisujemy słówka, których muszę się nauczyć i potem jestem przepytywana. Jest ciężko, ponieważ pani Ania jest wymagająca, niestety, kiedy przychodzę nieprzygotowana na lekcje, Pani Ania dzwoni do mojej mamy, co jest w sumie dobre, bo motywuje do nauki, dzięki temu miałam czwórkę na koniec pierwszej klasy.
Jestem zadowolona z lekcji, ponieważ sama nauka w szkole nie wystarczy, zwłaszcza, że dużo lekcji przepadło ze względu na kwarantannę i strajki nauczycieli.
POLECAM LEKCJE U PANI ANI. PANI ANIA JEST PROFESJONALNA, WYMAGAJĄCA, ALE BARDZO MIŁA.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Lekcje u Pani Ani poleciła mi moja siostra, która zdawała maturę kilka lat temu i uzyskała
bardzo dobry wynik. Jestem tegoroczną maturzystką, zdawałam maturę na poziomie
rozszerzonym i uzyskałam wynik 86%, jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie
spodziewałam się takiego rezultatu, ponieważ na lekcje do Pani Ani chodziłam jedynie dwa
lata, a na początku moja znajomość języka angielskiego była raczej średnia. Jednakże wysoki
profesjonalizm Pani Ani, silna motywacja i dokładne wyjaśnianie wszystkich zagadnień
gramatycznych sprawiły, że nastąpił u mnie dość szybki progres w nauce języka.
Przerobiłyśmy całą gramatykę, w zeszycie zawsze miałam skrupulatne notatki każdego
zagadnienia a następnie dostawałam dużo materiałów ksero, zarówno z ćwiczeniami z
gramatyki, również ćwiczyłyśmy pisanie rozprawek, listów formalnych i artykułów. W trzeciej
klasie chodziłam na lekcje na 2 godziny, zatem naprzemiennie robiłyśmy w jednym tygodniu
zadania z słuchania ze zrozumieniem plus testy, a w następnym konwersacje na podstawie
arkuszy do matury ustnej plus testy.
Pani Ania to profesjonalny nauczyciel, dobry pedagog, ale również dobry człowiek, zawsze
służy radą w przypadku wyboru kierunku studiów.
Polecam gorąco!!!

Anna NauczycielkaLO

Miło słyszeć, że Ty i Siostra jesteście zadowolone z naszej współpracy.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że Pani Ania jest najlepszą korepetytorką w mieście, ponieważ wcześniej uczęszczałam na lekcje dodatkowe z angielskiego do kilku innych nauczycieli i nie byłam zbytnio zadowolona, ponieważ byli mało wymagający, nie zadawali prac domowych, była tylko praca na lekcji. Naukę u Pani Ani rozpoczęłam w połowie pierwszej klasy liceum i zaczęłam ostro pracować od samego początku. Obecnie jestem w trzeciej klasie i przygotowuję się do matury rozszerzonej. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona, Pani Ania jest nauczycielka bardzo wymagającą, zawsze zadaje mnóstwo pracy domowej, ale zawsze wszystkie kwestie są dokładnie wytłumaczone, dostaję stosunkowo dużo materiałów do pracy, zarówno z ćwiczeniami gramatycznymi, jak i arkuszami maturalnymi. Jestem pewna, że Pani Ania przygotuje mnie do egzaminu maturalnego bardzo dobrze. Obecnie już widzę dużą poprawę, jeżeli chodzi o wyniki z przerabianych arkuszy maturalnych, ćwiczymy również pisanie prac pisemnych (rozprawki, listy formalne), oraz robimy konwersacje na bazie arkuszy matury ustnej.
Pani Ania również w czasie kwarantanny, kiedy nie było możliwości przeprowadzenia lekcji stacjonarnych, bardzo szybko zareagowała i zaproponowała naukę przez Skype.
Pani Ania jest osobą miłą i lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze. Ale przecież, to nie jest najważniejsze, ponieważ przede wszystkim chodzi o to, aby uzyskać dobry wynik na egzaminie maturalnym, oraz dobre oceny w szkole.
Polecam Panią Anię wszystkim, którzy liczą na postępy w nauce języka angielskiego.

Anna NauczycielkaLO

Bardzo dziekuję za dobrą opinię, miło słyszeć że jesteś zadowolona.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Jestem tegorocznym maturzystą. Szkoła do której uczęszczałem bardzo utrudniała mi zdobywanie wiedzy przez ostatnie dwa lata, najpierw strajki nauczycieli, a następnie zamknięcie szkół w następstwie pandemii COVID-19. Jednak pani Anna nigdy mnie nie zawiodła. Zajęcia zawsze odbywały się zgodnie z planem, a w czasie kwarantanny na SKYPE, systematyczność jest bardzo ważna, ponieważ jedynie w ten sposób gwarantowane są dobre oceny w szkole, oraz dobre wyniki na MATURZE. Na zajęcia do pani Anny uczęszczałem w drugiej i trzeciej klasie liceum. Pani Anna jest bardzo profesjonalną nauczycielką, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana na zajęcia. Bardzo dokładne notatki w zeszycie, zawsze uzupełnione o kserówki z dodatkowymi ćwiczeniami, zawsze jest zadana praca domowa, która następnie jest sprawdzana na kolejnych zajęciach, a wszystkie błędy pani Anna dokładnie omawia.
To są korepetycje, które pozwalają zdobyć gruntowną wiedzę z języka od podstaw.
Każdy uczeń, chcący skorzystać z lekcji u pani Anny musi liczyć się z dużą ilością pracy, ale z dobrymi efektami na MATURZE.

MATURA ROZSZERZONA ZDANA NA 90%.
POLECAM TE KOREPETYCJE

Anna NauczycielkaLO

Bardzo się cieszę, że jestes zadowolony z naszej wspólpracy. Pozdrawiam :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Pani Anna jest super nauczycielką, z jednej strony bardzo wymagającą i nie akceptującą pracy na „pół gwizdka”, a z drugiej strony to bardzo miła i ciepła osoba. Potrafi bardzo dobrze zmotywować do nauki, i robi to w taki sposób, że z przyjemnością odrabiałam wszystkie zdania domowe, a było tego bardzo dużo, chyba najwięcej materiałów jakie dostałam od wszystkich pozostałych korepetytorów. Do Pani Anny uczęszczałam na zajęcia w drugiej i trzeciej klasie liceum z zamiarem przygotowania się do matury rozszerzonej. Wiedziałam, że przede mną dużo pracy, ponieważ miałam trochę zaległości, ale już po kilku miesiącach lekcji moje oceny w szkole poprawiły się. Przerobiłyśmy całą gramatykę. Było dużo pracy samodzielnej w domu, lecz tylko w ten sposób można nauczyć się języka, dużo czytania ze zrozumieniem, słuchania ze zrozumieniem, pisania rozprawek. I najważniejsze, na lekcjach też było dużo konwersacji. Dzięki czemu mój angielski w końcu stał się komunikatywny. Teraz oglądam filmy na Netflix po angielsku i rozumiem co mówią, a dwa lata temu nie rozumiałem prawie nic.
Bardzo polecam Panią Annę każdemu, kto chce podszlifować swój angielski.
LEKKO NIE BĘDZIE, ALE NA PRAWDĘ WARTO!!!
MATURA ZDANA – PODSTAWA 98%, ROZSZERZONA 86%.

Anna NauczycielkaLO

Dziękuję bardzo za pozytywna opinię, cieszę się że jesteś zadowolona. Miło wspominam nasze lekcje :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 września 2020

W wyborze nauczyciela kierowałam się opiniami, które są zadziwiająco dobre. Ja jednak nie byłam zadowolona z lekcji u tej nauczycielki. Zajęcia prowadzone są w całości w języku polskim, co nie jest najlepszym sposobem na naukę i oswajanie się z językiem (jest to zrozumiałe jeśli ktoś ma duże problemy z rozumieniem, jednak u mnie takiego problemu nie ma). Pamiętajmy, że nie chodzi tylko o zdanie egzaminu ale też ogólny rozwój umiejętności językowych. Na lekcjach jest głównie rozwiązywanie zadań, co jest ,trzeba przyznać, lekką stratą czasu (można to zrobić samemu z podręcznikiem, który ma odpowiedzi). Takie zadania można zadać do zrobienia w domu i omówić jedynie błędy, a nie całość co zajmuje nie raz 20 min lekcji (po czym robi się następne takie same zadania). Z mojego punktu widzenia, za mały nacisk kładziony jest na mówienie i wypowiedzi pisemne. Mam też wrażenie że ta nauczycielka każdego uczy tego samego i nie dopasowuje materiałów do umiejętności ucznia. Nawet jak jakieś zadanie idzie uczniowi bardzo dobrze to zada mu jeszcze więcej przykładów, a jak widać że z czymś jest problem to się na tym nie skupia. Do tego daje się odczuć spory brak profesjonalizmu. Pani Anna podczas zajęć odbiera telefony, pisze wiadomości a nawet zamawia sobie jedzenie! Do tego dało się zauważyć parę małych błędów, które nauczycielka popełniła (w pisowni czy wymowie). Atmosfera też nie jest zbyt przyjemna. Z wyżej wymienionych przeze mnie powodów odradzałabym lekcje z tą nauczycielką, jednak jeśli ktoś chce zawsze może spróbować i zobaczyć czy jemu odpowiada forma zajęć jaką Pani Anna oferuje.

Anna NauczycielkaLO

Jestem zdruzgotana i zdumiona taką negatywna opinią, i nie wiem jak mam się odnieść do tych słów, ponieważ odbyłam z Oliwią jedynie 5 lekcji ONLINE. Oczywiście w pełni zdaję sobie sprawę, że nie każdemu uczniowi będą pasować moje zajęcia z godnie z ideą, że nie da się zadowolić wszystkich. Jednakże 97 wcześniejszych pozytywnych opinii wystawionych od 2010 roku, chyba świadczy na moją korzyść.
ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA POZOSTAŁYCH PRAWIE 100 KOMENTARZY OD MOICH ZADOWOLONYCH I WDZIĘCZNYCH UCZNIÓW.
A JAK RZECZYWIŚCIE WYGLĄDAJA ZAJĘCIA U MNIE? NAJLEPIEJ SPRAWDZIĆ OSOBIŚCIE, NA PEWNO NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ
MAM prawie 100 POZYTYWNYCH OPINNI WYSTAWIONYCH NA PRZESTRZENI OSTATNICH 10 LAT PRZEZ UCZNIÓW UCZĘSZCZAJĄCYCH NA MOJE LEKCJE PO KILKA LAT.
Przy lekcjach ONLINE zawsze najpierw trzeba zobaczyć czy to jest forma, która odpowiada każdej ze stron, niestety nie da się tego zrobić podczas 5 lekcji.
Ja jestem od tego, aby ukierunkować ucznia, stąd te pozytywne opinie, które są efektem współpracy dłuższej niż kilka zdalnych lekcji.

Jest mi bardzo przykro, że nie udała nam się współpraca, ponieważ na każdym uczniu mi zależy i na jego dobrych efektach na egzaminie maturalnym.

Na pierwszych zajęciach z Oliwią ustaliłyśmy harmonogram lekcji, czyli na początku sprawdzenie jej wiedzy, następnie ustaliłyśmy, że będziemy powtarzać gramatykę od początku, uzupełniając i rozszerzając o rzeczy, których nie wie, ponadto ustaliłyśmy robienie zadań z zakresu czytania ze zrozumieniem, słuchania ze zrozumieniem, plus prace pisemne pod kątem przygotowania do egzaminu maturalnego. OLIWIA POTWIERDZIŁA I ZGODZIŁA SIĘ NA POWYŻSZY SCHEMAT LEKCJI.

Podczas tych 5 lekcji, zrobiłyśmy dwa razy zadania z tekstem słuchanym (co zajmuje czas), do domu miała zadane czytanie ze zrozumieniem, plus list do napisania samodzielnego (najpierw z matury podstawowej, ponieważ sama tak chciała, chociaż zauważyłam, że ma dosyć dużą już wiedzę i zaproponowałam, że może jakiś łatwy arkusz do matury rozszerzonej, ona jednak wolała zacząć od podstawy).

Na jednej z lekcji zrobiłyśmy arkusz matury ustnej co plus sprawdzenie pracy domowej zajmuje całą godzinę lekcyjną.

Na ostatnich zajęciach w zeszłą sobotę, robiłyśmy zadanie ze słuchu z matury rozszerzonej, podczas którego rzeczywiście zamówiłam sobie jedzenie, ale to było w trakcie, kiedy Oliwia słuchała tekstu z płyty, i gdybym jej nie powiedziała, że włączam płytę, a w międzyczasie zamówię sobie jedzenie, nawet by nie wiedziała, ponieważ telefon wykonałam w innym pokoju (kiedy uczeń słucha tekstu moja obecność przed ekranem komputera nie jest konieczna, zresztą zazwyczaj zadaję takie zadania do domu, to robiłyśmy na lekcji ponieważ to był pierwszy listening z matury rozszerzonej, zatem wolałam go zrobić razem z Oliwią, i móc na bieżąco wytłumaczyć wszystkie błędy czy niejasności).

Jeżeli chodzi o odbieranie telefonów podczas zajęć, w dniu kiedy miałyśmy ostatnia lekcję w sobotę był 12 września, czyli okres, kiedy uczniowie poszukują dodatkowych lekcji, owszem odebrałam jeden lub dwa telefony, jednak to były zapytania w sprawie korepetycji. Jest początek września, zatem mam sporo takich rozmów, a skoro chcę mieć uczniów to muszę je odbierać. Przecież, są to rozmowy trwające 1 lub 2 minuty, zatem uczeń nie traci lekcji.

Jeżeli chodzi o pisanie wiadomości, owszem uczeń, z którym miałam lekcje w tym samym dniu tylko nieco później wysłał mi wiadomość z zapytaniem o której mamy lekcję, więc musiałam odpisać. Wiadomość, którą wtedy wysłałam brzmiała „o 16.00”

Oliwia w zamieszczonej opinii również, wspominała o kwestii sprawdzania pracy domowej przez 20 minut, to jest raczej norma, lub powiedziałabym bardzo krótko (uczniom przygotowującym się do matury rozszerzonej niejednokrotnie sprawdzam i omawiam pracę domową nawet przez 40 minut, jeżeli jest zadane kilka zadań z gramatyki plus cały arkusz matury pisemnej plus rozprawka). Jeżeli w pracach są błędy, które trzeba omówić, to ten proces zajmuje czas. Natomiast w przypadku lekcji ONLINE, zadania z gramatyki uczeń musi sam przeczytać na głos, co zajmuje znacznie więcej czasu niż w przypadku lekcji stacjonarnych, kiedy to robię sama.

Nie będę się odnosić do sugestii o moich błędach w wymowie oraz gramatycznych, które wychwyciła uczennica, która ukończyła jedynie pierwszą klasę liceum.

Proszę zwrócić uwagę na opinie wcześniejszą z dnia 12 lipca, która została wystawiona przez uczennicę, którą przygotowywałam do egzaminu First Certificate, i który zdała na A, oraz pozostałe opinie uczniów, którzy uczęszczali na moje zajęcia od 2 do 6 lat (a nie 5 lekcji ONLINE, które nie są tak samo efektywne jak lekcje stacjonarne, kiedy uczeń, i nauczyciel mają bezpośredni kontakt, co usprawnia i ułatwia pracę i wszystko robi się znacznie szybciej).

Poza tym, nie wiem skąd opinia Oliwii, że prowadzę lekcje z wszystkimi uczniami w ten sam sposób?? Przecież, nie uczestniczyła w nich.

A dlaczego nie mówiłam do niej po angielsku, ponieważ kiedy mówiłam widziałam, że nie rozumie wszystkiego, a ponieważ chciałam rzetelnie wytłumaczyć materiał oraz uzgodnić sposób prowadzenia lekcji, uznałam, że kiedy będę mówić po polsku zrozumie lepiej wszystko co będę mówić, zwłaszcza kiedy ustalałyśmy charakter lekcji. ALE, PRZECIEŻ JEŚLI WOLAŁA, ŻEBYM JEDNAK MÓWIŁA PO ANGIELSKU, MOGŁA POPROSIĆ, JEDNAK NIE ZROBIŁA TEGO.

Jest mi bardzo przykro, z powodu zaistniałej sytuacji.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Anny. Na zajęcia uczęszczałam przez 6 lat (od gimnazjum do końca liceum). Zaczynając mój poziom angielskiego nie był zadowalający (miałam trudności w mówieniu oraz słuchaniu). Jednak już po roku zauważyłam znaczną poprawę swoich umiejętności. Dzięki zajęciom zostałam perfekcyjnie przygotowana do egzaminu gimnazjalnego oraz matury, z której w tym roku uzyskałam 94% z poziomu podstawowego i 92% z poziomu rozszerzonego. Co więcej, z pomocą Pani Anny uzyskałam First Certificate in English na ocenę A. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Pani Anna zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Przerobiłam mnóstwo kserówek, dzięki czemu poprawiłam swój angielski pod każdym kątem (gramatyka, słuchanie, mówienie, pisanie). Pani Anna jest wymagającym nauczycielem, lecz dzięki temu, że zostałam na zajęciach zmotywowana do solidnej i systematycznej pracy nie obawiałam się wspomnianych egzaminów.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Bardzo serdecznie polecam lekcje u Pani Anny. Uczęszczałam na zajęcia przez dwa lata, podczas których mój angielski bardzo się poprawił. Pomogło mi to przygotować się jak najlepiej do matury, każde zagadnienie było dokładnie wytłumaczone w bardzo prosty i przyjemny sposób. Dostawałam mnóstwo kserówek z ćwiczeniami gramatycznymi co pomogło mi utrwalić materiał. Pani Anna jest bardzo wymagającym nauczycielem, jednak dzięki tej systematyczności byłam przekonana ze nie mam co się obawiać matury z angielskiego, ponieważ zostałam bardzo dobrze do niej przygotowana. Rozwiązywałam mnóstwo arkuszy, pisałam prace pisemne na każde zajęcia. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, ponieważ potrzebowałam kogoś kto zmotywuje mnie do pracy i poprowadzi przez cały proces przygotowań do tego egzaminu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 maja 2020

Do Pani Anny zapisałam się na korepetycje na początku pierwszej klasy liceum z polecenia koleżanki, która uczęszczając do Pani Anny zrobiła duży progres w języku angielski i egzaminy gimnazjalne poszły jej bardzo dobrze. Po 3 latach korepetycji mogę spokojnie powiedzieć, że czuję się bardzo dobrze przygotowana do zbliżającej się matury. Duża ilość systematycznie zadawanej pracy domowej oraz zrozumiałe wytłumaczenie każdego zagadnienia spowodowały, że gramatyka języka angielskiego nie jest już dla mnie problemem. Oprócz tego poprawiłam swoje umiejętności wypowiedzi ustnej oraz pisemnej. Bardzo podobał mi się porządek i chronologia w nauczanym materiale, czego zdecydowanie brakowało mi w szkole. Pani Anna jest nauczycielem, na którym można polegać ze względu na naukę jak i na innych sprawach np. rekomendacji na studia. Serdecznie polecam lekcje u Pani Anny.

Anna NauczycielkaLO

Dziękuję za BARDZO DOBRĄ OPINIĘ, ta gwiazdka to chyba przez nieuwagę ;)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Do Pani Anny zapisałam się w połowie 3 klasy gimnazjum z dużymi brakami wiedzy, w te pare miesięcy nauczyłam się więcej niż w szkole. Egzaminy gimnazjalne poszły mi bardzo dobrze. Teraz kończę 3 klasę liceum ze skończoną całą gramatyką angielską i ze znakomitym przygotowaniem do matury.
Pani Anna wie jak dostosować plan nauki do umiejętności ucznia. Jest nauczycielką wymagającą, zadającą dużo pracy domowej, lecz widzę po sobie, że systematyczność i praca w domu to droga do sukcesu.
Korepetycje odbywały się zgodnie z harmonogramem, a pani Anna była zawsze przygotowana. Oprócz kserówek z gramatyką, na lekcji ćwiczyłam słuchanie ze zrozumieniem jak i umiejętności komunikowania się do matury ustnej.
Podczas kwarantanny, pani Anna nie zapomniała o swoich uczniach i zaproponowała mi lekcje online przez skype, żeby nie wyjść z wprawy przed maturą.
Serdecznie polecam panią Annę.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Na korepetycje do Pani Ani zgłosiłam się rok przed matura, ponieważ mój język angielski był na bardzo słabym poziomie. We wcześniejszych latach uczęszczałam do innych Pań a nawet do szkół językowych, które nie przynosiły mi żadnych efektów. Dopiero u Pani Ani mój język angielski znacząco się poprawił w tak niewielkim czasie. Pani Ania jest zawsze idealnie przygotowana do zajęć i wymagająca- oczywiście na plus. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i w razie jakiś wątpliwości np z zadaniem zawsze Pani Ania z chęcią nam wszystko wyjaśni i powie, jak należy je wykonać. Na prace domowa dostajemy dużo kserówek, które znacząco poprawiaja nasz język angielski nawet w krótkim czasie. Efekty pojawiają się już po kilku zajęciach. Na zajęcia oczywiście trzeba chodzić regularnie co tylko pomaga w rozwijaniu języka. Bardzo polecam Panią Anie bo naprawdę jest bardzo dobra korepetytorka.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Na korepetycję do Pani Anny uczęszczam już od 3 lat i z pewnością mogę stwierdzić, że to najskuteczniejsze zajęcia na jakich byłam. Pani Anna jest osobą bardzo wymagającą jednak nie burzy to miłej atmosfery podczas lekcji. Ilość zadawanych prac domowych jest znaczna jednak dzięki temu szybko utrwaliłam nowo poznane zagadnienia gramatyczne. Dzięki Pani Ani straciłam barierę językową, co pozwoliło mi swobodnie wypowiadać się w języku angielskim. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone przez Panią są jasne i klarowne, a jeśli coś sprawiło mi trudność mogłam w każdym momencie dopytać. Podczas zaistniałej sytuacji Pani Anna w pełni zadbała o bezpieczeństwo i zastąpiła tradycyjne zajęcia lekcjami online, które są równie efektywne. Dzięki współpracy z Panią Anna czuję się w pełni przygotowana do nadchodzącej matury. Szczerze polecam korepetycje u Pani Anny.

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Jako tegorocznej maturzystce niezaprzeczalnie utrudnione zostało mi zdobywanie wiedzy w placówkach oświatowych przez zeszłoroczne strajki nauczycieli i tegoroczną kwarantannę. Jednak ze strony Pani Ani w kwestii korepetycji nigdy nie doznałam zawodu. Zajęcia niezmiennie odbywały się zgodnie z harmonogramem, a w czasie pandemii, za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Zawsze przygotowana i rzetelna, tego samego wymaga od ucznia. Nie są to korepetycje, na których odrabia się pracę domową zadaną w szkole, lecz zdobywa gruntowną wiedzę od podstaw. Skrupulatne notatki w zeszycie uzupełniają każdy przeprowadzany temat, a usystematyzowanemu materiałowi nieodzownie towarzyszy ogrom zadań, które w pełni pozwalają przyswoić dane zagadnienie. To korepetycje dla chcących się uczyć. Każdy przychodzący do Pani Ani musi liczyć się z intensywną i regularną pracą, której rezultaty zadowolą najbardziej wymagających. Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Na lekcję u Pani Anny zaczęłam chodzić w pierwszej klasy liceum, aby przygotowaniu się do matury rozszerzonej. Przez ten czas znacząco poprawiłam moje umiejętności gramatyczne, jak również zaczęłam bardziej płynnym wypowiadać się w języku angielskim. Pani Anna jest wymagająca, zawsze przygotowana do lekcji. Zadane jest sporo pracy domowej, poszczególne zagadnienia są jednak zawsze dokładnie wytłumaczone na lekcji, do zagadnień tych dostajemy mnóstwo kserówek. Oprócz ćwiczenia gramatyki na każdą lekcję zadana jest dłuższą formą wypowiedzi pod kątem matury rozszerzonej (również tutaj moje zdolności znacznie się poprawiły), realizowane są również ćwiczenia rozwijające zdolności słuchania że zrozumieniem oraz ćwiczenia pozwalające przygotować się do matury ustnej. Obecnie kiedy koronawirus uniemożliwia przeprowadzenie lekcji tak jak były prowadzone do tej pory Pani Anna oferuje lekcję online realizowane przez Skype' a. Zdaje maturę na początku czerwca i na prawdę czuje się do niej bardzo dobrze przygotowana! Serdecznie wszystkim polecam, ponieważ Pani Anna na prawdę wie jak nauczać języka angielskiego!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Zaczęłam chodzić na korepetycje do Pani Anny na początku liceum, dokładnie 3 lata temu i na samym początku nie potrafiłam powiedzieć, ani napisać żadnego zdania w języku angielskim. Już po kilku lekcjach zauważyłam u siebie wielki progres i z każdą lekcją rozumiałam wcześniej trudne dla mnie zagadnienia z tego języka. Po pewnym czasie doszłam do wniosku, że dzięki tym korepetycją mogę zdawać rozszerzoną maturę z języka angielskiego bez żadnych obaw i z pewnością licząc na świetny wynik. Pani Anna jest wymagającą korepetytorką, która w doskonały sposób potrafi wszystko wytłumaczyć, a poprzez wiele ćwiczeń pomóc utrwalić wiedzę. Za niedługo będę pisać maturę i nie czuję żadnych obaw, ponieważ wiem, że jestem do niej świetnie przygotowana, dzięki tym właśnie korepetycją. Wszystkim gorąco polecam, ponieważ Pani Anna jest wspaniałą korepetytorką.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Rozpoczynając korepetycje u Pani Ani byłam w klasie maturalnej. Przez cały okres życia, w którym non stop 'miałam do czynienia' z lekcjami w szkole i pseudo korepetycjami nie czułam się w ogóle przygotowana do prawdopodobnie najważniejszego egzaminu w moim życiu. Początki były ciężkie, ponieważ miałam duże, a nawet ogromne braki. Poprzez duże zaangażowanie jakie otrzymałam na tych korepetycjach, zróżnicowane ćwiczenia i oczywiście własne chęci, już matura nie jest mi straszna. Każdemu ze szczerego serca mogę polecić korepetycję u Pani Ani, dlatego, że to one czegokolwiek mnie nauczyły w tak szybkim czasie. Jedyne czego żałuję to, że nie zgłosiłam się na nie wcześniej.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Na lekcje u Pani Anny uczęszczam od początku 3 klasy liceum, aby przygotować się do matury rozszerzonej. Przez ten czas znacząco rozwinęły się moje umiejętności gramatyczne języka angielskiego. Pani Ania jest zawsze bardzo skrupulatnie przygotowana do lekcji. Oprócz wiedzy z każdych zajęć wynosiłam dodatkowo mnóstwo kserówek, dzięki czemu przez cały tydzień mogłam ćwiczyć oraz utrwalać nabytą na zajęciach wiedzę. Korepetycję u Pani Ani mogę polecić każdej osobie, której zależy na bardzo dokładnym wytłumaczeniu gramatyki i wielu konstrukcji językowych. Po roku aktywnej pracy z Panią Anią czuje się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu maturalnego oraz bieglej posługuję się językiem angielskim.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Podany opis jest zgodny z rzeczywistością. Ja osobiście pomimo nauki jezyka angelskiego w szkole i na różnych pseudo "kursach" nie znałem dobrze tego języka. Pani Anna nauczyła mnie wszystkiego, ze szczególnym uwzględnieniem całej gramatyki. Takie korepetycje są niezbędne dla licealisty, żeby wgóle mieć niezbędne podstawy do dlaszej edukacji.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Na lekcje u Pani Anny uczęszczam od początku 3 klasy liceum, aby przygotować się do matury rozszerzonej. W trakcie tego czasu bardzo zauważalnie rozwinąłem się w angielskim zarówno pod względem gramatycznym (z czym kiedyś miałem problem), jak i w bardziej płynnym stylu wypowiadania się. Jest nauczycielką wymagająca, zadającą sporo pracy domowej, jednakże zawsze dokladnie tłumaczy wcześniej na lekcji wszystkie potrzebne do niej zagadnienia, również pisalem bardzo dużo rozprawek pod kątem matury pisemnej rozszerzonej, z czym obecnie radzę sobie bardzo dobrze, a początkowo również miałem spory problem. Serdecznie polecam i radzę zapisać się jak najwcześniej bo naprawdę warto, zarówno pod kątem przygotowania się do matury jak i trenowania mówienia w tym języku. Myślę, że na chwilę obecną jestem bardzo dobrze przygitowany do egzaminu czekającego mnie na początku czerwca :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Na korepetycje uczęszczałem przez prawie równe pięć lat i nigdy przez ten okres czasu nie myślałem nad zmianą, ponieważ nie było takiej potrzeby. Lekcje prowadzone są przez Panią Anię z ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w każdego ucznia osobno. Pani Ania to nauczycielka wymagająca, aczkolwiek ilość zadań do zrobienia w domu przełożyła się na świetny wynik z egzaminu maturalnego. Mimo bycia wymagająca, Pani Ania wprowadza ciepłą atmosferę na zajęciach, przez co o wiele łatwiej jest doptyać się o niewiadome rzeczy. Jest to nauczycielka, która mocno motywuje do działania i nie akceptuje drogi na skróty i będąc świeżo po maturze jestem w stanie zapewnić, że gdyby nie tak profesjonalnie przeprowadzone zajęcia wyniki nie byłyby tak zadowalające.
Poziom nauczania dostosowany do każdego indywidualnie, przez co wystarczy jedynie chęć do poszerzania wiedzy, aby Pani Ania mogła bez problemowo pomóc w jej poszerzaniu.
Po pięciu latach mogę szczerze stwierdzić, że nie wyobrażam sobie lepszej nauczycielki i żadna z lekcji przez ten czas nie została zaprzepaszczona. Szczerze polecam.

Wyniki z matury:
Podstawa - 98%
Rozszerzenie - 92%
Ustna: 100%

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Na korepetycje zdecydowałem się dość późno bo w IV klasie technikum. Myślałem, że to za późno jednak okazało, się że była to bardzo dobra decyzja. Gdy przyszedłem na pierwszą lekcje strasznie się denerwowałem ponieważ nie do końca byłem pewny swoich umiejętności, wstydziłem się mówić po angielsku. Jednak profesjonalne podejście Pani Ani pomogło mi przełamać tę barierę. Wszystko na lekcjach jest dostosowane do ucznia i jego poziomu. Nie ma sytuacji, że czegoś nie rozumiem i wstydzę się zapytać. Dzięki notatką w zeszycie jestem w prosty i treściwy sposób nauczyć się czasów dzięki, którym mogę się spokojnie porozumiewać w języku angielskim. Gdy nie znam jakiegoś słówka zawsze jest notowane ono do zeszytu tak, że mogę się go spokojnie nauczyć. Do domu zadawane są dość obszerne prace domowe ale ma to na celu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, którego zadania wyglądają wprost identycznie. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Ani, widać jej zaangażowanie i profesjonalizm oraz jak jej zależy aby każdego ucznia dobrze przygotować. Udziela wielu wartościowych wskazówek do zadań. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze! Serdecznie polecam Panią Anię!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Na korepetycję do Pani Ani zaczęłam chodzić na początku roku szkolnego, w klasie maturalnej z zamiarem przygotowania się do matury podstawowej z języka angielskiego. Po pewnym czasie i zachętom Pani Ani zdecydowałam się napisać też rozszerzenie. Pani Ania jest najlepszą nauczycielką angielskiego jaką miałam. Jest osobą bardzo profesjonalną i zawsze przygotowaną do lekcji. Materiał omawiany jest w łatwy i przyswajalny sposób. Na każde zajęcia dostawałam obszerną pracę domową, która pozwalała mi utrwalić wszelkie zagadnienia. Dzięki korepetycjom czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury. Z całego serca polecam Panią Anię wszystkim osobą, którym zależy na jak najlepszym zdaniu matury :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Lekcje u Pani Ani rozpoczęłam na początku klasy maturalnej, by przygotować się do matury z rozrzerzonego angielskiego i nie mogłam lepiej trafić. Pani Ania bierze swoją pracę na poważnie, zawsze ma przygotowane materiały oraz mądrze przygotowany program nauczania. Na pewno jedną z zalet jest to, że po każdej lekcji zadawania jest dosyć spora praca domowa, która koniecznie musi być odrobiona na kolejne zajęcia. Pani Ania jest cierpliwa, potrafi tłumaczyć w prosty, zrozumiały sposób. Rok wystarczył, abym zauważyła znaczną poprawę moich zdolności językowych, chociaż wiadomo im wcześniej tym lepiej.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Na korepetycje do Pani Ani zaczęłam chodzić w trzeciej klasie liceum, aby przygotować się do matury podstawowej z języka angielskiego,zanim zaczełam uczęszczać na lekcje moj poziom był bardzo niski i nie mogłam przełamać sie, aby mowic w jezyku angielskim .Pani Ania jest wymagająca i profesjonalna,daje dużo materiałow i solidne notatki z gramatyki dzieki czemu mozemy zrozumiec ja łatwo.Zadaje prace domowe,ktore pomagaja nam wycwiczyc przerobiony material na lekcji.Pani Ania zawsze jest przygotowana do zajec,cały materiał omawiany
jest dokładnie. Wszystkie zagadnienia do matury zostały opracowane i wytłumaczone bardzo dobrze.Polecam korepetycje u Pani Ani każdemu kto zdaje maturę lub chce podszkolic swój angielski.Pani Ania jest bardzo sympatyczna dzieki czemu atmosfera na zajeciach jest bardzo miła ;)

Polecam ;) !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Na lekcje do Pani Ani zapisałam się w trzeciej klasie liceum w celu przygotowania do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Pani Ania jest osobą bardzo wymagająca oraz zawsze dobrze przygotowaną, na zajęcia zawsze przygotowane są materiały do pracy. Cotygodniowe lekcje pozwoliły mi poszerzyc zakres swojej wiedzy oraz wpłynęły pozytywnie na oceny w szkole. Pani Ania zadaje sporo prac domowych, które pozwalają przyswoić przerabiany temat, tłumaczy podstawy struktur gramatycznych za pomoca przejrzystych notatek. Na każda lekcje oprócz kserówek, zadana jest do napisania forma pisemna, co pozwala wyćwiczyć umiejetność stosowania struktur gramatycznych oraz zwiększa zakres znanych słów. Pani Ania pracuje również na zestawach maturalnych w celu przygotowania do matury ustnej. Częste konwersacje w języku angielskim dodały mi pewności siebie w posługiwaniu się językiem oraz zaowocowały przełamaniem bariery językowej. Na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca nauce. Odkąd zdecydowałam się na korepetycje u Pani Ani, moje umiejętności językowe znacznie się poprawiły.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Po długim i żmudnym poszukiwaniu odpowiedniego korepetytora uczącego języka angielskiego, natrafiłam na Panią Anne, która okazała się być strzałem w dziesiątkę! Posiadając bardzo niski poziom wiedzy i umiejętności z języka angielskiego, Pani Ania za pomocą swoich zdolności- znacznie poprawiła i uzupełniła mój zasób wiedzy. Uważam, że osoba, która chce się bardzo dobrze przygotować do matury - przy czym chce znacznie poprawić
swoje zdolności komunikacyjne oraz gramatyczne z języka Szekspira, powinna jak najszybciej skontaktować się z Panią Anną. Należy jednak pamiętać, że rozpoczynając naukę pod okiem Pani Ani, trzeba brać pod uwagę rzetelne wywiązywanie się z obowiązków t.j. praca domowa, która jest głównym elementem i motywatorem w dążeniu do opanowania języka.
Mówiąc w dwóch słowach: bardzo polecam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Lekcję u Pani Ani zacząłem w 3 liceum i uważam , że nie mogłem trafić lepiej . Lekcje zawsze odbywają się w miłej atmosferze. Pani Ania jest zawsze przygotowan do lekcji , daję dużą ilość materiałów pomocniczych .Dzięki temu , że jest wymagająca wziąłem się do nauki i mój poziom angielskiego znacznie się poprawił.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Korepetycje u Pani Anny poleciła mi moja siostra, która dzięki lekcjom zdała maturę zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym z bardzo dobrymi wynikami. Nauczycielka jest zawsze przygotowana i bardzo profesjonalna. Zajęcia przebywają w miłej atmosferze, która motywuje do nauki w domu. Ponadto, otrzymywałam wiele materiałów i pomocy naukowych, dzięki którym żadne zagadnienie gramatyczne na maturze nie powinno mnie zaskoczyć. Uczęszczam na zajęcia od dwóch lat i czuję, że mój poziom uległ znacznej poprawie. Na korepetycje zapisałam się w celu przygotowania do matury na poziomie rozszerzonym. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do nadchodzących egzaminów, dzięki pracy wykonanej przeze mnie i korepetytorkę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Na korepetycje do Pani Ani trafiłam na początku III klasy liceum, z zamiarem dobrego przygotowania się do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Dzisiaj mogę stwierdzić, że nie mogłam trafić lepiej. Pani Ania jest osobą świetnie zorganizowaną, na każde zajęcia przygotowuje sporą ilość ćwiczeń dotyczących omawianych zagadnień. Muszę przyznać, że na początku było mi ciężko, ponieważ miałam trochę zaległości, a Pani Ania to naprawdę wymagająca nauczycielka, ale wkrótce mogłam zobaczyć efekty mojej pracy. Rozprawki, które na początku sprawiały mi dużą trudność i napisanie ich zajmowało m i bardzo dużo czasu, dziś już nie stanowią żadnego problemu. Dzięki temu, że Pani Ania przerobiła ze mną dużo zestawów do matury ustnej, widzę, że mój angielski stał się o wiele bardziej płynny. Pani Ania to najbardziej dokładna i rzetelna nauczycielka, która kiedykolwiek mnie uczyła. Jednocześnie chciałam podkreślić, że to osoba bardzo sympatyczna , mająca bardzo dobry kontakt z młodzieżą, oraz świetnie potrafi zachęcić uczniów do nauki.
Takich nauczycieli wspomina się najlepiej!!!
MATURA ROZSZERZONA: 88%
PODSTAWA 100%
USTNA:100%

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Gorąco polecam!!!
Do Pani Ani na zajęcia trafiłam w grudniu 2017 roku. Miałam niezdaną maturę pisemną z angielskiego i chciałam przygotować się do poprawy. Moja wiedza z angielskiego była naprawdę niewielka i bardzo bałam się, że już było za późno, żebym dała radę się dobrze przygotować do poprawy. Lekcje miałam dwa razy w tygodniu, najpierw było powtórzenie gramatyki, głównie czasy, bo gramatyka leżała u mnie całkowicie. Ćwiczyłyśmy zadania maturalne, słuchanie, czytanie, pisanie listów i maili. Zawsze była zadana praca domowa i zawsze miałam do nauki bardzo dużo słówek, które Pani Ania zapisywała mi w specjalnym zeszycie. Bardzo dużo czasu spędziłam przygotowując się do lekcji ale było warto, bo matura poprawiona. Zdałam na 64%, a to jak na moją wiedzę duży sukces. Polecam Panią Anię, ponieważ ma bardzo dobre podejście do ucznia, dużą wiedzę oraz umie ją doskonale przekazać.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Na korepetycje zapisałam się na początku ubiegłorocznych wakacji w celu przygotowania się do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Regularne, cotygodniowe spotkania bardzo szybko zaowocowały nie tylko lepszymi stopniami w szkole, ale także poczuciem komfortu zarówno w sferze posługiwania się językiem mówionym jak i pisanym. Duża ilość kserówek oraz prac domowych pozwoliła na rzetelne wyćwiczenie każdego zagadnienia, jakie było aktualnie omawiane a możliwość zatrzymania ich sprawiła, że przed maturą mogłam powtórzyć każdy analizowany wcześniej temat. Pomimo dużych wymagań Pani Anna jest osobą bardzo ciepłą i pomocną, zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, przez co uważam je za godne polecenia wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Dzięki korepetycjom u Pani Ani mogę śmiało powiedzieć, że dzisiaj nie mam problemów z językiem angielskim, czy to jeśli chodzi o pisanie, słuchanie bądź mówienie. Profesjonalne podejście do przygotowania do matury, odpowiednio dobrany materiał składający się z najważniejszych zagadnień oraz zadbanie o najmniejsze szczegóły spowodowały, iż na maturę z angielskiego wszedłem tak samo pewny, jak wyszedłem. Na poziomie podstawowym i rozszerzonym nie było niczego, co nie było przerobione u Pani Ani. Polecam te lekcje każdemu, a w szczególności tym osobom, które chcą doszlifować swoje umiejętności do perfekcji.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Korepetycję rozpocząłem w połowie drugiej klasy liceum z zamiarem przygotowania się do poziomu rozszerzonego na maturze. Dzięki wielu godzinom nauki jestem obecnie pewien, że zdam maturę z bardzo dobrym wynikiem. W ciągu półtora roku poziom mojego języka angielskiego znacznie się poprawił, szczególnie jeśli chodzi o mówienie, ponieważ dzięki korepetycjom przełamałem blokadę i nie obawiam się już matury ustnej. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, uczeń przygotowywany jest pod kątem każdej części egzaminu maturalnego. Dzięki materiałom zebranym w jednym miejscu mogę powtórzyć wszystkie wiadomości przed samą maturą. Ogromna liczba kserówek pozwoliła na rozmaite ćwiczenia i jest obecnie dowodem wszystkich starań zarówno moich, jak i korepetytorki. Serdecznie polecam zajęcia wszystkim osobom!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Serdecznie polecam panią Annę, nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela podczas poszukiwań lekcji indywidualnych. Poziom nauczania dostosowany jest do predyspozycji ucznia, a lekcja przeprowadzona jest w sposób profesjonalny w przyjemnej atmosferze. Uczeń otrzymuje wszystkie potrzebne materiały, na których może ćwiczyć zagadnienia poznane podczas lekcji. Poziom mojej wiedzy z zakresu języka angielskiego znacznie się zwiększył, odkąd zdecydowałam się na korepetycje u pani Anny. Czuję się dobrze przygotowana do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Korepetycje u Pani Ani to szybka oraz efektywna nauka w miłej i przyjemnej atmosferze. Na zajęcia zaczęłam uczęszczać w drugiej klasie liceum z zamiarem przygotowania do matury na poziomie rozszerzonym i myślę, że od tamtego czasu zrobiłam ogromne postępy zarówno w gramatyce, mówieniu, pisaniu, jak i słuchaniu. Przede wszystkim chciałabym zaznaczyć, że na zajęciach uczeń dostaje wszelkie potrzebne materiały do zrozumienia danego zagadnienia. Nacisk na zadania domowe jest duży, ale skuteczny, bo tylko poprzez systematyczne ćwiczenia jesteśmy w stanie dojść do perfekcji. Myśle, że dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez panią Anię mogę iść na maturę spokojna zarówno na tą pisemną, jak i ustną. Szczerze polecam korepetycje u pani Ani, bo gwarantują one skuteczną naukę języka angielskiego w towarzystwie osoby, która naprawdę zna się na swojej pracy i potrafi zachęcić uczniów do systematycznej nauki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Na korepetycje zaczęłam uczęszczać w klasie 3 liceum aby przygotować się do podstawy z języka angielskiego. Mój poziom nie był najlepszy ponieważ nie radziłam sobie dobrze z angielskim, i nie umiałam się wysłowić oraz ułożyć dobrze zdań gramatycznie. Wymagało to bardzo dużo pracy jednak dzięki pomocy Pani Ani i jej cierpliwości, wiem że mature zdam bardzo dobrze, jak ustną tak i też pisemną. Pani Ania daje dużo materiałów i jest wymagająca co wiąże się z tym że na pewno zdasz maturę. Mogę zapewnić że bez profesjonalnego przygotowania z Panią Anią nie byłabym teraz tak pewna tej matury, teraz wiem że nie muszę się stresować ponieważ pójdę i na pewno ją zdam. Na prawdę korepetycje są godne polecenia ze względu na wysoki poziom i miłą atmosferę.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Przygotowania do matury u pani Ani zacząłem w drugiej klasie liceum. Zamierzałem przystąpić do egzaminu na poziomie rozszerzonym i wiedziałem, że moje umiejętności wymagają dużej poprawy jeśli chcę zdać egzamin w zadowalający sposób. Nie zawiodłem się, lekcje pomogły mi przygotować się doskonale - zarówno do matury podstawowej, rozszerzonej jak i ustnej. Pani Ania na bieżąco korygowała błędy wymowy, starała się wyjaśnić definicję trudniejszych wyrazów i wraz z upływem czasu komunikacja stała się naprawdę łatwa. Szczególnie chciałbym wyróżnić podejście pani Ani - motywowała i nie akceptowała pracy wykonanej " na pół gwizdka ". Samodzielnej pracy było sporo, jednak jest to jedyny sposób aby skutecznie nauczyć się języka. Szczególnie zadowolony jestem z przygotowania do rozprawki na egzaminie rozszerzonym - temat mnie nie zaskoczył, po wielu napisanych rozprawkach szybko znalazłem odpowiednie argumenty i udało mi się napisać ją szybko, bez stresu. Jako wielki plus traktuję również ilość materialów dodatkowych - sterta słuchanek, czytanek czy próbnych egzaminów w moim pokoju przewyższa ilość jakichkolwiek materiałów dodatkowych z reszty przedmiotów szkolnych. Moje wyniki z egzaminu to 100% z części podstawowej, 100% z egzaminu ustnego i 92% z części rozszerzonej. Na koniec chciałbym jeszcze dodać, że na lekcjach panuje fantastyczna atmosfera, która w niczym nie przypomina lekcji szkolnych, często kojarzonych ze znużeniem i niezadowoleniem. Pomimo dużego natłoku zajęć w klasie maturalnej, lekcje wywoływały u mnie uśmiech i mam z nimi tylko dobre wspomnienia. Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Na korepetycje zaczęłam uczęszczać w klasie 3 liceum aby przygotować się do podstawy oraz rozszerzenia z języka angielskiego. Mój poziom nie był najlepszy i wymagał dużo pracy jednak dzięki pomocy Pani Ani stres przed maturą zniknął. Dzisiaj właśnie odebrałam wyniki i mogę zapewnić że bez profesjonalnego przygotowania z Panią Anną na pewno nie byłby by tak dobre. Na prawdę korepetycje są godne polecenia ze względu na wysoki poziom i miłą atmosferę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Na korepetycje u Pani Anny zacząłem uczęszczać jakieś 3 miesiące przed maturą. Mój poziom angielskiego był dla mnie zadowalający, ale chciałem się przygotować jak najlepiej do matury rozszerzonej i patrząc na to z perspektywy czasu to lepiej trafić nie mogłem. Zajęcia są realizowane bardzo profesjonalnie, a przez cały czas panuje świetna atmosfera. Pani Ania to naprawdę baardzo sympatyczna osoba, przez co zajęcia są przyjemnością, a nie przymusem, do współpracy z uczniem wkłada bardzo dużo zaangażowania. Jest wymagająca co jest oczywiście wielkim plusem, a omawiane zagadnienia zawsze potrafi wytłumaczyć w jasny i przystępny dla ucznia sposób. Dzisiaj miałem maturę ustną z której uzyskałem 100% :). Z rozszerzonej matury próbnej z angielskiego w listopadzie przed rozpoczęciem korepetycji miałem nieco powyżej 50%, a jak sprawdzałem odpowiedzi na internecie to z właściwej matury rozszerzonej będzie 80-90%. Taki progres przez 3 miesiące nauki to dla mnie wielki sukces, który oczywiście zawdzięczam Pani Annie. Naprawdę było warto, szczerze polecam! :D

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Na korepetycje zaczęłam uczęszczać w 2 klasie liceum, aby przygotować się do rozszerzonej matury z angielskiego. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Pani Ani jestem dobrze do niej przygotowana i zupełnie nie jestem zestresowana egzaminem pisemnym jak i ustnym. Pani Ania jest bardzo miła i przyjazna. Profesjonalnie podchodzi do wykonywania swojej pracy, dzięki czemu jest wspaniałym oraz wymagającym nauczycielem. Korepetycje są godne polecenia, ze względu na wysoki poziom i miłą atosferę! :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Na korepetycje zaczęłam chodzić w trzeciej klasie liceum, aby przygotować się do matury, ale również nauczyć się bez problemu posługiwać językiem. Pani Ania jest wymagająca, ale pomocna i przyjazna, dzięki czemu nauka to przyjemność. Zajęcia są dopracowane, cały materiał omawiany jest od podstaw, po kolei i dokładnie. Wszystkie zagadnienia do matury zostały wyjaśnione i opracowane rzetelnie. Bardzo polecam korepetycje u Pani Ani każdemu kto chce dobrze zdać maturę, a także swobodnie wypowiadać się po angielsku.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Na korepetycje do Pani Ani zaczęłam chodzić od drugiej klasy liceum. Celem było przygotowanie się do matury na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego. Zajęcia zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze,która zdecydowanie ułatwiała przyswajanie wiedzy z angielskiego. Ponadto wszelkie zagadnienia gramatyczne omawiane były od podstaw,aby materiał rzetelnie powtórzyć. Pani Ania kładła nacisk na rozwój wszystkich umiejętności,które potrzebne są do dobrego zdania matury. Regularnie ćwiczone było zarówno czytanie,słuchanie,mówienie jak i pisanie. Do każdych zajęć Pani Ania była w stu procentach przygotowana i gotowa,aby wyjaśniać mi wszelkie niezrozumiałe jeszcze zagadnienia. Polecam zajęcia z Panią Anią każdemu kto sumiennie chce przygotować się do matury i uzyskać z niej naprawdę wysoki wynik.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Ani, na które chodziłem już od gimnazjum. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze, co w połączeniu z pełnym profesjonalizmem jest najlepszą opcją na przygotowanie do matury. Pani Ania rzetelnie i indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, kładąc nacisk zarówno na poprawę umiejętności pisania, jak i rozmowy. Dodatkowo, Pani Ania świetnie tłumaczy wszelkie niejasności, dlatego gramatyka nie sprawiała mi większej trudności podczas egzaminów. Na zajęcia zawsze były przygotowywane odpowiednie materiały, a w okresie przygotowań do matury, regularnie odbywały się ćwiczenia pod kątem egzaminu ustnego. Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycję u Pani Ani ze względu na pełen profesjonalizm i miłą atmosferę.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Na korepetycja do Pani Ani zaczęłam chodzić od trzeciej klasy liceum, w celu przygotowania się do rozszerzonej matury z języka angielskiego. Teraz kiedy egzaminy już za mną, mogę powiedzieć, że w ciągu tego roku mój poziom angielskiego znacznie się poprawił. Oczywiście jest to w dużej mierze zasługa Pani Ani, która jest bardzo profesjonalną i wymagającą osobą. Ilość ćwiczeń pozwoliła przyswoić mi wiedzę z gramatyki. Dodatkowo Pani Ania rzetelnie wytłumaczyła zasady pisania rozprawek i listów formalnych. Systematycznie na zajęciach pojawiały się maturalne zestawy ustne, co przygotowało mnie nie tylko na egzamin pisemny. Atmosfera na korepetycjach była bardzo przyjazna i mogę każdemu z czystym sumieniem polecić korepetycje u Pani Ani.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Na korepetycje do pani Ani trafiłam na początku III klasy liceum, chcąc dobrze przygotować się do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym. I dziś, kiedy matura jest już za tydzień, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie mogłam trafić lepiej!
Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone w sposób profesjonalny. Na każdą lekcję pani Ania przygotowuje sporą ilość ćwiczeń dotyczących omawianych zagadnień gramatycznych. Trzeba przyznać, że początkowo było dość ciężko, to naprawdę wymagający nauczyciel lecz dzięki temu, z czasem widać efekty ciężkiej pracy. Prace pisemne, które kiedyś sprawiały mi tyle trudności i zajmowały sporą ilość czasu, dziś nie stanowią dużego problemu. Dzięki temu, że pani Ania stara się jak najczęściej realizować ze mną zestawy do matury ustnej z angielskiego, widzę też znaczną poprawę w płynności moich wypowiedzi. Osobiście uważam, że pani Ania to najbardziej dokładny i rzetelny nauczyciel jakiego miałam okazję poznać. Należy przy tym wspomnieć, że to osoba niezwykle sympatyczna, która ma świetnie podejście do uczniów i umie zachęcić do regularnej nauki. To duży plus, w końcu takich nauczycieli wspomina się najlepiej!
Serdecznie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panią Anią. Na zajęcia chodzę od trzeciej klasy liceum i śmiało mogę powiedzieć, że moja znajomość języka angielskiego znacznie się poprawiła. To zasługa tego, że Pani Ania jest wymagającym nauczycielem, co jest dużym plusem. Potrafi przejrzyście wytłumaczyć wszystkie zagadnienia gramatyczne. Duża ilość ćwiczeń pozwala na przyswojenie wiedzy w szybkim tempie. W maju będę pisała maturę, ale nie obawiam się o wynik, bo korepetycje z Panią Anią były świetnym przygotowaniem. Przerobiłyśmy sporo testów z zadaniami maturalnymi, ćwiczyłyśmy umiejętność słuchania. Pani Ania objaśniła mi również szczegółowo jak powinny wyglądać rozprawki czy listy formalne, następnie pisałam te wypracowania systematycznie co pozwoliło mi dojść do wprawy w pisaniu.

Z przyjemnością polecam wszystkim!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Ani. Zajęcia odbywają się regularnie, w miłej atmosferze. Pani Ania jest osobą sympatyczną, sumienną jak również bardzo wymagającą. Duże ilości prac domowych oraz systematyczna nauka pozwalają w szybkim czasie zdobyć zamierzone efekty. Świetna organizacja oraz zapewnienie wielu materiałów z różnych źródeł to kolejna zaleta lekcji u Pani Ani. Wszystkie zagadnienia gramatyczne są dokładnie wytłumaczone, a liczne ćwiczenia umożliwiają utrwalanie oraz poszerzanie wiedzy.
Polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

To były najlepsze dwa lata nauki języka angielskiego w ciągu całej mojej edukacji. Przed rozpoczęciem zajęć mój angielski był na bardzo słabym poziomie, a część ustna zajmowała ponad godzine. Teraz, po dwóch latach zajęć, jestem pewna, że uzyskam zadowalający wynik na egzaminie maturalnym. Pani Ania jest bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera. Pani Ania jest nauczycielem wymagającym, zadaje sporo prac domowych, ale jest to ogromną zaleta. Dzięki temu jeszcze bardziej poszerzamy swoją wiedzę. Wszystkie zagadnienia gramatyczne wytłumaczone są w bardzo przystępny sposób. Praca na wielu materiałach pozwala poznac wszystkie rodzaje zadań i pogłebia nasze umiejętności. Jestem przekonana, że poradzę sobie w komunikacji za granicą, ponieważ mówienie jest ważną częscią zajęć. Uważam, że Pani Ania jest najlepszą korepetytorką w mieście i ciesze się, że mogłam Panią poznać.

Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Korepetycje godne polecenia! Są doskonałą możliwością nauki języka angielskiego, poprzez ćwiczenie i rozmawianie. Na zajęciach u Pani Ani panuje miła, spokojna i bezstresowa atmosfera. Indywidualne podejście do ucznia i możliwość rozmowy na każdy temat są także zaletami, które sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza. Jest to nauczyciel wymagający, który potrafi bardzo skutecznie zachęcić i motywować do poszerzania wiedzy. Wszystkie zasady gramatyki i inne materiały są zawsze solidnie wytłumaczone. Są one także doskonale utrwalone poprzez liczne ćwiczenia i zadania domowe. Na korepetycjach ćwiczone są także umiejętności pisania dłuższych form wypowiedzi, odbywa się słuchanie, jak również wypowiedzi ustne. Wszystkie zadania i gramatyka są efektywnie utrwalane w dalszych etapach nauki. Korepetycje u Pani Ani uważam za najlepszy sposób w doskonaleniu swojego języka, jak również w przygotowaniu do matury. Zdecydowanie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Korepetycje u Pani Ani to sama przyjemność! Mimo, że z początku bywało ciężko, teraz jestem w stu procentach zadowolony i usatysfakcjonowany. Pani Ani jest sumiennym korepetytorem, który wysoko stawia poprzeczkę, ale po czasie widać tego rezultaty. Obawiałem się części ustnej z angielskiego na maturze, ale w tym momencie jestem zupełnie spokojny, pomoc Pani Ani pomogła mi w rozwinięciu moich umiejętności komunikacyjnych a dodatkowo przygotować sie do części pisemnej oraz przypomnieć sobie zasady gramatyki. Myślę, że jest to idealna opcja dla każdej osoby, która chce dobrze zdać maturę, ale także dla tych, którzy chcą po prostu poprawić swój poziom angielskiego. Atmosfera jest bardzo przyjemna, można porozmawiać na każdy temat i spędzić miło czas.
Polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Polecam wszystkim! Chodzę do Pani Ani już od kilku ładnych lat i jestem wdzięczna, że trafiłam na jej numer. Warunki jakie są zapewnione zdecydowanie sprzyjają nauce - jest cicho i spokojnie. Bardzo dogodna lokalizacja.

Nie ma co ukrywać, że nie jest lekko, przynajmniej na początku. Ze względu na to, że pracuje się naprawdę na wielu materiałach, uczeń jest w stanie opanować materiał w 100%. Pani Ania stawia wysokie wymagania, ale to sprawia tylko, że aż samemu chce się uczyć więcej.

Ważną kwestią jest to, że Pani Ania nie dość, że świetnie mówi po angielsku (co pozwala uczniowi również osłuchać się z językiem), całą ta wiedzę posiada - przy tłumaczeniu nowego zagadnienia nie korzysta z książek, a z własnej wiedzy. Jest bardzo zaangażowana i dobrze zorganizowana jako nauczycielka. Tłumaczy bardzo przystępnie i jeśli pojawia się jakiś problem ze zrozumieniem, zatrzymuje się i wyjaśnia go jeszcze raz. Co lekcję sprawdza, czy uczeń nauczył się materiału sprzed tygodnia, co zmusza do systematycznej nauki.

Co dla mnie jest równie ważne, oprócz atmosfery sprzyjającej nauce, Pani Ania nawiązuje z uczniami pewną więź, zawsze można z nią porozmawiać na tematy niezwiązane ze szkołą czy angielskim, co umożliwia uczniowi rozluźnienie się.

Cotygodniowe lekcję zdecydowanie nie są tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością - osobiście bardzo lubię uczyć się j. angielskiego i idąc do Pani Ani mam świadomość tego, że pomimo, że poszerzę swoją wiedzę i umiejętności, spędzę miło godzinę.

Za niecały miesiąc mam maturę i angielskim (który zdaję na poziomie rozszerzonym) wcale się nie przejmuję, dzięki solidnemu przygotowaniu ze strony Pani Ani.

Polecam wszystkim!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Chodzę na korepetycje z angielskiego do pani Ania od klasy drugiej liceum. Na początku miałam trudności z odrabianiem prac domowych. Jednak po pewnym czasie okazało się to dla mnie bardzo pomocne i niezbędne do dobrego zdania matury. Potrzebny jest własny wkład i wysiłek. Dzięki temu od podstaw przypomniałam sobie wszystkie struktury gramatyczne i popracowałam nad rozumieniem tekstu czytanego. Arkusze maturalne ,które dostawałam od drugiej klasy, dały mi możliwość zapoznania się z egzaminem. Częste konwersacje pomogły mi rozwinąć słownictwo i pewność siebie podczas wypowiedzi w języku angielskim. Zajęciom zawdzięczam również umiejętność pisania wypowiedzi pisemnych. Myślę że dzięki takiemu solidnemu przygotowaniu ,mogę spokojnie podejść do matury. Korepetycje polecam również ze względu na atmosferę na nich panującą. Myślę że tak jak indywidualne podejście jest to bardzo ważne podczas nauki. Pani Ania jest osobą bardzo sympatyczną ale i wymagającą, która potrafi zachęcić do nauki. Jestem bardzo zadowolona, polecam!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Najlpesze korepetycje w mieście to opinia, z którą mogę się zgodzić 100%!Solidna wiedza wraz z wieloletnim doświadczeniem to atuty czyniące panią Anię nauczycielem na wagę złota.
Przygotowania do matury rozszerzonej zaczęłam w 3 klasie liceum.
Myślałam, że szybka powtórka gramatyki i parę ćwiczeń to wszystko co mi potrzebne, ale pani Ania nie traktuje przygotowań powierzchownie. Dokładne powtórzenie gramatyki od podstaw, przejrzyste i uporządkowane notatki, zapoznanie ze strukturą egzaminu, materiały z różnych źródeł oraz mnóstwo zadań i przykładów to niezbędne zaplecze, aby dobrze się przygotować. Oprócz zadań pisemnych są oczywiście konwersacje i listeningi, które są na każdej bądź co drugiej lekcji w zależności od stopnia zaawansowania ucznia. Pani Ania zapewnia materiały do nauki oraz ćwiczeń- fakt jest ich dużo, jednak bez nich nie posługiwałabym się językiem tak swobodnie -w końcu trening czyni mistrza.
Na początku było ciężko, wypracowania pozostawiały wiele do życzenia, a speaking cały czas mógłby być lepszy.
Stosując się do wskazówek pani Ani wciąż pisałam, ćwiczyłam, przepisywałam, poprawiałam, mówiłam. Z każdym wypracowaniem było coraz lepiej, a ja nie bałam się, że braknie mi czasu na maturze. Trzeba włożyć dużo wysiłku, żeby osiągnąć wymarzone wyniki; z prespektywy czasu widzę, że im wcześniej zapisujemy się na korepetycje, tym lepiej,mając np. 2 lata na przygotowanie a nie 1 rok na pewno będzie łatwiej zdążyć z całym materiałem.
To był rok ciężkiej pracy, ale za to jak owocny!
Matura podstawowa: pisema-100%, ustna-100%
Matura rozszerzona- 96%
Z przyjemnością mogę polecić wszystkim koprepetycje u pani Ani. Gwarantuję, że jeśli przyłożycie się do pracy otrzymacie wspaniałe efekty!

avatar
Martina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Bardzo polecam lekcje u Pani Ani. Uczęszczałam na dodatkowe zajęcia z angielskiego pod kątem przygotowania do matury rozszerzonej w drugiej i trzeciej klasie liceum. Matura zdana bardzo dobrze: podstawa 100%, rozszerzenie 86%, ustny 100%. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Pani Ania jest osobą dosyć wymagającą, ale to dobrze bo potem są efekty. Zawsze zadaje dużo pracy domowej, zarówno z gramatyki, jak i co tydzień jest do napisania rozprawka lub jedna z pozostałych form pisemnych, czyli list formalny albo artykuł, ale dzięki temu miałam wprawę w pisaniu i szybko mi poszło podczas egzaminu maturalnego. Dużo przerobiłyśmy zestawów do matury ustnej, nauczyłam się bardzo dużo nowych słów. Zwłaszcza z tego jestem zadowolona, ponieważ wcześniej miałam problem z mówieniem, „zacinałam się” , a dzisiaj mogę powiedzieć, że mój angielski mówiony jest płynny i nie mam problemów z porozumiewaniem się. Jeszcze raz szczerze polecam współpracę z Panią Anią

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Przychodząc na angielski do pani Ani, moje kompetencje językowe z angielskiego znacznie odbiegały od norm wymaganych na maturze na poziomie rozszerzonym. Chodziłam już na korepetycje do różnych korepetytorów i żaden z nich nie był tak przygotowany. Polecam go osobom, którym zależy na zdaniu matury na wysokim poziomie-mój wynik z matury rozszerzonej 86 %. Korepetytor jest wymagający, dzięki czemu byłam w stanie zmotywować się do wytężonej nauki. Zadania maturalne zostały dokładnie omówione, co więcej wykonałam wiele ćwiczeń, dzięki którym żadna z części egzaminu nie sprawiła mi trudności. Bardzo cieszę się, że w klasie maturalnej trafiłam na tą Panią :) w skali od 1 do 10 z czystym sumieniem 11

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2015

Całkowicie zgadzam się z opinią poniżej. Zwłaszcza, że zanim trafiłam do pani Ani, uczęszczałam na korepetycje do innej osoby z tego portalu i byłam niezadowolona, ponieważ nie miałam żadnych prac domowych i nie widziałam żadnych postępów. Pani Ania oferuje mnóstwo materiałów dodatkowych, materiały ksero z ćwiczeniami z gramatyki (oczywiście wcześniej każde zagadnienie jest dokładnie wyjaśnione i zrobiona odpowiednia dokładna notatka). Co bardzo ważne! Pani Ania dyktuje wszystko ”z głowy”, a nie czyta z książki. Bardzo dokładnie omówiłyśmy wszystkie formy pisemne obowiązujące na maturze rozszerzonej – dostałam bardzo dokładny schemat jak każda z nich powinna być napisana, a potem pisałam…pisałam…aż opanowałam do perfekcji, bo na koniec roku szkolnego ocena celująca na świadectwie, matura podstawowa 100%, matura rozszerzona 82%, ustna 100%. Na lekcje do Pani Ani chodziłam przez całe liceum. Przez pierwsze dwa lata robiłyśmy materiał pod kątem szkoły, no i klasówek oczywiście. A w trzeciej klasie już skupiłyśmy się tylko na przygotowaniu do matury. Bardzo duuuużżżżżoooo konwersacji [Symbol]
Polecam wszystkim!
Bardzo dobra korepetytorka!
Jestem zadowolona!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Do P.Ani chodziłam 2 lata. Zaczęłam korepetycje by przygotować się do matury. Na początku miałam duży problem głównie jeśli chodzi o ustny egzamin. Nie umiałam powiedzieć zdania, sprawiało mi to mega problem. Lecz po kilku lekcjach z Panią Anią było coraz lepiej i z wyniku z ustnej matury z angielskiego byłam zadowolona i wiem że to duża zasługa P.Ani :) Bez tych korepetycji z pewnością byłoby dużo gorzej. P.Ania jest osobą wymagającą, to fakt ale naprawdę warto jeśli komuś zależy. Materiał w szkole również był prostszy i bardziej zrozumiały odkąd zaczęłam korepetycje. Polecam, bo warto!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Polecam korepetycje u pani Anny. W zeszłym roku nie zdałem pisemnego angielskiego mimo że chodziłem na korepetycje. Od września zacząłem chodzić na korepetycje do pani Anny. Mimo że nie mam jeszcze wyników jestem spokojny, ponieważ czuje ze zostałem dobrze przygotowany. Polecam!

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Z pomocy Pani Ani korzystam przez rok. Z poprzedniej korepetytorki nie byłam w 100% zadowolona. Pani Ania jest osobą miłą, sympatyczną ale też wymagajacą. Na każde zajęcia trzeba być przygotowanym. Nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne potrafi wytłumaczyć w bardzo przystępny sposób. W czasie lekcji przerabiamy dużo ćwiczeń gramatycznych, piszemy listy i inne formy wypowiedzi pisemnej. Dostałam bardzo dużo materiałów do nauki samodzielnej. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Zajęcia odbywają się punktualnie i nigdy nie przepadają. Pani Ania każdego ucznia traktuje indywidualnie. Dzieki Niej zrobiłam bardzo duże postępy w nauce. Sedecznie polecam każdemu lekcje z Panią Ania!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Na korepetycje do Pani Ani chodzę od 2 klasy liceum i jestem mile zaskoczona moimi postępami w nauce, szczególnie jeśli chodzi o mówienie. Obwiałam się o mój ustny na maturze, jak się szybko okazało, niepotrzebnie. Wystarczyło kilka lekcji i mogę śmiało powiedzieć, że jestem spokojna o mój wynik. Zajęcia odbywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, nie ma presji i stresu. Jeśli się czegoś nie wie, to Pani pomoże i wytłumaczy. Pani Ania jest osoba wymagająca, co jest ogromna zaletą i szybko przynosi swoje rezultaty. Terminy zajęć uzgadniane są tak by najlepiej pasowały uczniowi. Mogę śmiało powiedzieć, że nie ma lepszej korepetytorki w Częstochowie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2015

Mimo iż do mojej matury zostało jeszcze kilkanaście dni to z pełną odpowiedzialnością za wymienione tutaj słowa, mogę zachęcić do skorzystania z pomocy Pani Ani. Sam korzystałem od początku trzeciej klasy liceum i przyznam szczerze, że dzięki tym lekcją zrobiłem niesamowity progres w używaniu języka. Konsekwencja i dyscyplina, ale również miła atmosfera pozwala zapomnieć o nauce języka angielskiego tylko pod kątem matury. Naprawdę polecam, bo warto, a kolejny pozytywny komentarz dołączony do wcześniejszych tylko potwierdza moje słowa !

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Całkowicie zgadzam się z moją przedmówczynią. Zresztą, chyba ilość wcześniejszych pozytywnych opinii mówi sama za siebie. Ja też polecam wszystkim lekcje u pani Ani. Moja współpraca była długofalowa – całe gimnazjum i liceum. Na świadectwie maturalnym ocena celująca. Matura podstawowa 100%, rozszerzona 92%, ustna 100%. Coś jeszcze? Hmmm…. lekcje odbywały się w miłej atmosferze, pani Ania jest osobą wymagającą, zadawała mi dość dużo pracy domowej. Zawsze było coś zadane, ale dzięki temu udało mi się uzyskać taką biegłość w języku angielskim, że nie musiałem poświęcać dużo czasu na naukę do klasówek w szkole, bo materiał był już przerobiony wcześniej na korepetycjach. I szczerze mówiąc matury z angielskiego nie obawiałem się wcale, chciałem tylko zdać na ponad 85% - i udało się! Skorzystajcie z pomocy pani Ani, naprawdę warto. Ja jestem bardzo zadowolony.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2014

Z pomocy Pani Ani korzystałam w drugiej i trzeciej klasie liceum. Na lekcje uczęszczałam również w wakacje. Teraz, kiedy jestem po wynikach matury: podstawa 97%, rozszerzenie 86%, ustna 100%, mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to w 100% nauczycielka i korepetytorka godna polecenia wszystkim uczniom, którym zależy na uzyskaniu dobrego wyniku na maturze, a także w osiągnięciu biegłości w porozumiewaniu się w języku angielskim. Pani Ania potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Dostawałam bardzo dużo materiałów do pracy samodzielnej, pisałam mnóstwo wypracowań, dzięki czemu doszłam do takiej biegłości, że na maturze napisałam rozprawkę w ciągu pół godziny, a patrząc na wynik matury, chyba dobrze mi poszło. I najważniejsze: na lekcjach było dużo konwersacji, teraz już nie boję się mówić po angielsku. Polecam gorąco. Pani Ania jest the best. Między innymi dzięki niej jestem teraz studentką Uniwersytetu Warszawskiego :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Przyszłam do pani Anny na początku klasy trzeciej. Byłam niecały rok przed maturą, a mój angielski był naprawdę na bardzo złym poziomie. Po roku korepetycji ustny angielski zdałam na prawie 80% a o pisemny jestem spokojna. Korepetycje były bardzo zajmujące. Pani Anna przerobiła ze mną najpierw wszystkie czasy, później pisemne formy a na końcu bardzo dużo egzaminów ustnych. Jest bardzo wymagająca, ale naprawdę warto się przyłożyć. Polecam w 100%. Pani Anna jest naprawdę świetna!! Lepszego korepetytora nie mogłam znaleźć!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2014

Lepszego korepetytora nigdy nie miałem. Pani Ania jest wymagającą osobą, ale rezultaty są świetne. Przez rok lekcji nauczyłem się więcej niż przez pozostałe 17 lat mojej edukacji ;) Za kilka dni mam maturkę i nie obawiam się niczego. Świetne profesjonalne przygotowanie, miła atmosfera na lekcjach ( no chyba, że się nic nie robi w domu :p ) oraz ogromne postępy w krótkim czasie. Gorąco polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Do Pani Ani chodzę na zajęcia od dwóch lat (od drugiej klasy liceum) i jestem bardzo zadowolona, a nawet zdumiona z postępów jakie zrobiłam. W ciągu dwóch lat nauczyłam się więcej niż przez dziesięć lat nauki w szkole (od pierwszej klasy podstawowej do pierwszej klasy liceum). Chodziłam też do szkoły językowej, jednak nauki tam naprawdę nie da się porównać z zajęciami u Pani Ani, które są o wiele bardziej efektywne. Za kilka dni zdaję maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i czuję się na nią dobrze przygotowana, dzięki nauce u Pani Ani. Świadczyć może o tym fakt, że na świadectwie ukończenia liceum mam ocenę celującą z języka angielskiego. Dzięki wielu materiałom dodatkowym i wiedzy Pani Ani nauka jest bardzo efektywna, oczywiście potrzebny jest jeszcze wkład własny ucznia . To właśnie dzięki temu, że Pani Ania jest wymagająca w stosunku do uczniów, sprawiło, że byłam zmotywowana do regularnej nauki, dzięki czemu mogłam zrobić tak ogromny postęp. Cieszę się, że mogłam przygotowywać się do matury u takiego korepetytora jak pani Ania. Dziękuję i serdecznie polecam!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Do Pani Ani chodzę od 2 lat i muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego progressu w stosunku do języka angielskiego u siebie. Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, a ciężka praca przynosi coraz to lepsze efekty. Za kilkanaście dni będę pisał maturę rozszerzoną z j. angielskiego, której wcale się nie boję, gdyż jestem pewny swoich umiejętności nabytych przez ten okres. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi samo z siebie, ale jeśli się chce to można, tym bardziej przy tak profesjonalnej opiece jaką oferuję Pani Ania. Życzę każdemu, kto myśli poważnie o swoim dalszym rozwoju, aby trafił pod takie skrzydła. Pozdrawiam.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Uczęszczam na zajęcia od dwóch lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Pani Ania potrafi zainteresować językiem angielskim. Jest osobą miłą i sympatyczną, lecz również bardzo wymagającą, dzięki czemu zrobiłam bardzo duże postępy. Jestem w klasie maturalnej i myślę, że łatwo będzie zdać mi maturę.
Gorąco polecam!

avatar
Sergiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Na korepetycje chodzę od trzeciej klasy liceum i przez rok nauczyłem się na nich więcej niż przez wszystkie lata w szkole.Miałem ogromne problemy,nie potrafiłem nic sam napisać,powiedzieć.Obecnie nie mam problemów z wypowiedzią pisemną i ustną.Pani Ania tłumaczy bardzo przystępnie,dostosowuje tempo nauki do umiejętności ucznia.W czasie lekcji przerabiamy dużo ćwiczeń gramatycznych,piszemy listy i inne formy wypowiedzi pisemnej oraz ćwiczenia z matury ustnej.Pani Ania jest wymagająca i konkretna ale efekty są bardzo dobre.Wszystkim szczerze polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Szczerze polecam korepetycje u Pani Ani. Na zajęcia uczęszczam trzeci rok. Gdy pierwszy raz poszłam do Pani Ani mój angielski był bardzo słaby, nie rozumiałam prostego zdania i miałam ogromne problemy z gramatyką. W ciągu tych trzech lat nadrobiłam swoje zaległości i teraz angielski nie sprawia mi problemu. Jeszcze trzy lata temu nie wyobrażałam sobie matury z j. angielskiego. Teraz wiem, że dzięki Pani Ani jestem dobrze przygotowana. Lekcje odbywają się systematycznie w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Ania jest osobą wymagającą, motywującą do nauki. Posiada bardzo dużo materiałów, które ułatwiają naukę. Na zajęciach robimy dużo ćwiczeń do matury ustnej oraz pisemnej. Poznaje nowe słownictwo, robię dużo ćwiczeń ze słuchu, oraz czytanek. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Ani i dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Do Pani Ani chodzę na korepetycje od drugiej klasy gimnazjum (aktualnie pierwsza liceum) i jestem z tego bardzo zadowolony. Dodatkowe lekcje w dogodnych godzinach pozwoliły mi napisać podstawową część egzaminu gimnazjalnego z angielskiego bezbłędnie, a rozszerzoną z utratą jednego punktu. Chociaż nauczycielka jest wymagająca lekcje mijają szybko i bardzo przyjemnie. W ciągu trzech lat tej nauki bezproblemowo opanowałem zakres materiału wymagany w szkole jak i na konkursach. Jeśli szukasz korepetycji na wysokim poziomie doskonale trafiłeś ;). Polecam!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego, w swojej "karierze" edukacyjnej miałam do czynienia z wieloma osobami, mającymi przekazać mi wiedzę i nauczyć mnie posługiwać się językiem angielskim. Nie potrafiłam stworzyć prostego zdania w tym języku, nie mówiąc o prowadzeniu jakiejkolwiek konwersacji. Wszystko zmieniło się, gdy pierwszy raz poszłam na lekcję do Pani Ani. Jest to nauczyciel wymagający, kompetentny a przy tym ciepły i przyjaźnie nastawiony do ucznia jak i do swojej pracy. Po dwóch latach spędzonych na nauce języka angielskiego pod opieką Pani Anii, mogę śmiało powiedzieć że jestem do matury przygotowana w 100%. Życzę wszytskim licealistom aby trafili na lekcję do Pani Ani, gwarantuję, że nie znajdzie się osoba niezadowolona z przeprowadzanych zajęć! ;))

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2014

Chodzę na korepetycje od pierwszej klasy liceum (teraz jestem w maturalnej) i jestem bardzo zadowolona. Na początku ledwo umiałam stworzyć jakiekolwiek zdanie, nie mówiąc o poprawności, va teraz zamierzam zdawać maturę z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Lekcje według mnie są prowadzone bardzo dobrze, gramatyka została bardzo szczegółowo przerobiona i w tempie dostosowanym do mnie. Oprócz tego potrafię już napisać dłuższe formy wypowiedzi o czym wcześniej nie było mowy. W trakcie tych trzech lat zrobiłam bardzo dużo różnego rodzaju czytanek, zadań że słuchu co poprawiło moje umiejętności. W dodatku dostaje mnóstwo materiałów pomocniczych, z których mogę skorzystać w każdej chwili. Wiem, że teraz mogę optymistycznie patrzeć na maturę, zarówno pisemną jak i ustną, trzy lata temu miałabym problem żeby zdać do kolejnej klasy, gdyby nie te korepetycje. Serdecznie wszystkim polecam tą ofertę, naprawdę warto!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2014

Szczerze polecam korepetycje u pani Ani. Zajęcia odbywają się regularnie, w bardzo miłej atmosferze, a materiał, który realizujemy jest usystematyzowany, co bardzo ułatwia zrozumienie poszczególnych zagadnień. Jeszcze rok temu obawiałam się o wynik mojej matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym, dziś gdy do egzaminu pozostało mi niewiele czasu, mogę śmiało powiedzieć, że napisanie poziomu rozszerzonego z tegoż przedmiotu nie będzie dla mnie wielkim wyzwaniem - pani Ania doskonale przygotowała mnie z zakresu gramatyki, dokładnie wytłumaczyła, jak należy pisać wypracowania, ćwiczy ze mną część ustną egzaminu (porozumiewanie się w języku angielskim nie jest mi już straszne). Na zajęciach, gdy należy mi się pochwała - dostaję ją, gdy coś mi nie idzie - jestem motywowana. Jedno jest pewne, przy pani Ani nie można się lenić, ale przy tym można liczyć na świetne efekty i zaskakująco duży postęp w nauce. Bez wyrzutów sumienia mogę polecić korepetycje u pani Ani! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2014

Szczerze plecam korepetycje u Pani Ani. Mój syn, obecnie uczeń pierwszej klasy liceum, uczęszcza do Pani Ani na lekcje od pierwszej klasy gimnazjum. Po ukończeniu szkoły podstawowej nie był w stanie w zasadzie zbudować jednego zdania w języku angielskim. Obecnie po prawie czterech latach lekcji u Pani Ani jest w stanie swobodnie porozumiewać się w języku angilskim. Często jeździmy razem za granicę razem, więc widzę efekty. Pani Ania jest wymagająca, duży nacisk kładzie na rozmowę, zadaje dużo prac domowych ale jednocześnie potrafi ucznia zmotywować do nauki w taki sposób, że mój syn chodzi na lekcje do Niej z przyjemnością. Korepetytorka na medal :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje udzielane przez panią Anię. Jestem tegoroczną maturzystką i uczęszczam na nie już drugi rok. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie, nigdy nie przepadają i towarzyszy im bardzo przyjazna atmosfera. Pani Ania jest osobą wymagającą, podchodzącą indywidualnie do każdego ucznia, motywującą do nauki. Materiały, które otrzymują uczniowie pozwalają opanować zagadnienia na bardzo wysokim poziomie. Po dwóch latach zajęć znacznie poprawiiła się nie tylko moja wiedza z gramatyki, ale także umiejętność pisania wypracowań i swobodnej rozmowy w języku angielskim. Uważam, że lekcje u pani Ani to gwarancja na zdaną maturę, dlatego polecam je każdemu :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Szczerze mogę polecić korepetycje u pani Ani. Odznacza się ona wysokim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, co daje ogromną swobodę i komfort pracy. Jej zdolności nauczania również można opisać w samych superlatywach. Każde zagadnienie omawia bardzo szczegółowo, zwracając uwagę na najistotniejsze przypadki. Regularność zajęć jest wprost zniewalająca, albowiem przez 1,5 roku naszej znajomości zajęcia nie zostały odwołane ani razu przez panią Anię! Co świadczy jedynie o poważnym podejściu do pracy. Doprawdy serdecznie polecam tego korepetytora, a matura niemalże napisze się sama :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Chciałam serdecznie polecić korepetycje u pani Ani, gdyż przygotowanie do matury było bardzo profesjonalne. Na zajęciach nauczyłam się swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Efekty zauważyła również moja nauczycielka od języka angielskiego, co skutkowało oceną celującą na koniec roku szkolnego. Dzięki pomocy Pani Ani nie udałoby mi się osiągnąć takiego dobrego wyniku i dostać na wymarzone studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moje wyniki matury mówią same za siebie: ustna 100%, podstawowa pisemna 92% oraz rozszerzenie 87%.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Jestem tegorocznym maturzystą, i polecam w 100% zajęcia u pani Ani. Zacząłem późno bo pod koniec stycznia, mój angielski był bardzo słaby wręcz powiem że katastroficzny, po kilku lekcjach już wiedziałem że jednak jestem w stanie to odrobić a najważniejszym moim celem było zdanie matury. Pani Ania jest bardzo wymagającym korepetytorem ale sumiennym i dobrze wykonującym swoją prace, i warto tutaj uczęszczać bo efekty są widoczne, wystarczy tylko chcieć. Bałem się że nie uda mi się zdać tego egzaminu ale udało się Pisemny: 52% Ustny: 67%. Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Witam. Jestem tegorocznym maturzystą i regularnie uczęszczałem na zajęcia do Pani Anny. Lekcje były prowadzone w profesjonalny sposób. Pani Anna to bardzo wymagający korepetytor ale dzięki temu już po niedługim czasie widać zamierzone efekty. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy są wyniki jakie osiągnąłem na egzaminie maturalnym: język angielskie pisemny - 88 % oraz ustny 100%.
Serdecznie polecam tego korepetytora!!!

avatar
Delfina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2013

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Ani . Zajęcia są prowadzone profesjonalnie ale w bardzo przyjemnej atmosferze . Lekcje pomagają w poznaniu gramatyki i oczywiście nowego słownictwa przydatnego na maturze ustnej a także w porozumiewaniu się z osobami w języku angielskim . Dodatkowo Pani Ania udostępnia różne materiały ułatwiające naukę takie jak ćwiczenia gramatyczne , zadania do tekstu czytanego. Z pewnością jest to najlepsza korepetytorka i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

W pełni profesjonalne podejście do zajęć wraz z przyjazną atmosferą sprawiają, że nauka u Pani Ani jest efektywna i przyjemna. Dzięki korepetycjom egzamin maturalny nie był dla mnie problemem lecz formalnością. Zajęcia były zawsze prowadzone solidnie, w oparciu o fachowe pomoce naukowe oraz w dogodnym dla mnie terminie. Z nikim nie współpracowało mi się tak dobrze! Zdecydowanie polecam!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

Zdecydowanie bardzo polecam naukę języka angielskiego u Pani Ani. Swoją opinię opieram przede wszystkim na tym, jak bardzo polepszył się mój zakres wiedzy z języka angielskiego. Jest to osoba wymagająca, przez co nauka daje wspaniałe efekty, a przy tym bardzo miła, otwarta i sympatyczna. Na lekcji panuje przyjazna atmosfera, a poziom dostosowany jest do ucznia. Pani Ania zawsze świetnie wytłumaczy i materiał przerabiany w szkole, i ten, którego akurat dotyczy lekcja oraz udostępnia różnego rodzaju pomoce naukowe. Lekcje są urozmaicone rozumieniem ze słuchu, ćwiczeniem rozmów w języku angielskim, a także pisaniem wypracowań i pracą z tekstami. Po 2 latach nauki, rok przed maturą, czuję, że trafiłam na właściwego nauczyciela i zdecydowanie zachęcam do rozpoczęcia współpracy z tą korepetytorką :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2013

Pani Ania jest miłym, sympatycznym a jednocześnie wymagającym nauczycielem. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem, swoją wiedzę przekazuje tak, by trudne zagadnienia językowe były mniej zawiłe i dużo łatwiejsze do przyswojenia. Nauka z Panią Anią to nie tylko wysiłek ale i przyjemność, z góry polecam !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2013

Zdecydowanie polecam zajęcia u Pani Ani. Jest to osoba wymagająca, otwarta i dbająca o miłą atmosferę podczas zajęć. Pani Anna oferuje uczniowi solidne podstawy, które potem może on szlifować na niezliczonych pomocach naukowych. Bardzo dobre przygotowanie do matury! Każde zadanie maturalne jest szczegółowo omawiane, a później długo i intensywnie utrwalane poprzez ćwiczenia. Polecam raz jeszcze!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2013

Polecam lekcje u pani Ani wszystkim, którym zależy na osiągnięciu wysokich wyników na maturze. Podejście do ucznia i atmosfera zachęcają do systematycznej nauki. Po dwóch latach współpracy z panią Anią czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury rozszerzonej, a także do egzaminu ustnego (chociaż kiedyś miałam problemy z płynnym mówieniem). Nawet gramatyka okazała się bardzo łatwa, a arkusze maturalne nie sprawiają mi trudności ( próbne rozszerzenie 85%). Zdecydowanie zaznaczam 5 gwiazdek :)

avatar
Dominika Wolska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2012

Bardzo polecam lekcje u pani Ani. Jestem tegoroczna maturzystka - i powiem, ze dzieki pomocy pani Ani matura z jezyka angielskiego to pestka. Duzo cwiczen konwersacji, gramatyki, pisania, czytania i sluchania czyli wszystko co wchodzi w sklad egzaminu maturalnego. Gdybym nie znalazla takiej dobrej (milej ale i wymagajacej) korepetytorki, moje wyniki bylyby duzo gorsze (pisemna rozszerzona 87%, ustna 100%). Pani Ania wie jak zainteresowac ucznia i zmotywowac do nauki. Na lekcje do pani Ani uczeszczalam z duza przyjemnoscia. Szkoda, ze juz po maturze :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2012

Maturę zdawałem w tym roku, na korepetycje uczęszczałem od 4 lat. Zdana na poziomie rozszerzonym bardzo dobrze, do czego w dużej mierze przyczyniła się Pani Ania. Materiały które korepetytorka udostępniała są przystępne i zrozumiałe dla każdego, do tego są pomocne. Z jednej strony bardzo miła osoba, z drugiej strony dużo wymaga od ucznia, przez co bardzo można poprawić swoje umiejętności językowe. Polecam w 100% nawet jeśli angielski to twoja pięta achillesowa.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2012

W maju tego roku zdawałem maturę, której się obawiałem ze względu na słabe przygotowanie w szkole. Przez rok nauczyłem się więcej u Pani Ani, niż w szkole przez trzy lata. Uzyskane wyniki z matury pozytywnie mnie zaskoczyły :). Matura podstawowa pisemna - 75%, ustna 77%.
Pani Ania indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, skutecznie i z zaangażowaniem prowadzi zajęcia. Wymaga systematycznej pracy, co daje świetne rezultaty w nauce języka angielskiego. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2012

Pani Ania jest bardzo miłą i bardzo wymagającą nauczycielką co stanowi dużą zaletę. Tegoroczną maturę rozszerzoną zdałam na 91%, podstawe 100% W trakcie zajęć dostawałam dużo materiałów ksero, pracowałyśmy z arkuszami maturalnymi, zarówno pod kątem matury pisemnej jak i ustnej. Duża ilość konwersacji sprawiła że nie tylko zdałam bardzoi dobrze maturę ustną ale w końcu nauczyłam się mówić płynnie po angielsku, co będzie przydatne również w przyszłości. Serdecznie polecam Panią Anię każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2012

Jako tegoroczna maturzystka serdecznie polecam zajęcia z tą korepetytorką. Miła atmosfera, profesjonalnie przygotowanie zajęcia a przede wszystkim widoczne postępy w nauce gwarantowane :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2012

Indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera i w klarowny sposób przekazywana wiedza. Pani wymagającą jednak widać szybko efekty. Polecam osobom które chcą się czegoś nauczyć a nie chodzić by chodzić.
Wynik matury zadziwiająco zadowalający.
Serdecznie polecam zajęcia u Pani Ani.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2012

Osobiście polecam. Dobrze przygotowuje do egzaminów. Atmosfera na lekcjach bardzo przyjemna

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2012

Uczęszczam na korepetycje do Pani Ani od 3 lat. Jestem bardzo zadowolona i bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Pani Ania jest świetną nauczycielką, bardzo dobrze tłumaczy i angażuje się w swoją pracę, co daje później świetne rezultaty! Serdecznie polecam ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2012

Zdecydowanie polecam. Indywidualne podejście i wysokie wymagania są ogromną korzyścią dla ucznia, efekty są gwarantowane. :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2012

Uczęszczam na korepetycje do Pani Ani od podtawówki, teraz jestem w klasie maturalnej w renomowanym liceum i zawsze przez ten okres osiągałem sukcesy w szkole oraz w konkursach. Nie mam również problemów z kominikacją w języku angielskim z obcokrajowcami. W maju będę zdawać maturę rozszerzoną której w ogóle się nie obawiam, jestem pewny, że zarówno część ustna i pisemna nie sprawi mi żadnego problemu. Polecam gorąco ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2012

Pani Anna profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia , skutecznie i z zaangażowaniem prowadzi zajęcia . Wymaga systematycznej pracy co daje świetne rezultaty w nauce języka angielskiego . Polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2012

Zajęcia są prowadzone w sposób systematyczny i bardzo rzetelny. Zauważyłem u siebie znaczną poprawę zarówno słownictwa jak i gramatyki. Radzę dzwonić w pierwszych dniach września, ponieważ później jest bardzo ciężko się dostać. Polecam ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2012

Lekcje u Pani Anny pobieram już od czwartej klasy szkoły podstawowej i szczerze polecam nauczycielkę. Tak jak już poprzednicy wspomnieli, nacisk kładziony jest nie tylko na gramatykę, ale również na słownictwo i konwersacje, co zdecydowanie rozwija płynność w porozumiewaniu się. Potwierdzam opinię, iż jest to nauczycielka wymagająca, jednak z czasem zauważamy bardzo pozytywnego tego rezultaty :).

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2012

Pełen profesjonalizm, efektywny system prowadzenia lekcji, polecam :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2011

Moim zdaniem nauczycielka prowadzi lekcje w sposob wyjatkowo regularny. Zgadzam sie z opinia poprzednikow iz trzeba sie u tej pani napracowac, ale zdecydowane efekty widac juz po krotkim okresie czasu.
Szczerze polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2011

Zgadzam się z komentarzem kolegi, rzeczywiście Pani jest bardzo wymagająca ale w tym przypadku jest to tylko zaletą. Gorąco polecam Panią Anię. Bardzo fajnie prowadzone lekcje, dużo materiałów zarówno z gramatyki jak i słownictwa. (Niepotrzebnie się obawiałem - Matura zdana:)!!!)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2011

Nauczycielka wymagająca, aczkolwiek miła i sympatyczna. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane rzeczy. Przerabialiśmy dużo konwersacji pod kątem matury. Uzyskane wyniki pozytywnie mnie zaskoczyły :). Matura rozszerzona pisemna - 92%, ustna na 20 punktów. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.