pomocchemiabiologia

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gliwice (Osiedle Mikołaja Kopernika)

pomocchemiabiologia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika pomocchemiabiologia

O mnie

Chętnie udzielam profesjonalnych korepetycji, pomocy z pełnego zakresu zagadnień Chemii oraz Biologii.Jestem Nauczycielką Dyplomowaną z 21-letnim stażem pracy, posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji na wszystkich szczeblach edukacji.Mgr Chemii oraz Biologii, Analityk Medyczny, Biolog Molekularny.Ukończyłam: kierunek biologiczny na Uniwersytecie Pedagogicznym a także analitykę medyczną, biologię molekularną oraz chemię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.Indywidualne, spokojne oraz profesjonalne podejście do każdej osoby - dyskrecja.Zapraszam do kontaktu:

Telefon Kontaktowy: 574 - 709 - 157

Mail: pomocchemiabiologia@wp.pl

Nazwa na znanym komunikatorze internetowym: pomocchemiabiologia Bernarda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2016
Uniwersyet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
analityka medyczna, biologia molekularna oraz chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2008 - 08.2011
Stopień: Nauczyciel Dyplomowany

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Z całego serduszka polecam korepetycje u Pani Bernardy. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, indywidualne podejście do każdego ucznia, ogromna ilość materiałów ze sprawdzonych źródeł. Pani Bernarda jest pracowitą, pomocną i oddaną nauczycielką. Jeśli szukasz profesjonalnych korepetycji to lepiej nie możesz trafić!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do ucznia, przemiła atmosfera. Na każdych zajęciach dostęp do profesjonalnych materiałów, które znacznie poszerzają wiedzę zawartą w podręcznikach. Bardzo mi się podobało, serdecznie polecam.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Bardzo jestem zadowolona z korepetycji.
Przemiła atmosfera, duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdego ucznia, bardzo duża dostępność materiałów oraz pomocy naukowych. Jeżeli masz problem z przedmiotem jakim jest chemia lub biologia to naprawdę warto skorzystać z usług Pani Bernardy.
Polecam wszystkim serdecznie :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Dzięki korepetycjom z biologii córka pokochała ten przedmiot. W tym roku czeka już z niecierpliwością na kolejne spotkania. Bardzo polecam korepetycje z Panią Bernardą.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Pani Bernarda to wybitny nauczyciel posiadający ogromną wiedzę i wspaniałe podejście do ucznia. Z jej pomocą dostałam się na wymarzone studia! Bardzo polecam i tylko żałuję, że nie zaczęła mnie uczyć wcześniej :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Medycyna za pierwszym podejściem dzięki pomocy Pani Profesor. Ogromna dostępność materiałów i zadań, zaangażowanie i duża wiedza pomogły osiągnać wysoki wynik na maturze. Pani Profesor to bardzo sympatyczna i wesoła osoba, dzięki czemu atmosfera na lekcji jest bardzo przyjemna. Polecam serdecznie!

avatar
danka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.
Wysoki poziom wiedzy, duże zaangażowanie, dostępność materiałów i pomocy naukowych, miła atmosfera, bardzo komfortowe warunki.
Pomoc z chemii jest bardzo skuteczna!
Polecam wszystkim!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Korepetycje na wysokim poziomie, duże zaangażowanie, super warunki, doświadczenie, materiały.
Spokojna domowa atmosfera.
Zagadnienia trudne stają się prostymi dzięki Pani profesor.
Jakość oraz doświadczenie pracy w zawodzie widać od pierwszych minut spotkania.
Polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.